سرآشپزهای شخصی انواع آشپزی را به آشپزخانه خود در آشویل می آورند

آیا دوست دارید آشپزی کنید ، اما نه همیشه؟ برای بسیاری ، یکی از راههای استراحت واقعی در تعطیلات این است نه اصلا آشپزی کن آشویل به دلیل استعداد آشپزی خود مشهور است. اما می توانید به جای رستوران ، یک سرآشپز شخصی را انتخاب کنید.

افراد محلی که در غرب کارولینای شمالی زندگی می کنند می توانند سرآشپزهای شخصی را برای مناسبت های خاص یا به عنوان یک افزودنی منظم برای زندگی روزمره به خانه های خود ببرند. در مقایسه با یک رستوران ، اقامت با معشوق و لذت بردن از یک غذای فوق العاده پخته شده در آشپزخانه چندان گران نیست.

در آشویل مجموعه ای از سرآشپزهای متخصص در انواع سبک های آشپزی وجود دارد. یک سرآشپز شخصی تمام مواد لازم برای غذا (یا بیش از یک) را می خرد و به آشپزخانه شما می آید تا آن را بپزد. در مجتمع 25 کابینی که من مالک و مدیریت آن هستم ، بسیاری از مهمانان نمی خواهند زیبایی جنگل جنگلی یا آتش را برای صرف شام در یک رستوران رها کنند. بنابراین تماس سریع با رئیس شخصی جایگزین مناسبی است.

از اشتهای خود لذت ببرید! به این آشپزهای شخصی نگاهی بیندازید و یکی را انتخاب کنید که مناسب طعم و مزه شما باشد یا برخی را امتحان کنید.

کام نمک

مالکیت طعم دار هالی هیل ، فارغ التحصیل مدرسه آشپزی جانسون و ولز است. برای شام های کوچک ، The Savory Palat به محل شما می آید و منویی بین 45 تا 50 دلار در ساعت به علاوه هزینه غذا ارائه می دهد. چند نمونه از منوهای چهار دوره ای در وب سایت The Savory Palate وجود دارد. هیل از سال 2001 سرآشپز شور را اداره می کند و به عنوان یک استعداد آشپزی بسیار مورد احترام است.

طعم آویشن سرآشپز شخصی

با هزینه ای بین 200 تا 300 دلار ، سرآشپز شخصی به محل اقامت یا اجاره خانه شما می آید و انواع سبک ها و گزینه های آشپزخانه را روی میز می آورد. این شامل:

Weight Watchers ، منوهای اتکینز و ساحل جنوبی ، غذاهای سبک آشپزی ، منوهای مخصوص بیماران دیابتی یا سازگار با دستور العمل های معمولی ، غذاهای گیاهی ، غذاهای بین المللی ، غذاهای راحت و موارد دیگر. سرآشپز شخصی Thyme Savor به راحتی با رژیم غذایی خاص به افراد توجه می کند. سرآشپز دنیز ، صاحب آن ، در مزرعه ای بزرگ شد و آشپزی را از ابتدا آموخت. به عنوان بخشی از فلسفه Thyme Savor ، سرآشپز دنیز معتقد به طبخ “غذاهای سالم ، مغذی و شخصی” است.

تغییر ایستگاه ها و پزشکی کوان یین

Changing Seasons یک سرویس آشپز شخصی با تأکید بر انتخاب غذاهای گیاهی سالم ، ماکروبیوتیک و زنده است. این نوع غذا بسیاری از کسانی را که زندگی می کنند و از منطقه آشویل دیدن می کنند ، جذب می کند. خدمات محله را در وب سایت بررسی کنید که برای کسانی که از آشویل دیدن می کنند و در تعطیلات اقامت دارند اعمال می شود. شروع قیمت حداقل 70 دلار برای سرآشپز و غذا اضافی است. تغییر فصل یک گزینه فوق العاده برای کسانی است که از رژیم غذایی سخت با انتخاب غذای بسیار خاص به عنوان بخشی از برنامه روزانه خود پیروی می کنند.

آشپز شخصی

صاحب کارخانه کوک و آشپز اریکا وایزمن از موسسه هنرهای آشپزی جنوب شرقی فارغ التحصیل شده و تکنسین غذای نظامی است. سرآشپز شخصی شامل یک نوع منوی قاره ای گسترده ، شامل ساندویچ های بولونی ، برگر بره و سوسیس دودی است. سرآشپز شخصی به محل اقامت یا اجاره تعطیلات در اشویل می رسد و وعده های غذایی خود را در هر کجا ، حتی در مکان های بیرونی مانند تخته سنگ ، ارائه می دهد.

هر یک از این سرآشپزهای شخصی سبک شخصی و آموزش آشپزی خود را دارند. منوها و آشپزخانه نیز ممکن است متفاوت باشند. اکثر افراد راهی برای غذا خوردن دارند که نیازهای آنها را برآورده کرده و کام خود را برآورده می کند. مهم نیست که چه انتخابی دارید ، منطقی است وقتی در خانه هستید ، سرگرم هستید و یا حتی در تعطیلات خود در آشویل ، NC ، خود را با یک سرآشپز شخصی پذیرایی می کنید.

موفق باشید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *