رژیم کتوژنیک چیست؟

تحقیق جدیدترین نماد داده است کدام ممکن است عالی رژیم غذایی همراه خود پروتئین بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم کربوهیدرات باعث کاهش نتایج بیشتر اجتناب کرده اند بازو دادن چربی، افزایش مرحله چربی خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش ترموژنز در اشخاص حقیقی تحت تأثیر مشکلات وزنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دوام به انسولین تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل دستیابی است به آزادسازی بلوک های متابولیک کمک تنبل کدام ممکن است ممکن است اجتناب کرده اند کاهش چربی جلوگیری تنبل.

رژیم کتوژنیک برای ادغام کردن کاهش قابل ملاحظه بلعیدن کربوهیدرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش پروتئین به مرحله می خواست {برای حفظ} توده عضلانی است، همراه خود نسبت انرژی تقریباً 50٪ پروتئین، 20٪ کربوهیدرات همراه خود شاخص گلیسمی زیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید 30٪ چربی های درمانی.

دستورالعمل های غذایی نهایی برای ادغام کردن پرهیز اجتناب کرده اند غذاهای پر کربوهیدرات یادآور نان، ماکارونی، سیب زمینی، برنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام کربوهیدرات های آسان یادآور شکر، عسل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب میوه است.

پروتئین در هر وعده غذایی گنجانده شده است از به کاهش تمایل به غذا، ترتیب مرحله قند خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت توده عضلانی {کمک می کند}. الگوی هایی اجتناب کرده اند غذاهای پروتئینی عبارتند اجتناب کرده اند ماهی، مرغ، بوقلمون، گوشت، تخم مرغ، چسبناک، توفو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمپه. می توان اجتناب کرده اند نوشیدنی های پروتئینی یادآور پروتئین وی ایزوله هر دو پروتئین سویا استفاده کرد. پروتئین سویا به طور قابل توجهی {مفید است} از نماد داده شده است کدام ممکن است ساخت هورمون تیروئید را تحریک می تنبل، مرحله چربی را کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به دلیل} فیتواستروژن ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسیدهای چرب حیاتی فعلی در آن باعث کاهش چربی تبدیل می شود.

بلعیدن چربی کافی نیز حیاتی است از این امر باعث افزایش چربی سوزی توسط هیکل تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عین جاری سنتز اسیدهای چرب را در هیکل کاهش می دهد کدام ممکن است هر 2 باعث کاهش چربی می شوند. دارایی ها بهینه چربی روغن بذر کتان، روغن ماهی، آووکادو، روغن زیتون، آجیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه ها هستند.

جدا از این، برای حاضر عالی رژیم غذایی متعادل، ویتامین های غذایی، داروها معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای فروش پاکسازی، بلعیدن روزانه 3-4 فنجان سبزیجات کم کربوهیدرات هر دو سالاد در کنار همراه خود عالی وعده اختیاری میوه معاصر حیاتی است.

هنگام آغاز عالی این سیستم رژیم غذایی کتوژنیک، قابل دستیابی است در 2 به همان اندازه 7 روز اول برخی اجتناب کرده اند ناراحتی ها یادآور عوارض، تحریک پذیری، خستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرسنگی را تخصص کنید، با این حال پس اجتناب کرده اند آن فوق العاده سرراست است کدام ممکن است رژیم را رعایت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به معنای واقعی کلمه هستند تمایل به غذا، هوس کربوهیدرات را کاهش داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش می دهد. سطوح نشاط

عالی روز روزمره در رژیم کتوژنیک قابل دستیابی است به تعیین کنید زیر باشد:

صبحانه:

تخم مرغ همزده هر دو توفو همراه خود جعفری، پیازچه، اسفناج را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوجه فرنگی OR

پودر پروتئین ترکیب کردن همراه خود طیف گسترده ای از توت های معاصر هر دو یخ زده

صرف ناهار:

سالاد همراه خود ماهی تن/سالمون/تخم مرغ/چسبناک

شام:

ماهی، مرغ، بوقلمون، توفو هر دو گوشت همراه خود سبزیجات کم کربوهیدرات بخارپز هر دو سرخ شده

میان وعده: (روزانه 2-3)

نوشیدنی پروتئینی OR

تخم مرغ آب پز دردسرساز هر دو

عالی مشت آجیل هر دو دانه

رژیم کتوژنیک همراه خود پیروی مداوم نتایج فوق العاده خوبی می دهد. موفقیت درازمدت روزی اصولاً محتمل است کدام ممکن است رویکردی کل نگر متعهد شدن شود کدام ممکن است رژیم غذایی، بازی، تقویت می کند‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عناصر روان‌شناختی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این هر گونه مشکل بهزیستی خاص منحصر به شخص را در تذکر بگیرد.

پس اجتناب کرده اند حضور در نسبت چربی هیکل اندیشه آل، رژیم غذایی را می توان گام به گام ترتیب کرد به همان اندازه کربوهیدرات های پیچیده تری یادآور غلات درست، سبزیجات نشاسته ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه ها را برای ادغام کردن شود، در حالی کدام ممکن است به همان اندازه حد امکان اجتناب کرده اند تمام کربوهیدرات های آسان تولید دیگری یادآور شکر، عسل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آردهای تصفیه شده اجتناب شود. در عین جاری، حیاتی است کدام ممکن است ضمانت حاصل شود کدام ممکن است پروتئین در هر وعده غذایی گنجانده شده است.

این رویکرد آرام‌تر برای وعده های غذایی مصرف کردن را می‌توان به‌طور وسیع در کنار همراه خود عالی رژیم ورزشی مشترک محافظت کرد به همان اندازه اجتناب کرده اند ملایم ماندن وزن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخلوط کردن هیکل ضمانت حاصل شود.