ری ووس ، که توسط پیت رز در بازی All-Star 1970 آغاز شد ، در 74 سالگی درگذشت.

ری ووس ، که توسط پیت رز در بازی All-Star 1970 آغاز شد ، در 74 سالگی درگذشت.


اوکلند ، کالیفرنیا-ری فاس ، شکارچی با سلاح های قوی که حرفه او هنگامی که توسط پیت رز در بازی All-Star 1970 پرتاب شد ، ارتقا یافت ، درگذشت. او 74 ساله بود.

کارول ووس ، همسر 51 ساله اش ، در بیانیه ای آنلاین گفت که ووس روز چهارشنبه پس از 16 سال مبارزه با سرطان درگذشت.

فوس زمانی که در 23 سالگی در سال 1970 اولین تیم All-Star خود را در سال 1970 ، همان سالی که موفق شد ، ساخت ، یک استعداد تازه کار برای کلیولند بود.

رز به او حمله کرد تا دوازدهمین برد این نمایش را در ورزشگاه ریورفرونت در سینسیناتی به ثمر برساند. ووس شکسته و شانه چپ خود را از هم جدا کرد و در سال 2015 به آسوشیتدپرس گفت که بدن او پس از 45 سال هنوز درد می کند.

او گفت: “تا آنجا که نشان داده می شود ، مجبور نیستم آن را به عنوان پخش مجدد در تلویزیون تماشا کنم تا بدانم چه اتفاقی افتاده است.”

ری ووس ، مهاجم مسلح قدرتمندی که در زمان پرتاب شدن توسط پیت رز در بازی All-Star 1970 توسط حرفه اش تغییر کرد ، در سن 74 سالگی درگذشت.
AP

در انتخاب دور اول 1965 کلیولند از ماریون ، ایلینوی ، ووس دومین و آخرین تیم All-Star خود را در سال 1971 انجام داد اما فصل درخشان 1970 خود را طی 12 سال با کلیولند ، اوکلند ، سیاتل و میلواکی تکرار نکرد.

او در 924 بازی 0.256 را با 61 بازیکن به ثمر رساند و به قهرمانی دو و میدانی در قهرمانی جهان در سالهای 1973 و 1974 کمک کرد.

پس از پایان روزهای بازی او ، فوس در سال 1986 به یک مجری محبوب برای شروع A تبدیل شد و تا قسمتی از فصل 2021 کار کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=4Fj2B9z4Dbw

این تیم روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “اوکلند از درگذشت ری ووس بسیار ناراحت است.” “تعداد کمی از مردم بیشتر از ری معنی می کنند. او یک نماد عالی بود که همیشه اطمینان داشت که هر بازیکن ، مربی ، هم تیمی و هوادار می دانند که آنها عضوی از خانواده A هستند. ما عمیق ترین تسلیت خود را به کارول ، نیکی ، لیندسی ، خانواده و دوستانش در این دوران دشوار ، دلمان برایت تنگ می شود ، ری. “

ووس در سال 2015 به آسوشیتدپرس گفت که از درد و التهاب مفاصل رنج می برد ، پنج عمل جراحی زانو انجام داده ، قبلاً شانه هایش ترمیم نشده و گردن سفت شده است.

البته ، او می دانست که این همه از ضربه رز در بازی All-Star نیست. بیشتر اینها ناشی از سختگیری های شکارچی بود.

ری ووس
ری ووس
AP

او گفت: “بدنم درد می کند. شانه ام هنوز درد می کند.” “در آن زمان کسی نبود که بگوید” بازی نکن. ” من ادامه دادم. این چیزی است که من به آن بسیار افتخار می کنم. “

دو روز بعد از بازی تمام ستاره ها ، فاس در کانزاس سیتی 9 برد در یک برد کسب کرد. او نمی توانست دست چپ خود را بالای سرش بلند کند.

ووس گفت: “این موضوعی است که مردم در مورد آن صحبت خواهند کرد ، چه در آن زمان زنده باشند و چه ویدیو را تماشا کنند و نتیجه را ببینند.”

“ضربه های سخت تری وجود داشت. فقط این واقعیت که یک بازی All-Star بود ، آنها همیشه به نکات برجسته یا برجسته بازی All-Star رای می دهند و به نظر می رسد که همیشه در بالاترین نقطه ای است که مردم در مورد آن صحبت می کنند.”

سرخپوستان کلیولند نیز پس از مرگ فائوچی بیانیه ای صادر کردند.

“خانواده هندی کلیولند از درگذشت ری فوس ، طرفدار واقعی هواداران که دوست داشت لباس یونایتد کلیولند را بپوشد ، بسیار ناراحت هستند. او بسیار مفتخر بود که در سال 1965 انتخاب برتر ما بود. عمیق ترین همدردی ما با کل خانواده فوس است ، باب دی پاسیو ، معاون ارشد روابط عمومی گفت: و همچنین هم تیمی های بسیار او و همکارانش در پخش کننده ها و سازمان های بزرگ که نزدیک به 60 سال در بازی مورد علاقه من تأثیر گذاشته اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *