زبان گاو برای کاهش وزن

زبان نرم ترین و نازک ترین برش گوشت است. اگر می توانید از این ایده استفاده کنید ، مناسب رژیم است. سرشار از پروتئین و مواد مغذی است. به همین دلیل بسیار محبوب شده است. به یاد دارم که آنها تقریباً تا زمانی که محبوبیت آن باعث افزایش قیمت شد ، آن را اهدا می کردند. یک زبان چهار پوندی اکنون حدود پانزده دلار قیمت دارد ، تقریباً مشابه استیک یا مکعب آشنا.

اگر این اولین بار است که ترفندهایی وجود دارد. ابتدا باید با یک برس آن را بمالید. سپس آن را برای چند ساعت در آب سرد قرار دهید ، حتماً چند بار آب آن را عوض کنید

یک ماهیتابه به اندازه کافی برای زبان و سبزیجات خود تهیه کنید. هویج ، کرفس ، سیر ، رزماری یا آویشن (اختیاری) را در تابه بگذارید. زبان خود را روی پوست سبزیجات قرار دهید. حذف پوست پس از پخت راحت تر است. آب را تا سطح حدود دو اینچ بالای زبان بپوشانید. زیاد نمی جوشد ، زیرا سفت می شود ، اما به مدت سه ساعت بجوشانید.

احتمالاً در طول پخت و پز چندین بار می خواهید لباس خود را در بیاورید. پس از اتمام پخت ، زبان را بردارید و چند ثانیه در آب سرد قرار دهید تا بتوانید آن را اداره کنید. برای برداشتن پوست از چاقو یا قیچی استفاده کنید. روی بشقاب بگذارید و ضخامت دلخواه را به برش ها برش دهید. سبزیجات را دور زبان قرار دهید و سرو کنید.

پدر دوستانم یکبار آن را پخت و وقتی خنک شد ، 64 اونس طول کشید. یک شیشه ترشی شیرین ، همه ترشی ها را بردارید و در یک کاسه قرار دهید. سپس زبان خود را در آب ترشی فرو برد. او اجازه داد تا چند روز تنظیم شود. وقتی کارم را تمام کردم دوستم یک قطعه به من داد تا امتحان کنم ، واقعاً خوب بود. باید مدتی اینطور درستش کنم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *