ریک بیلس مکان مکزیکی را در منطقه Flatiron باز می کند

ریک بیلس مکان مکزیکی را در منطقه Flatiron باز می کند


به نظر می رسد ریک بیلیس ، غذای مکزیکی برای همیشه مشهور بوده است – نمایش PBS که او را در مرکز توجه قرار داد ، آشپزی مکزیکی، در سال 1978 پخش شد. اما اگرچه سرآشپز چیزی از یک امپراتوری کوچک در شیکاگو ساخته است و به دلیل کتابهای آشپزی ، غذاهای بسته بندی شده مارک Frontera ، برنامه های تلویزیونی و موسسات خیریه در سطح ملی شناخته می شود ، او هرگز رستوران در شهر نیویورک نداشت. تا حالا.

Tortazzo که حدود دو هفته پیش در نزدیکی میدان مدیسون پارک افتتاح شد ، تصویری رنگارنگ ، جادار و گاه به گاه از برج معروف ویلیس در بیلس به همین نام است. قسمت اعظم این فضا در برادوی است ، جایی که Tortazzo دارای نقطه ای حساس در خیابان است ، بنابراین قبل از شروع زمستان (یا در یک شب غیر بارانی) به اینجا بیایید. تورتازو هفته گذشته مجوز مشروب خود را گرفت و کوکتل “de las Casa” ، مارگاریتا ، پروازهای مزکال (18 تا 36 دلار) ، به علاوه آبجو و شراب در بطری ها و قوطی ها فراوان است.

مانند رستوران خواهرش در شیکاگو ، منوی NoMad Tortazo روی تورتا قرار دارد ، ساندویچ های مکزیکی روی رول های نرم تلرا (در این مورد ، از D&R Central Bakery در برانکس) سرو می شوند ، با لوبیا سیاه پر شده و روی پلانچ پخته می شوند. سرفصل در این بخش میلانسای مرغ ترد Bayless است ، که از انبوهی از اسلوهای آبدار و مقدار زیادی ژالاپینو انرژی می گیرد. همچنین یک تارتای کوباایی با ژامبون دودی ، بیکن و پنیر جک وجود دارد. concinita pepil با شانه خوک و آبگوشت چیلی برای غوطه ور شدن ؛ و یک گزینه گیاهی شامل قارچ بو داده و پنیر بز است.

چیپس های ترتیلا با استیک و قارچ قورسادیلا از Tortazo ظاهر می شوند ، یک غذای راحت که به خوبی اجرا شده است و اشتیاق بسیار خاصی را برای چیزی خوشمزه و خوشمزه برآورده می کند. سس سبز همراه این کودک را کنار بگذارید. ترتیل های یک نوع ترد را می توانید در یک کاسه مرغ چیلاکز ، کامارونز الموجو و سوپ تورتیلا پیدا کنید. چیپس و گوآکاموله ، Esquites و سالاد تاکریا به ظاهر دهه 80 از جمله آثار کلاسیک مورد انتظار هستند.

تورتازو با یک چغندر سرخ شده و پنیر بز از این “پیتزا” ترد اوآجاکان ، که به عنوان لایه ای از پنیر جک ذوب شده بر روی tostada نازک و ترد کمک زیادی می کند ، روی تلهودا می رود. تالایودا گیاهخوار است ، و همچنین لقمه های عجیب و غریب تند Churro ، که می تواند تا حدودی مانند سیب زمینی سرخ کرده هنگام خوردن با یک تورتا عمل کند.

مرغ ترد میلانیسا تورتا (14 دلار)

فلش

تیم مدیریت ارشد تورتازو ریشه در Eleven Madison Park و Union Square Hospitality دارد و کارکنان دوستانه ، مشتاق و چشمگیر بر این اساس عمل می کنند. شما از پیشخوان داخل سفارش می دهید ، یکی از آن تابلوهای دیجیتالی را برای میز خود می آورید ، دونده غذا و اتوبوس ها میز شما را می آورند. این یک افزودنی جامد برای منطقه است ، یا برای یک وعده غذایی سریع یا مکانی برای استراحت در خیابان با دوستان و نوشیدنی.

Tortazzo در خیابان 1123 برادوی ، بین خیابانهای 25 تا 26 واقع شده است و در حال حاضر دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:30 صبح تا 9 شب و پنجشنبه تا شنبه از ساعت 11:30 صبح تا 10 شب باز است. تعطیل روزهای یکشنبه (2122-920-3722) ؛ Tortazo.com)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *