زندگی سالم چه معنایی دارد؟

داشتن یک سبک زندگی سالم تنها اجتناب از غذاهای چرب ، کاهش کافئین و دستیابی به خدمات بدنسازی گران قیمت نیست. سلامتی فقط اندازه بدن شما نیست ؛ این در مورد شاد بودن در درون خود ، اجتناب از موقعیت ها و مواد مضر و مراقبت از خود به عنوان یک کل است. ایده آل یک تعهد مادام العمر خواهد بود ، اما همه می دانند که وسوسه اجتناب ناپذیر است و اگر سالم بودن به معنای خسته کننده و خصوصی بودن باشد ، همه چیز به سرعت گلابی شکل می شود.

بنابراین از چه چیزی باید اجتناب کرد و از چه چیزی باید پذیرفت ، سوالات کلیدی هستند. اساساً ، باید واضح باشد. همه چیز در حد اعتدال بهترین راه برای دیدن آن است. بله ، می توانید از دنده های خوک لذت ببرید ، نه فقط سه بار در هفته. می توانید جمعه شب تا ساعات اولیه صبح مهمانی داشته باشید و شنبه شب به دنبال فعالیت های آرامش بخش تری باشید. داشتن یک سبک زندگی سالم در مورد تعادل است. شما می دانید چه چیزی برای شما خوب است ، اما می خواهید آنچه به نظر شما خوب می آید.

ورزش ، رژیم غذایی سالم و پرهیز از استرس سه راه مهم برای اطمینان از شیوه زندگی سالم است. پیشگیری نیز چیز خوبی است که باید در نظر داشته باشید. به طور منظم با پزشک و دندانپزشک خود چکاپ کنید. به دنبال آزمایشات پروستات / معاینات پروستات ، معاینه سینه و سایر معاینات باشید که به شما کمک می کند خطرات احتمالی سلامتی را زود تشخیص دهید.

آنچه را که در زندگی دوست دارید یا دوست ندارید در نظر بگیرید. اگر هر روز به عنوان دلیل دیگری برای کشیدن پا به نظر می رسد ، در این زمینه کاری انجام دهید. ما سالهاست که مرده ایم ، تا زمانی که شما اینجا هستید زندگی کنید. آیا از شغل خود متنفر هستید؟ به دنبال اشتغال جایگزین باشید. مشکلات ازدواج؟ به دنبال مشاوره باشید. مطمئناً این کار به سادگی یک پاسخ دو یا سه کلمه ای نیست ، اما پاسخ این است که تشخیص دهید چه چیزی شما را ناراحت می کند و آن را اصلاح کنید. داشتن یک سبک زندگی سالم به خود شما بستگی دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *