زوتریم: مزایا و عوارض جانبی؟

زوتریم یک مکمل کاهش وزن کاملا ارگانیک و گیاهی است که برای کمک به کاهش سریع وزن طراحی شده است. اساسا زوتریم یک اشتهاآور طبیعی است که با آزاد کردن مواد شیمیایی که باعث احساس سیری در معده می شود ، به کاهش غذا کمک می کند.

زوتریم چگونه با سایر قرص های کاهش وزن مقایسه می شود؟

برخلاف سایر سرکوب کننده های اشتها ، زوتریم یک مکمل 100٪ گیاهی است و برای استفاده طولانی مدت بی خطر در نظر گرفته می شود. این ادعا می شود که تنها قرص کاهش وزن با 8 مطالعه بالینی موفق است که مزایای زوتریم را برای کاهش سریع وزن نشان می دهد. با زوتریم می توانید 5 تا 10 درصد از وزن بدن خود را در مدت 6 هفته از دست بدهید.

عوارض جانبی زوتریم

زوتریم اشتهاآور کاملاً ارگانیک است و عوارض جانبی عمده ای ندارد. این شامل 3 ماده اصلی است: Guarana ، Yerba Mate و Damiana. همه این مواد گیاهی هستند و بی خطر محسوب می شوند. این مواد همچنین در طب سنتی برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود.

گوارانا دارای غلظت بالای کافئین است و به سرکوب اشتها کمک می کند. یکی دیگر از مواد تشکیل دهنده ، Yerba mate به افزایش سطح انرژی بدن کمک می کند ، در حالی که Damiana برای درمان بیماریهایی از سرفه تا یبوست تا افسردگی استفاده می شود. در بین این سه ماده ، استفاده بیش از حد از گوارانا می تواند باعث تشنج شود.

در صورت حساسیت به کافئین نباید از زوتریم استفاده کنید. همچنین برای افراد زیر 16 سال توصیه نمی شود.

مزایای زوتریم چیست؟

از نظر بالینی ثابت شده است که زوتریم با مزایای زیر کمک می کند:

1. تنها در 6 هفته 5 درصد وزن بدن خود را کاهش دهید

2. افزایش سطح انرژی

3. کالری بیشتری بسوزانید

سایر مزایا شامل هزینه های کمتر در مقایسه با سرکوب کننده های محبوب است. با زوتریم می توانید بدون نگرانی در مورد عوارض جانبی سریعتر به اهداف کاهش وزن خود برسید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *