ریز مغذی ها چیست؟ | تناسب اندام وورستر


در طول روز ، بدن ما به منبع درشت مغذی شامل پروتئین ، چربی و کربوهیدرات و همچنین ریزمغذی های معروف به ویتامین ها و مواد معدنی نیاز دارد. این مواد مغذی برای انجام عملکردهای بدن ما و همچنین برای حفظ سلول های ما از جمله ضروری هستند مواردی که در سیستم ایمنی بدن ما یافت می شود.

فراموش نکنید: Worcester Fitness دارای یک تیم کامل از مربیان تغذیه آموزش دیده ، مایل و بسیار توانا است که در هر سوالی ممکن است به شما کمک کند.

همانطور که می دانیم ، سیستم ایمنی بدن ما نقش مهمی در حفظ سلامت ما دارد. این میکروب با ایجاد موانع فیزیکی و شیمیایی برای جلوگیری از ورود عوامل بیماری زا به بدن ما ، با میکروب های مرتبط با ویروس مبارزه می کند ، عوامل بیماری زا را هدایت و حذف می کند و حتی می تواند عوامل بیماری زا را به خاطر بسپارد تا در صورت یافتن مجدد آنها ، آنها را از بین ببرد. ریز مغذی ها در این فرایندها نقش دارند و به تولید آنتی بادی ها کمک می کنند. وقتی تغذیه شما ضعیف است ، مبارزه با ویروس ها دشوارتر است زیرا بدن شما مجهز به ابزار لازم نیست. تحقیقات حتی نشان می دهد که برخی از ریز مغذی ها ممکن است به مبارزه با ویروس کرونا و حتی ما کمک کنند شما فقط به مقدار کمی ریز مغذی نیاز دارید ، کمبود آن می تواند منجر به ضعف سیستم ایمنی شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *