زن و هنرمند الیزابت کیزلشتاین کورد هام ناگهان در سن 41 سالگی درگذشت


به گزارش صفحه شش ، شهر ساوتهمپتون روز یکشنبه پس از مرگ هنرمند و هنرمند سوسیالیست دوست داشتنی الیزابت کیزلشتاین کورد هام در شوک به سر می برد.

علت دقیق مرگ مشخص نیست ، اما خانواده وی به ما گفته اند که تصور می شود این بیماری با عوارض بیماری لایم مرتبط است.

وی روز شنبه در سن 41 سالگی درگذشت.

پدرش ، جواهرات مشهور و طراح لباس های لوکس ، بری کیسلشتاین کورد ، گفت که دخترش بیش از یک دهه از این بیماری رنج می برد.

او گفت: “لایم هرگز بیرون نمی آید ، به هر روشی ظاهر می شود ، این یک بیماری موذی و بدبخت است.” “با وجود چندین درمان در طول این سالها ، این بیماری به طرق بی شماری ادامه پیدا کرده است. بسیاری از تلاش های خلاقانه “.

وی افزود: “کل خانواده بزرگ ما با از دست دادن دخترمان ، که یکی از دوست داشتنی ترین ، باهوش ترین و با استعدادترین شخصیتهای نیویورک نشین بود ، در هم شکست. این از دست دادن برای ما ، برای دوستان نزدیک او و برای کسانی که می دانستند الیزابت در یک صحنه جهانی ، تقریباً قابل لمس است. “

او گفت که خانواده در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک پارک یادبود به نام او برای والدین نیازمند فرزندان از دست رفته هستند.

الیزابت کیزلشتاین-کورد-هام
علت دقیق مرگ مشخص نیست ، اما خانواده وی به ما گفته اند که تصور می شود این بیماری مربوط به عوارض بیماری لایم است.
بند بری کیزلشتاین

او ازدواج کرده بود و فرزند و خواهر و برادر نداشت. مادرش هنرمند و سوسیالیست سس کیسلشتاین کورد است.

الیزابت زیبایی خیره کننده از سال 2001 معیار اصلی صحنه اجتماعی بود و در پروفایل Observer در آن سال به عنوان It Girl و “Manhattan Minx” نامگذاری شد. من اغلب او را در اولین فیلم های سینمایی ، رویدادهای هنری و مد در شهر و مهمانی های تهیه بلیط در همپتونز می دیدم.

کریستینا استوارت ، سردبیر انجمن Vanity Fair در نمایه ناظر ، حرفه مد خود را “بسیار امیدوار کننده” نامید. “من فکر می کنم یکی از موارد خوب است. من الیزابت را در همه جعبه های شیک شیک می بینم ، از ساوتهمپتون تا سنت. تروپز ، استیوارد گفت ، “من فکر می کنم مردم برای مدت طولانی علاقه مند خواهند بود که او چه چیزی را حمل می کند ، کجا می رود و با چه کسی همراه است.”

الیزابت کیزلشتاین-کورد-هام
الیزابت از حدود 2001 در صحنه اجتماع ثابت بود.
بند بری کیزلشتاین

طبق بیوگرافی IMDB او ، الیزابت هنرمند و موسیقیدان بود و به عنوان مدل یا سرمقاله مجله در مد روز کار می کرد. او در مجله آمریکایی و ایتالیایی ووگ و هارپرز بیزار ظاهر شده است. او همچنین به عنوان تصویرگر در شرکت طراحی پدرش کار کرد و در آنجا یک کارگردان خلاق شد.

“این الهام بخش اصلی بود [Kieselstein Cord] و چندین شرکت دیگر مرتبط با مد و هنر در نیویورک و پاریس ، “پدرش به ما گفت.

در 17 سالگی ، الیزابت در فیلم وودی آلن در سال 1997 نامزد اسکار “ساختارشکن هری” به عنوان خواهر شخصیتی با بازی آنت آرنولد ظاهر شد.

او در جنوب متولد شد و در لوئیزیانا ، تگزاس و نیومکزیکو بزرگ شد. او در مدرسه Chapin و Trinity School در شهر نیویورک تحصیل کرد و همچنین در دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دی سی تحصیل کرد و در آنجا هنر و نویسندگی خلاق را آموخت. وی همچنین در دانشگاه آکسفورد انگلستان تحصیل کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *