سرمربی تیم ملی هندبال: از عملکرد بازیکنانم مقابل ترکیه راضی هستم/هدف اصلی کسب مدال است


به گزارش خبرگزاری فارس، وسلین ویوویچ سرمربی تیم ملی هندبال ایران پس از پیروزی مقابل ترکیه در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی گفت: دیدار با ترکیه در بازی‌های همبستگی کشورهای آسیایی اسلامی اولین دیدار رسمی آنها بود. من و تیمم و اولین قدم همیشه سخت ترین است.

وی افزود: ترکیه میزبان بازی های همبستگی کشورهای اسلامی است و بازی سختی مقابل این تیم داشتیم اما توانستیم در دفاع و حمله عملکرد خوبی داشته باشیم و 60 دقیقه بازی را کنترل کردیم. حالا بعد از چند روز استراحت باید به مصاف آذربایجان برویم و سپس منتظر دیدارهای نیمه نهایی و فینال هستیم.

سرمربی تیم ملی هندبال ایران در مورد عملکرد بازیکنانش نیز اظهار داشت: بازیکنانم در زمین عملکرد خوبی داشتند به خصوص محمد سیاوشی بهترین در زمین بود. اینکه بازی را با چند گل بردیم، مهم برد و دو امتیاز بود.

ویوویچ خاطرنشان کرد: حریف بعدی ما آذربایجان خواهد بود، با توجه به عملکرد تیم های گروه دوم پیش بینی ما مقابل مراکش است اما در مجموع برای کسب مدال اینجا هستیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا مقابل هر حریفی پیروز شویم.

وی در خصوص دیدار با آذربایجان نیز گفت که شناخت چندانی از آذربایجان نداریم اما سعی می کنیم در فرصت باقی مانده به خوبی ریکاوری کنیم.

وویوویچ در پایان برنامه مسابقات هندبال در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی را عجیب توصیف کرد و گفت: بعد از این مرحله 3 روز استراحت داریم و بعد از آن باید 3 بازی در 3 روز برگزار کنیم و خیلی خوب است. اما عجیب است که ما به قوانین این بازی ها احترام می گذاریم.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.