[ رژیم کانادایی ] بهتر بدانید که شما اصلاً کانادایی نیستید


مثل همیشه ، دست به غذا زدم و منتظر ماندم تا غذا را بیاورد و به آن حمله کند. من یک بطری آب سیب و هویج را در جلوی یک کاسه ماست دیدم. او نیز نشست و به آنها نگاه کرد. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر مجوز افطار بود. اما در واقعیت ، او انتظار داشت که ناهار ، رازیانه و خاله چاق ، با برنج سرو شود.

فکر کردم چرا می خواهید آب سیب هویج را با رازیانه بخورید؟ این سه تا چه ویژگی مشترکی دارن؟ بنابراین با خودم گفتم ، تو چه داری؟ والا …

خلاصه اینکه خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقابم را با پلو پر کردم و خود را در فنجان رازیانه فرو کردم ، دیدم آب سیب و هویج در یک لیوان دو فنجانی ریخته شده و ریخت. دو فنجان بخورید و بگذارید.

نمی توانستم تحمل کنم. وقتی غذا می خوردم ، از او می پرسیدم چرا نمی خوری.

انگار صدایش از ته چاه می آمد: “نمی توانم”. در چهارمین روز رژیم غذایی من فقط باید آب میوه و ماست بخورم.

من که چربی مهره را در دهانم مالیده بودم ، پرسیدم: “نهاااااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

اره گفت. یک فنجان قهوه و یک حبه شکر و یک ورقه نان تست.

کم کم نگرانش شدم. همین الان گفتم؟

او گفت بله.

من هم در ذهنم گفتم که رنگ زرد صورت شما با رنگ سال ست شده و خوب است.

به طور خلاصه ، متوجه شدم پسر عموی ما توسط رژیم کانادا اسیر شده است. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را تایید نمی کنند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید برای عید وزن کم کنم. در اینجا به جمله “مرا بکش و زیبا کن” پاسخ می دهد.

کسی نیست به شما بگوید ، ای مرد چاق من ، شما 30 سال برای این همه عظمت و چربی کار کرده اید ، اکنون 15 روز پیش ، رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، درست است؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم کانادایی تا 15 روز دیگر به وزن ایده آل خود می رسد. و در میان کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خاص خود را دارد.

وقتی رژیم روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم با وجود این که هرچه در توان داشتم خوردم. آنها برنامه را بسیار دقیق و بی رحمانه نوشتند. وصیت نامه واقعاً می خواهد شما از آن پیروی کنید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با یک حبه قند است. یک روز به او پذیرایی می کنند و یک ورقه نان تست اضافه می کنند. من شخصاً با یک بسته کامل احساس سیری نمی کنم.

برای ناهار ، در بهترین حالت ، نصف سینه مرغ به صورت پخته یا کبابی با کاهو و آب لیمو مصرف می شود. بیشتر شبیه یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند برگ سوسیس بخورید.

برای شام 300 گرم گوشت یا مرغ پخته ، یا فقط سالاد کرفس و کلم و سس آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شد ، شب دیگر محکوم به خوردن سالاد کرفس هستید. انگار یک شب می خواستم خوب بخوابم. فقط روی آب لیمو اصرار کنید. به آن فشار می گویند

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان پذیرفت و مجبور شد دستورات رژیم کانادا را به مدت 12 روز و به مدت 3 روز ، همانطور که می گویند ، رعایت کند تا رژیم ثبات را داشته باشد.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که تعداد بیشتری از آنها وجود دارد. که برای من هم منطقی به نظر می رسد.

قوانین رژیم دیکتاتوری کانادا (رفتار آنها را ببینید)

تعدادی قانون در این رژیم وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر در هر لحظه شیطان به طور تصادفی به شما برخورد کرد یا فراموش کردید که رژیم دارید ، یک شکلات خورده اید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از رژیم کانادا اخراج شده اید و از آن لحظه اخراج شده اید تا به رفتارهای نادرست خود فکر کنید. حق ورود برای دو ماه را دارید زمین ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

میان وعده T ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

در مصرف روزانه غذا ، عمدی یا غیر عمدی دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که اجازه دهید هر مقدار که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که در نوشیدن آب تنبل هستند. نه ، خدا مرا نجات دهد ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که رژیم کانادا به افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه نمی دهد. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی که در آبهای اقیانوس اطلس شناور هستند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این مشکل در این رژیم مشاهده می شود (البته بسیار سختگیرانه است ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما فقط به طور منظم و دقیق به شما می گوید که چه چیزی بخورید. اما محتوای این مواد مغذی اصلاً منطقی و اصولی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به یک پرس مناسب غذا می افتد.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. دو منبع اصلی انرژی در بدن نادیده گرفته می شود و هیچ منطقی در پشت آن وجود ندارد. هیچ خبری از میوه ها نیست. البته به جز آن آب سیب هویج در روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • صبح ، وعده این پادشاه مهم وعده ها در این رژیم به راحتی نادیده گرفته می شود. وعده ای که متابولیسم بدن را آغاز می کند ، آیا می توان آن را با یک حبه قند و یک فنجان قهوه تحقق بخشید؟
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است ، که هیچ اثری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه به این زودی طاس خواهید شد.
  • شما چند سال دارید؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. مردم رژیم سختی نوشتند. صرف نظر از جنسیت شما؟ جدید هستند یا نه؟ چند کالری در روز نیاز دارید؟ وزن آنها در حال حاضر چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ یک دستور غذا را برای همه تهیه کنید.

حداکثر میزان کالری که این رژیم برای بدن فراهم می کند 600 تا 800 کالری است. اگرچه افراد با توجه به سن و تناسب اندام خود به کالری نیاز دارند ، اما بسیار بیشتر از آن است. اگر با همان 600 تا 800 کالری مصرف کنید ، آن را خیلی سریع از دست خواهید داد.

  • و یکی دیگر از اشکالات عمده تفاوت کالری است که وعده های روزانه این رژیم دارد. یک روز غذاهای پرکالری ، روزهای دیگر غذاهای کم کالری. این نوسانات باعث ایجاد شوک بد در بدن می شود.
  • یکی از آثار بد این رژیم غذایی در طول روز ، شدت احساس گرسنگی است که به طرز عجیبی بر خلق و خو ، تمرکز و کارایی تأثیر می گذارد. پسر عموی بسیار پرشور و پر جنب و جوش من به یک عروسک زرد تبدیل شد که به نظر می رسد او به طور تصادفی او را از لباس های رنگارنگ ماشین لباسشویی بیرون کشیده است. ضعیف و زرد و چروکیده. با 3 دقیقه عسل نمی توان اعصاب بسته را خورد.
  • ضایعات عضلانی یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، در طول روز چربی ذخیره می کند و ماهیچه های ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با عضله بر نمی گردد. زیرا چربی ها مشتاقانه شما را در آغوش می گیرند. مخصوصاً چربی های سرسخت دور شکم.
  • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن آب بینابینی را به همان شدت از دست می دهد. این به خودی خود بسیاری از شاخه های دیگر مانند سردرد ، سرگیجه و تاری را مشاهده می کند و بنابراین باعث عوارض جانبی در آب می شود.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و ورزش هایی نیز برای این دوره وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که فعالیت های روزانه خود را با درد انجام می داد ، چه برسد به ورزش.
  • هر کجا که به این رژیم نگاه کنم ، هیچ پایه علمی در آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، که مطمئن هستم والدین آنها کانادایی نبوده اند ، با خود فکر نمی کردند که کاهش وزن بی سابقه ای که در 15 روز اتفاق می افتد در همان 15 روز باز می گردد؟

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه در مورد خسارات و تلفات این رژیم صحبت های زیادی شده است ، اما بسیاری از مردم معتقد بودند که این کار را انجام داده و موفق می شوند. ممکن است عوامل زیادی در این موفقیت نقش داشته باشند و این دلیل محکمی برای نشان دادن خوب این رژیم نیست. این احتمال وجود دارد که این افراد در شرایط جسمی مناسب برای تحمل این 15 روز قرار داشته باشند و فقط به آن 15 روز محدود شده و سپس رژیم معمول خود را رعایت کرده باشند.

اما در اصل ، افراد در این رژیم زمان زیادی را صرف مواجهه با آسیب های خود نمی کنند. بنابراین ، خوب است که به علم ضعیف کودک تکیه کرده و روشها و روشهایی را که علم اتخاذ کرده است ، دنبال کنید. متخصصانی که سالها صرف مطالعه و خوردن چراغ کرده اند تا بتوانند روزی به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، اطمینان داشته باشید که بسته به شرایط جسمانی شما نکات لازم برای کاهش یا حتی افزایش وزن به شما داده می شود.

هر چه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن با اصول ، عصبانی کردن مرکز کنترل گرسنگی در مغز شما دیگر راه حل نیست. در حالی که رژیم غذایی سالم و منطقی با تنقلات خوب برای بدن خود ارائه می دهید ، باید تمرینات اساسی و ضروری را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. بگذار خیالت را راحت کنم: رژیم بدون ورزش باعث ایجاد تناسب اندام نمی شود.

حالا ، می توانید در مورد خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه در خانواده خوب به نظر برسید؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ آیا آن را تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحال می شوم که اشتباه می کنم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *