سامی: سیستم نظارتی در افشای اطلاعات صحیح باشد/ از بازیکنی برای حضور در جام جهانی خواسته شد!


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فرشاد سمیعی با اشاره به اینکه قرارداد سپانتو حدود 500 هزار یورو یا یورو است، گفت: قرارداد او دو ساله و کمتر از این مبلغ برای یک فصل است. قراردادهای خارجی که استاگلال قبل از فصل بسته بود، رقم بسیار خوبی است. تنظیم‌کننده‌ها می‌توانند تأیید کنند که اعداد دقیق‌تر از گذشته هستند، زیرا ما سعی کرده‌ایم مستقیماً با افراد و افراد کار کنیم. مدیر برنامه گفتگوهای مهمی داشته باشید و واسطه ها را حذف کنید. در نتیجه هزینه ها کاهش یافته است.

ما سعی می کنیم داستان استراماچونی را تکرار نکنیم.

معاون حقوقی باشگاه استیگلال گفت: توافقی که ما با خارجی ها می بندیم این است که باشگاه را تحت کنترل داشته باشیم و از حوادث بعدی جلوگیری کنیم. ما سعی می کنیم بر نظر باشگاه مسلط باشیم تا چیزی مثل استراماچونی که دو سال جنگید و طلب کرد، نباشد. نمی توانیم به راحتی ادامه دهیم و یک سال دیگر را تمام کنیم. مثل یک ماجراجویی برای ژستد ما این حق را قانوناً در قرارداد برای خودمان پیش بینی کرده ایم. در مورد سایر قراردادها، ما تلاش می کنیم تا به طور کامل از منافع باشگاه محافظت کنیم و حقوق باشگاه را تضییع نکنیم.

یکی از باشگاه ها به بازیکنی گفت: “ما قسمت کامل جام جهانی را به شما می دهیم.”

سامی در پاسخ به این سوال که چرا قراردادها به صورت شفاف در اختیار مردم قرار نمی گیرد و حالا که در بورس است، هواداران سهامدار هستند؟ OTC و … هستند، اصلا نمی توانند اطلاعاتی را فاش کنند. اطلاعات در سیستم کدل بارگذاری برای همه قابل مشاهده است و خواهد بود. اتفاقاً یکی از خواسته های ما در باشگاه استاگلال این است که سیستم نظارتی بورس به دقت رصد کند که آیا همه اطلاعات افشا می شود یا این بخشی از هزینه ها به شکل دیگری دیده نمی شود. در آنجا باید ارقام و میزان قراردادها به صورت شفاف اعلام شود. واقعی و واقعی باشید.

قائم مقام باشگاه استقلال گفت: مثلا از بازیکنی شنیدم اسم باشگاه و این فرد را نمی گویم. به عنوان مثال در قسمت قرارداد بازیکن، حضور بازیکن در جام جهانی به طور کامل به بازیکن پرداخت می شود. برای او شکل مبلغ قرارداد را افزایش می دهند. با این حال، این ارقام در توافقنامه ارائه نشده است. ما درخواست می کنیم که این مسائل به دقت بررسی شود تا حقایق و اطلاعات صحیح برای همه شناخته شود.

بر کالچو پول دادگاه آمد و تخلف ثابت شد.

وی گفت: نمی دانم می توان چنین بندهایی را در توافقنامه گنجاند یا خیر، اما اگر رعایت شود در توافقنامه لحاظ نمی شود. اگر در این مشکلات کالچو این پول نیز به دلیل استفاده از مخفی کاری در قوه قضائیه ایتالیا و دسترسی مردم به نرم افزار ثابت شد که ثابت شد. در غیر این صورت ثابت نمی شوند. البته ثابت شدن یا نبودن ربطی به وجود بند ندارد. به به هر حال ما قانونا تکرار نمی کنیم چون می گوییم ثابت نمی شود. مؤمن هم گفت که شنیده ام شایعه است. وقتی چیزی در جامعه شایعه می شود و تکرار می شود، نمی آید که کسی را مقصر بداند. آنها نمی توانند این کار را در توافق انجام دهند. اگر می خواهند این کار را انجام دهند، باید متفاوت باشند و انواع مختلفی دارند.

قائم مقام باشگاه استقلال اضافه کرد: توافق مسئولیت می تواند به شکل دیگری انجام شود که اصلا توافق دیده نشود. فرض کنید این مورد است. معلوم نیست اما قراردادی وجود ندارد که بتوان در آن بسیاری از کارهای حقوقی انجام داد، اما از طرفی منافع شخص را تامین کند.

مفاد قرارداد ساپینتو ابتدا توسط شخص حقوقی تایید شد.

سامی گفتوگو با شبکه خبر در مورد عدم صحبت با خارجی ها مانند پرونده پڈوانی گفت: رای فیفا صادر شد. این حدود 000 130000 بود. وی با درخواست 99 میلیون به دادگاه عالی ورزش مراجعه کرده است. اما در کل در فوتبال سعی می کنیم روابط دوستانه و همدلی داشته باشیم. می گوییم دو سه روز تاخیر هم اشکال ندارد. در حالی که به شدت قانون را رعایت می کنند و بر اساس منافع خود عمل می کنند و به هیچ وجه کوتاه نمی آیند.

قائم مقام باشگاه استیگل گفت: در بسیاری از موارد این چیزی است که فکر می کنیم می توانیم دوستانه حل کنیم اما این راه حل نیست. اگر به نظرات اشخاص حقوقی باشگاه اهمیت بیشتری داده شود و مسدود شود، یعنی بعد از بروز مشکل قانونی این اتفاق نیفتد، می توان از بسیاری از این مسائل جلوگیری کرد.

سامی افزود: با توجه به اتفاقات گذشته و پرونده هایی که به CAS رفته، به نظر می رسد توجهی نشده است. نیازی به رسیدگی به کمیته حقوقی نیست اما این موضوع در باشگاه استغفال به طور کامل بررسی می شود. مفاد قرارداد با ساپینتو کامل به صورت قانونی تایید و سپس امضا شد. فقط باید از مشاوران حقوقی آشنا با قوانین فیفا برای حل مسائل حقوقی استفاده شود.

پایان پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.