ستاره 166 میلیون یورویی بارسلونا در لیگ برتر می‌ماند / کوتینیو در کنار جرارد یا در تیم سعودی‌ها؟


به گزارش خبرگزاری فارس، فیلیپه کوتینیو که به صورت قرضی راهی استون ویلا شد، نمایشی دیدنی در لیگ برتر انگلیس به اجرا گذاشت و بار دیگر به تیتر رسانه‌ها بدل شد.

او در زمستان 2018 از لیورپول با بیش از 166 میلیون یورو به بارسلونا رسید ولی هیچگاه نتوانست عملکرد مثبتی از خود به ثبت رساند.

قرارداد کوتینیو با استون ویلا در پایان فصل به اتمام می‌رسد و او باید به بارسلونا بازگردد. البته در قرارداد این بازیکن بندبازخرید 40 میلیون یورویی قرار داده ولی هنوز خبری از تصمیم جرارد برای خریداری کوتینیو منتشر نشده است.

قرارداد کوتینیو نیز در سال 2023 به اتمام می‌رسد و آبی‌اناری‌ها سعی دارند با فروش او کمی از پول از دست رفته خود را بازیابند.

در همین راستا، گل انگلیس ادعا کرد که نیوکاسل مشتری این بازیکن است و در صورتی که استون ویلا برای او اقدام نکند با 40 میلیون یورو او را خریداری خواهد کرد.

البته رومانو نوشت که استون ویلا و جرارد خواهان این بازیکن است و برای دائمی کردن قرارداد او حاضر است 40 میلیون یورو را بپردازد. باید دید در انتها کوتینیو در استون ویلا می‌ماند یا به نیوکاسل می‌رسد؟

به این ترتیب می‌توان پایان داستان کوتینیو در بارسلونا را پیش‌بینی کرد. داستانی که پر از ناکامی و تلخی بود و هیچ شیرینی برای هواداران و خود کوتینیو به همراه نداشت.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

رژیم لاغری سریع