سخنگوی وزارت آموزش و پرورش: طرح رتبه بندی از هفته آینده اجرا می شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، صدیق ستارفر، سخنگوی وزارت آموزش و پرورش عصر امروز در مراسم افتتاحیه مسابقات فرهنگی ورزشی در اصفهان گفت: خوشحالم که این مسابقات پس از 14 سال از سر گرفته شد و شاهد آن بودیم. این مورد نتیجه حمایت مستقیم وزیر آموزش و پرورش است.

وی نگاه خوبی به میزبانی اصفهان از این مسابقات داشت و افزود: این مسابقات باعث شادی و زندگی جامعه فرهنگی می شود و مهمترین سرمایه هر کشوری نیروی انسانی است که اساس توسعه کشور در همه عرصه های سیاسی و اقتصادی است. زمینه ها.” می تواند و به خصوص بخش آموزش.

ستارفر با تاکید بر اینکه مهمترین عامل تحول کشور معلم است خاطرنشان کرد: معلم محور تحول در سند اساسی تحول بنیادین آموزش و پرورش است و به این ترتیب یک معلم تازه نفس می تواند به یک رهبر علمی و علمی تبدیل شود. راننده ادبی

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: مسابقات ورزشی فرهنگیان را در مقاطع مختلف آغاز کرده ایم و راه درازی در پیش داریم، راه درازی در پیش داریم، ورزش فرهنگی نیز در ورزش دانش آموزی گسترش پیدا می کند، دیدار و بازیکنان در سطح ملی می توانند سفیران ورزش دانش آموزی شوند.

وی با بیان اینکه هر معلمی یک مربی ورزشی است، گفت: هر معلمی می تواند مربی ورزش دانش آموزی و استعداد یاب باشد.

ستارفر خاطرنشان کرد: همچنین در سال تحصیلی به دنبال سیستم ورزشی برای فرهنگیان هستیم تا بتوانیم پیرو زیست شناسی باشیم که منجر به وحدت و تحول می شود و رقابت دانش آموزی را بیشتر تقویت کنیم.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه صدای شما را در خصوص طرح رتبه بندی معلمان شنیده اند، تصریح کرد: موضوع طبقه بندی از سال 1383 مطرح بود اما به دلایلی اجرا نشد مگر اینکه در برنامه های تبلیغاتی ریاست جمهوری آمده باشد. . حقوق فرهنگی در نظر گرفته شد.

وی گفت: طرح رتبه بندی یکی از عوامل تغییر است که در سند پایه در نظر گرفته شده اما اجرایی نشده است، این هفته و هفته آینده اجرا می شود.

ستارفر تاکید کرد: هماهنگی های لازم با سازمان برنامه و بودجه انجام شده و تمامی مطالبات معلمان در حوزه رتبه بندی به صورت همزمان برآورده می شود.

انتهای پیام/ 63125 / y
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.