زندانیان رایکر می گویند که د بلاسیو عمدا بدترین زندان ها را نادیده گرفته است.

زندانیان رایکر می گویند که د بلاسیو عمدا بدترین زندان ها را نادیده گرفته است.


وقتی شهردار بیل دی بلاسیو روز دوشنبه از سفر طولانی مدت خود در جزیره ریکرز دور شد ، از پیشرفت شهر در بازگرداندن نظم به زندان قدردانی کرد. به گفته وی ، یکی از واضح ترین نشانه های بهبود ، ایجاد “فرآیند دریافت بهتر و سالم تر” بود.

اما زندانیان در جزیره رایکرز ادعا می کنند که درک دو بلاسیو از شرایط زندان – و به طور خاص روند پذیرش – عمداً مبهم شده است. در تماس های تلفنی با Gothamist/WNYC ، سه نفر که در حال حاضر در زندان Rikers زندانی هستند ، گزارش کردند که منطقه اصلی ورودی قبل از بازدید شهردار پاک شده و دوباره طراحی شده است و بسیاری از ساکنان آن به یک مکان ثانویه کوچکتر نقل مکان کرده اند ، که به “ورودی جداگانه” معروف است. “” زیر یک سالن مرکز اصلاحی. “اوتیس بانتوم.

در حالی که دو بلاسیو از منطقه تازه رنگ آمیزی شده و محل پرداخت در ساختمان دیگری بازدید کرد ، پا به صندوق جداگانه صندوق پایی نگذاشت – مکانی که به گفته ساکنان ساختمان هنوز شلوغ است ، مملو از سوسک و سوسک ، و فاقد تخت و کار است. سرویس های بهداشتی

بازداشت شدگانی که روز دوشنبه از محل پذیرش جداگانه عبور کردند ، گفتند که از اینکه افراد جدیدی به ساختمان فرسوده منتقل شده اند ، که قبلاً برای اسکان افرادی استفاده می شد که مورد تأیید خطرناک یا آسیب پذیر قرار گرفتن گروه ها و سایرین در منطقه قرار گرفته بود ، شوکه شدند. زندان.

یکی از زندانیان ، که نامش توسط Gothamist/WNYC مخفی شده است ، می گوید: “همه جا مدفوع و ادرار وجود دارد.” “بسته بندی شده است. مردم عرق کرده بودند. فقط نفرت انگیز است. “

به گفته وی ، این جذب در اوایل این ماه ، پس از مرگ عیسی عبدالکریم ، که ویلچر نشسته بود و بدون دریافت وعده های غذایی منظم و مراقبت های پزشکی 10 روز را در ناهارخوری اصلی گذراند ، به نقطه کانونی بحران پشت سر هم رایکر تبدیل شد. وکلا

گفته می شود شرایط در واحد پذیرش جداگانه ، که زمانی تعدادی از خشن ترین جنایتکاران رایکر را در خود جای داده بود ، بدتر است. پس از بازدید قانون گذاران ایالتی و مدافعان عمومی در اوایل ماه جاری ، آلیس فونتیه ، مدیر عامل Defender Neighborhood Services ، به The Intercept گفت که این افراد در غرفه های تنگ نگهداری می شوند و در کیسه های پلاستیکی مجبور به اجابت مزاج می شوند و صحنه را “وحشتناک ترین” توصیف می کند. چیزی که “در زندگی ام” دیده ام.

با افزایش فشار بر شهر برای اقدام ، اداره اصلاحات شروع به جابجایی زندانیان از منطقه ورودی اصلی به مکانی جداگانه در مرکز اریک ام تیلور در جزیره ریکرز کرد. به گفته شهردار ، این انتقال مدت زمان انتظار را به کمتر از 10 ساعت رساند.

اما بازداشت شدگان و مدافعان عمومی می گویند که مقامات چشم خود را بر شرایط فسادی که در داخل اتاق غذاخوری جداگانه وجود داشت ، بستند.

یکی از زندانیان می گوید: “این قسمت تاریک است و او را از سمت تاریک دور کردند.” آنها مردم را از شهردار پنهان می کنند ».

دی بلاسیو اذعان کرد که در طول این سفر با هیچ بازداشتی یا افسری برای اصلاحات صحبت نکرده است ، تصمیمی که او روز سه شنبه از آن دفاع کرد و گفت که “درک بسیار محکمی از میزان مشکلات” دارد.

سخنگوی دفتر شهردار از اظهارنظر در مورد این که چرا وی از واحد پذیرایی که افراد قبل از وی به آنجا منتقل شده بودند ، بازدید نکرده است.

جیسون کریستین ، دبیر مطبوعاتی اداره اصلاحات شهر نیویورک در بیانیه ای از طریق ایمیل ، گفت هیچ کس برای بازدید از شهردار نقل مکان نکرده است.

او می نویسد: “از زمانی که ما قسمت اصلی مصرف خود را در 21 سپتامبر به مرکز Eric M. Taylor منتقل کردیم ، شرایط به طور قابل توجهی بهبود یافته است.” “غذاهای شلوغ کمتر است ، و ما می توانیم افراد را بسیار سریعتر در خانه مستقر کنیم. ما همچنین توانستیم ورودی را در مرکز تصحیح اوتیس بانتیوم تمیز کرده و رنگ آمیزی کنیم زیرا همه در آنجا مستقر بودند.”

کریستین از افشای تعداد افراد منتقل شده به منطقه غذاخوری جدا خودداری کرد.

به نظر می رسد دو بلاسیو در تور دوشنبه خود در مجاورت سالن غذاخوری بوده است ، جایی که زندانیان برای کسانی که منتظر غذا هستند غذا آماده می کنند. به گفته منابع متعدد ، این افراد شروع به فریاد زدن بر دو بلاسیو کردند و از او درخواست کردند که از واحد جدا شده دیدن کند.

آنها گفتند دو بلاسیو آنها را نمی شناسد و درمانگرش سریع او را بیرون ساختمان همراهی کرد.

گزارش اضافی توسط Zoe Azoulay

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *