ساغلام: نفت مسجدسلیمان ما را برای حضور در هدف‌مان کمک می‌تدریجی/امیدوارم داور روی نتیجه تاثیر گذار نباشد


به گزارش خبرگزاری فارس، ارطغرول ساغلام پیش اجتناب کرده اند دیدار تراکتور مقابل نفت مسجد سلیمان، گفت: ورزشی آخرمان در لیگ مقابل مس رفسنجان، برای ما حائز اهمیت بود. چرا کدام ممکن است می‌خواستیم همراه خود روحیه بیشتر به سفر تمدید شده لیگ برویم را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این نسبت به بلند مدت امیدوار باشیم. پس اجتناب کرده اند این ورزشی تعدادی از زمانی آرامش کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس تمرینات را در سه فاصله پیگیری کردیم. به منظور که کارمان را در مجموعه بی نظیر تجهیزات گلف تحریک کردن کردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در شکسته نشده در اردوی 5 روزه تهران 2 ورزشی خوشایند همراه خود پیکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید گل گهر انجام دادیم. سپس، بار تولید دیگری تمریناتمان را برای ورزشی همراه خود نفت مسجد سلیمان در تبریز پیگیری کردیم.
 
وی همراه خود دقیق اینکه تیاگو فریرا در زمان تعطیلی لیگ به مخلوط ما اضافه شد، افزود: ما اجتناب کرده اند تعطیلی لیگ شناخته شده به عنوان فرصتی برای توافق را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش شرایط نیروی کار استفاده کردیم. 

ساغلام همراه خود تأکید بر اینکه افزایش شکاف امتیازی همراه خود 2 نیروی کار انتهای جدولی هدف مختصر مدت ماست، دلیل داد: دیدار همراه خود نفت مسجد سلیمان یکی اجتناب کرده اند مهمترین ورزشی‌های ماست کدام ممکن است می‌تواند ما را در حضور در اهدافمان کمک تدریجی به همان اندازه ورزشی‌های باقی مانده را همراه خود خیال دستی شکسته نشده دهیم.

سرمربی تراکتور با اشاره به گیمرها مصدوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید محروم تیمش برای ورزشی فردا، ذکر شد: بازیکنانی در لیست نیروی کار حضور دارند کدام ممکن است می‌توانند همچون گیمرها غایب را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه بسا بیشتر اجتناب کرده اند آنان، وظایفشان را انجام دهند. من می خواهم به بالقوه گیمرها اعتقاد درست دارم. آن‌ها پاسخگویی‌پذیر هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود حاضر عالی ورزشی لایق تراکتور، لذت را به هواداران پاداش خواهند کرد. 

وی در اتصال همراه خود شرایط حریف، دقیق کرد: نفت در هفته 24 مسابقات، پیروزی ارزشمندی کسب کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگیزه بالایی برای ورزشی همراه خود تراکتور دارد. این نیروی کار عوامل نقطه ضعف را انتخاب کنید و انتخاب کنید قوت دارد کدام ممکن است همراه خود جلوگیری اجتناب کرده اند عوامل قوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده اجتناب کرده اند عوامل نقطه ضعف این نیروی کار، به پیروزی می‌رسیم. امیدوارم داور ورزشی نیز به وظایفش را به نحو احسن انجام داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطا تأثیرگذار به دلیل ورزشی نداشته باشد.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول هدایت کنید

رژیم لاغری سریع