رژیم های کتوژنیک ، این رویکرد را به عنوان درمانی برای صرع و تشنج مرور می کند

رژیم های کتوژنیک آنقدر کتاب ارزشمندی است که باید اولین آموزش برای دانش بنیادی همه افراد درگیر در رژیم کتوژنیک برای کاهش تشنج در صرع ، اعم از والدین و متخصصان باشد. این امر جان هزاران کودک مبتلا به تشنج و صرع را که قبلاً به درمان سنتی با داروهای ضد صرع یا جراحی پاسخ نمی دادند ، “نجات داد”. استفاده از رژیم غذایی کیوژنیک زندگی و شادی را برای خانواده هایی که امید به فرزند صرع خود را از دست داده بودند ، به ارمغان آورد ، که هنگامی که رژیم گرفتند ، به تدریج هوشیاری ، انرژی ، شادی و نقاط عطف جسمانی خود را از دست دادند.

4 نویسنده ای که به رژیم های کتوژنیک کمک می کنند (جان فریمن در 14 ژانویه درگذشت ، اگرچه میراث او برای همیشه زنده خواهد ماند) در بیمارستان جان هاپکینز کار می کنند و در زمینه خود کاملاً برجسته و تأثیرگذار هستند ، از جمله استفاده از رژیم کتوژنیک برای کاهش تشنج. در شرایط صرع مقاوم به درمان. سهم آنها در زندگی بسیاری از خانواده ها غیرقابل تصور است.

جان فریمن: متخصص مغز و اعصاب اطفال ، رئیس م neurسس بخش عصب شناسی کودکان جان هاپکینز و رئیس کلینیک نقص مادرزادی.

اریک کسوف: دانشیار مغز و اعصاب و اطفال ، “حرفه خود را وقف تحقیق و بررسی تأثیر قرار دادن کودکان و بزرگسالان مبتلا به صرع در رژیم غذایی 90٪ چربی برای کنترل تشنج کرده است.”

زهاوا ترنر: متخصص تغذیه

جیمز روبنشتاین: متخصص اطفال در توسعه عصبی.

مفهوم این رژیم غذایی بحث برانگیز اما غافلگیر کننده ، که تا 90 درصد چربی و پروتئین یا کربوهیدرات بسیار کمی دارد ، به دلیل عدم وجود منبع طبیعی انرژی ، مغز را مجبور می کند تا چربی ها را برای نیاز بدن به انرژی تجزیه کند. به به اگرچه در سال 1920 به رسمیت شناخته شد ، این فریمن بود که این روش را برای درمان صرع مقاوم در دهه 1980 ، با رعایت اخلاق و تحمل انتقادات حرفه ای ، دوباره برقرار کرد.

این کتاب به وضوح بیان می کند که رژیم کتوژنیک را نمی توان به راحتی دنبال کرد. این امر مستلزم تعهد و انضباط کامل والدین است. نیازهای آماده سازی غذا طولانی ، دقیق و ثابت است. ضروری است که رژیم کتوژنیک توسط متخصص مغز و اعصاب مدیریت و نظارت شود ، زیرا با وجود نتایج مثبت شگفت انگیز مثبت برای 60 درصد افرادی که از رژیم غذایی استفاده می کنند ، به طور قابل توجهی کودکان ، عوارض جانبی بالقوه جدی وجود دارد که نیاز به نظارت منظم و مداوم دارد. این باید شادی موفقیت و شواهدی از دست دادن رشد باشد که به عزم والدین در این مسیر دشوار پیروی دقیق از رژیم کتوژنیک دامن می زند.

در ویرایش پنجم خود ، نویسندگان اکنون بیش از یک دهه داده های علمی تجزیه و تحلیل شده و همچنین تحقیقات هیجان انگیز فعلی را برای توضیح نحوه عملکرد رژیم غذایی ، نحوه استفاده دقیق از آن ، نحوه و زمان تغییر آن با کمی انعطاف پذیری (شامل از جمله رژیم غذایی اصلاح شده اتکینز برای صرع).

این کتاب همچنین شامل داستانهای موفقیت شخصی ، برنامه های کاربردی و ایده های دستور العمل است که غذاهای چند فرهنگی و قومیت را در بر می گیرد. سبک نوشتن در رژیم های کتوژنیک به راحتی توسط افراد غیر عادی قابل درک است ، اما با جزئیات قابل توجهی برای متخصصان ، که آن را به عنوان منبع برای هر کسی که با رژیم کتوژنیک مرتبط است توصیه می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *