رژیم کتو: چه می دانید؟

سلام ، من این وبلاگ را در موضوعی می نویسم که به سادگی باید به اشتراک بگذارم زیرا برای همسرم و من … رژیم کتو دگرگون کننده بوده است.

همسرم امسال به شروع رژیم غذایی فکر نکرده بود ، اگرچه هر دوی ما باید وزن خود را کاهش دهیم ، زیرا هر دو از زمان بازنشستگی در سال 2013 بیش از 20 تا 25 پوند وزن اضافه کرده ایم.

آنچه اتفاق افتاد این بود: در کلیسا زن و شوهر پشت سر ما با ما در مورد چگونگی کاهش وزن 8 کیلوگرم همسرشان در طی 9 تا 10 روز با رژیم غذایی KETO صحبت کردند.

خوب ، نیازی به گفتن نیست که باعث ایجاد گفتگو در مورد رژیم غذایی KETO و نحوه عملکرد آن شد. آنها بدون پرداختن به همه گوشه و کناره های مکانیک نحوه کار در این وبلاگ ، اساساً توضیح دادند که رژیم KETO بدن شما را در کتوز قرار می دهد. در زیر یک توضیح مختصر و یک راهنمای رایگان برای شروع آمده است:

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++

شرح مختصر رژیم کتوژنیک چیست

رژیم کتوژنیک یک رژیم کم کربوهیدرات ، پروتئین متوسط ​​و پرچرب است که بدن را در وضعیت متابولیکی قرار می دهد که به نام کتوز شناخته می شود.

هنگامی که بدن شما در کتوز قرار دارد ، کبد کتون هایی تولید می کند که به منبع اصلی انرژی بدن تبدیل می شوند.

رژیم کتوژنیک همچنین رژیم کتو (رژیم غذایی کلیدی) ، رژیم کم کربوهیدرات و رژیم کم کربوهیدرات بالا (LCHF) نامیده می شود.

پس چرا اینقدر شگفت انگیز است و چرا جهان را طوفان می کند؟

زیرا به طور کامل روی نحوه عملکرد بدن شما (به نحوی خوب) سرمایه گذاری می کند و همچنین دیدگاه شما را در مورد تغذیه تغییر می دهد.

این بر این فرض استوار است که بدن شما طوری طراحی شده است که به عنوان یک چربی سوز موثرتر عمل کند تا به عنوان یک قند.

راهنمای رژیم غذایی کتو رایگان

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++

من و همسرم از نتایج سریع دوستمان در کاهش وزن و توضیح سادگی آنچه شما می توانید و نمی توانید بخورید بسیار الهام گرفته و تحت تأثیر قرار گرفتیم ، زیرا نحوه خوردن و لذت بردن از غذای معمول ما را به طور جدی تغییر نمی دهد. بخور. به هر حال به

خوب ، برای خلاصه کردن یک داستان طولانی: ما غذاهای اولیه پیشنهادی خریداری کردیم و غذاهایمان را همانطور که پیشنهاد کردیم آماده کردیم و در عرض 8 روز همسرم 9 پوند و من 11 پوند وزن کم کردم.

4 ماه پیش بود و از آن زمان تا کنون بیش از 20 پوند و چندین اینچ در کمر ، باسن و گردن (یک بازسازی کامل) کاهش یافته است. این برای دوستان و خانواده واقعاً هیجان انگیز است که در مورد ظاهر خوب ما اظهار نظر کنند و کاهش وزن آشکارا به آن مربوط می شود. در واقع ، ما دائماً پشت میز می نشستیم و شگفت زده می شدیم: “چقدر خوب غذا می خوریم.” ما اغلب به یکدیگر نگاه می کنیم و می گوییم: “باورم نمی شود که ما با رژیم غذایی اینقدر خوب غذا می خوریم.”

ما در کلیسای خود به افراد دیگری که قبلاً همسرم و من یا شخص دیگری را دیده اند در مورد آنچه رژیم غذایی KETO برای ما انجام داده است ، گوش می دهیم و آنها نیز به آن دست یافته اند و نتایج مشابهی نیز دارند.

من می توانستم کارهای بیشتری انجام دهم ، اما همانطور که قول داده بودم ، نمی خواستم این وبلاگ طولانی شود ، اما فقط باید آن را با دوستان ، خانواده و پیروان این وبلاگ به اشتراک بگذارم.

بنابراین امیدوارم این مورد به کسی و انیمه کمک کند که در سال جاری نیاز به فشار کمی برای شروع کاهش وزن داشته باشد.

راهنمای Keto رایگان در اینجا!

چارلی

PS وقتی کمی وقت دارید برگردید و چهار درصد پست های من را در سایت زیر بررسی کنید:

Home

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *