"زن زن خفاشی": جاویشیا لزلی و رابین گیونز روابط خانوادگی "خصمانه" خود را متلک می کنند

“زن زن خفاشی”: جاویشیا لزلی و رابین گیونز روابط خانوادگی “خصمانه” خود را متلک می کننددر اولین نمایش این هفته فصل 3 The CW’s باتومن، با برداشتن صخره فصل گذشته ، با مادر رایان وایلدر آشنا شدیم. میتوانست. جادا جت در نقش بازیگر محبوب روبین گیونز بازی می کرد ، یک تاجر قدرتمند که ممکن است فرزند خود را رها کرده باشد یا نکند و اکنون بت وومن رسمی گاتهام سیتی است ، اگرچه جیدا هنوز آن را نمی داند.

گیونز در مصاحبه مشترک با لزلی به Decider گفت: “وقتی آنها برای اولین بار ملاقات می کنند ، جادا می خواهد او را دور نگه دارد.” به نظر می رسد که این رابطه از جهات مختلف یک رابطه متضاد است ، اما من فکر می کنم او نمی داند چگونه با این مسئله کنار بیاید. “

در حالی که کمی هیجان انگیز است که انتظار داشته باشید از Jada در پایان قسمت چه چیزی انتظار می رود ، ما یک محیط شگفت انگیز دیگر برای اولین نمایش دریافت می کنیم: Batwoman مجبور می شود تا با شرور آلیس (Rachel Skarsten) توسط کارآگاه Rene Montoya (Victoria Cartagena) همکاری کند. به Cartagena ، قابل ذکر است ، قبلاً نقش شخصیت DC Comics را در FOX بازی کرد گاتهام، اگرچه این یک تکرار متفاوت برای زن پلیس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از لزلی و گیونز در مورد انتظارات در برخورد جهان رایان و جادا ، و همچنین احساس لزلی در مورد آماده شدن برای فصل 3 پس از انتظارات گسترده ای که جایگزین کیت کین روبی رز در فصل 2 شد ، ادامه مطلب را بخوانید.

گزارشگر: جاوسیا ، چشم انداز شما و رایان به عنوان شخصیت در فصل سوم در مقایسه با فصل دوم بسیار متفاوت است. وقتی او به نقش های یکدیگر بسنده می کند چه احساسی دارید؟

گاویسیا لسلی: برای من ، فقط سرگرم هستم. من واقعاً از هر قسمت لذت می برم ، می توانم فیلمنامه را با ستاره های دیگرم زنده کنم ، و با تیم تولیدی و تجهیزات شگفت انگیز ما ، طراحان صحنه … بودن در آن بسیار سرگرم کننده است. نمی دانم آیا با ایده انتظارات از طریق این فرآیند و این تجربیات حرکت می کنم یا نه. حدس می زنم فقط سعی می کنم تا آنجا که ممکن است حضور کامل داشته باشم ، زیرا بخشی از کار من در اینجا فقط اجراهای من نیست. فقط ، من در ونکوور هستم. من در سفری متفاوت در زندگی ام هستم. من برای اولین بار در اولین نمایش خود پیشگام شدم. او می گوید: “اوه.” لایه های زیادی در خارج از آن وجود دارد ، فقط تجربه من در بازی با این شخصیت است. من دوست دارم تا آنجا که ممکن است حاضر باشم. سعی می کنم با هیچ انتظاری حرکت نکنم.

برای رایان ، من احساس رایان می کنم … نه ، من معمولاً خودم را در زندگی جدا نمی کنم در رایان ، احساس می کنم از سفری آمده ام که آنقدر شایسته نیستم که عبا و فس را بپوشم به در حال حاضر در فصل 3 ، من بیشتر لذت می برم. اوه ، ما شباهت های زیادی با هم داریم ، من و رایان با اطمینان بیشتر می دانیم ، “بسیار خوب. سر و گاو ، آنها متعلق به من هستند ، تغییر نمی کند. چه کاری می توانم انجام دهم تا با این تفاوت ایجاد کنم؟” چه کاری می توانم انجام دهم تا بر کسانی که تحت تأثیر قبل نیستند تأثیر بگذارم؟ چگونه می توانم به آنها کمک کنم؟ “می دانید منظور من چیست؟ این بخشی از سفر من در ذهن من است ، اما ناگهان ، مادرم ، که فکر می کنم مرده است ، در نقش جادا جت به تصویر درآمد. منظور این است که اگر شما کمیک ها را خوانده اید و من طرفدار بزرگ بتمن هستم ، این بخش بزرگی از داستان در Gotham است. او و بروس وین با هم رابطه داشتند. در برنامه ما نیست ، من فکر نمی کنم ما اینطور بازی کنیم ، من مطمئن نیستم. چیزی وجود دارد که رابین می پرسد ، اما فقط می گوید که او بخش بزرگی از گاتهام و این داستان است و مادر من است …

رایان یک شخصیت اصلی است. برای ارتباط رایان با شخصیتی که کاملاً در خارج وجود دارد و ریشه در کمیک ها دارد ، بسیار زیبا و سرگرم کننده است که بدانید این میراثی به جا می گذارد. این فصل بسیار جالب خواهد بود ، پویایی های زیادی وجود دارد. کلاسهای زیادی وجود دارد. من واقعاً منتظر هستم که ببینم همه چیز چگونه پیش می رود ، زیرا من فقط هر قسمتی را که در آن زمان فیلمبرداری می کنیم می خوانم.

بسیار خوب ، رابین ، پس اینجا به تو و جاویشیا ، بسیار خوب. در پایان قسمت متوجه می شویم که جیدا به احتمال زیاد مادر رایان است. در مورد او چه می توانید بگویید؟ آیا خار در چشم رایان خواهد بود؟ شاید یک شخصیت راهنما؟ یه ذره از هر دو؟

رابین گیونز: من می گویم شاید کمی از هر دو. فکر می کنم وقتی آنها برای اولین بار دور هم جمع شدند ، جادا می خواست آن را از هم دور کند. به نظر می رسد ممکن است از جهات مختلف یک رابطه متضاد باشد ، اما من حدس می زنم که او نمی داند چگونه با این مسئله کنار بیاید. جفیسا خیلی زیبا گفت منظورم این است … اینجا او ، در چهره اش ، رایان است. این کودکی که او نخواهد داشت ، بخشی از زندگی او خواهد بود ، نه بخشی از زندگی فرزندش ، درست مقابل او ایستاده است. او باید با این مسئله کنار بیاید. بخشی که به نظرم جالب و زیبا است از نظر نرمی او است و بخشی که او نمی تواند بر زندگی اش کنترل کند به این دلیل است که مادر است و بچه هایش را بسیار دوست دارد. من فکر می کنم در پشت آن همه خستگی در ابتدا او احتمالاً می خواست کمی از او محافظت کند. خواهیم دید که آنها چگونه با آن بازی می کنند.

همچنین در پایان قسمت ، تیم دیگری را برای رایان آماده کردیم. او قبلاً Team Batwoman را دارد و اکنون با رنی مونتویا و آلیس از همه افراد همکاری می کند. او چگونه این همه بخشهای مختلف زندگی خود را متعادل می کند؟

لزلی: او اصلا از این موضوع هیجان زده نیست. رنی مونتویا برای من به عنوان یک طرفدار بتمن و به عنوان یک طرفدار Batwoman شخصیت فوق العاده ای است ، زیرا او از کمیک های اصلی است و در بسیاری از کمیک ها مورد توجه Batwoman بوده است. ما او را ویکتوریا را می آوریم [Cartagena] شما خوب بازی می کنید ، ویکتوریا آن را بازی کرد گاتهام برنامه تلویزیونی ، این دومین بار است که شما این شخصیت را بازی می کنید. اگر این شخصیت را در نظر بگیریم که دارای لایه های بازیگری بسیار زیاد است ، اگر صحبت کنیم که این نمایش چقدر تلاش می کند تا بهترین بازیگری را ایجاد کند.

به عنوان یک زن آفریقایی-لاتین ، به عنوان یک زن همجنسگرا ، مانند همه این گروههای مختلف که در ویکتوریا نیز وجود دارد ، این باعث افتخار است که بتوانم این را در نمایش ما وارد کنم. اما به هر حال ، نکته در مورد رنه مونتویا این است … رنه مونتویا ، شما در مورد یک خار صحبت کردید ، رنه مونتویا یک خار در چشم رایان. این اکنون خطر وجود رایان است ، زیرا او ابتدا رایان را مجبور می کند تا با آلیس کار کند و آنها از یکدیگر متنفر هستند. او کاری می کند که واقعاً رایان را آزار می دهد ، و سپس زندگی رایان را در میانه فصل واقعا سخت می کند. رنه مشکل داره خوب؟ رنه مشکل داره

رایان کارهای زیادی انجام می دهد. واقعاً شگفت انگیز است که او هنوز هم می تواند به خوبی Batwoman عمل کند و مردم را نجات دهد ، زیرا بسیار زیاد است. تمام زندگی او به هم ریخته است.

رابین ، من قسمت هایی که کارگردانی کردی را دوست داشتم ریوردیلبه آیا به هر حال ما شما را می بینیم ، به هر حال ، در اینجا با هر چیزی برخورد کنید باتومن؟

داده ها: خوشحالم که من قطعا آن را دوست دارم. یکی دیگر از بازیگران فیلم کارگردانی خواهد کرد. مطمئنم جاویسیا کارگردانی خواهد کرد. مفتخرم. من نمی توانم منتظر باشم تا روت شود. حدس می زنم باید کمی در صف بایستم ، اما برخی از موارد CW در راه است که باید آنها را بیرون بکشم. بی صبرانه منتظر آن هستم. این یک گروه شگفت انگیز از مردم است. خدمه فوق العاده هستند. همانطور که گفتم ، من نمی توانم منتظر باشم که جاویسیا مرا بیرون ببرد ، اما امیدوارم نوبت من باشد ، بله.

لزلی: رابین یک کارگردان بزرگ خواهد بود … من نمی توانم منتظر بمانم تا او را به دست آورم ، زیرا امروزه در کارگردانان زن ما چندان به آنها دست نمی یابیم. به طور کلی ، من در مورد نمایش ما صحبت نمی کنم. نمایش ما کار فوق العاده ای انجام می دهد ، اما امروزه چندان از آن استفاده نمی کنیم. فکر می کنم این ویژگی خاصی که کارگردانان زن دارند وجود دارد. این فقط کار خودشان است … یادم می آید اولین باری که زنی را بیرون آوردم. او به من گفت ، “من دوست دارم مطمئن شوم که از این زاویه عکس می گیرم ، به طوری که همیشه واقعاً سرگرم کننده است …” من می گویم ، “خدای من. بله. من این را دوست دارم.”

جاوسیا ، به نظر می رسد احتمال شکوفایی برخی از روابط عاشقانه بین رایان و سوفی وجود دارد. آیا چیزی هست که بتوانید در مورد آن اذیت شوید؟

لزلی: من طنز خوبی نیستم. من فقط چیزها را نمی گیرم من صادقانه خیلی راحت رفتار می کنم. نمی دانم چه می توانم بگویم و چه چیزی نمی توانم بگویم. من می گویم که آنها در ابتدای فصل چندان مشخص نیستند. حدس می زنم می توانم این را بگویم ، اما فکر می کنم لایه های زیادی پشت دوستی و رابطه آنها وجود دارد که اوضاع را پیچیده می کند. نمی دانم. تا کنون ، من هنوز چیزی را آزمایش نکرده ام و فقط قسمتی را که در حال فیلمبرداری هستم خواندم. نمی دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

این مصاحبه برای وضوح و طول مدت ویرایش شده است.

باتومن چهارشنبه ها ساعت 9/8c از شبکه CW پخش می شود.

کجا تماشا می کنید باتومن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *