سرمربی سابق تیم ملی: انگیزه زیادی در چهره بازیکنان وجود دارد/ هیچ تیمی را دست کم نگیریم


محمدمهدی آزادپناه گفتبیا بریم با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره عملکرد تیم ملی بسکتبال در سه دیدار نخست. جام آسیا گفت: بعد از بازی با قزاقستان گفتم قدرت تیم ما همان چیزی بود که در این دیدار دیدیم و نشان دادیم قزاق ها از ما دور هستند و دو شکست آخر هم تصادفی بود. در اولین بازی مقدماتی جام جهانی حدادی و لغری را در اختیار نداشتیم و ارمغانی در بازی دوم شناخت کافی از تیم نداشت.

وی در خصوص دیدار با ژاپن گفت: چیزی که در این دیدار بیش از همه به چشم آمد این بود که بچه ها فقط برای برد وارد مسابقه شدند و از حسن نیت استفاده کردند. بچه ها خیلی مشتاق بودند و کادر فنی کارشان را به خوبی انجام دادند.

کارشناس بسکتبال ایران گفت: از رهبری عالی حمید حدادی نباید به راحتی گذشت، به نظر من او در دیدار مقابل ژاپن بسکتبال فراتر از سطح آسیا بازی کرد. واتانابه، بازیکن ژاپنی که در NBA بازی می کند، کاملاً در سطح حمید نبود و به نظر می رسید که برای رسیدن به او باید بیشتر تلاش کند. او در اوایل بازی، توپی را از کنار حدادی وارد سبد کرد اما دیگر چیزی از او ندیدیم. حتی محمد جمشیدی هم اشتباه هوشمندانه ای از این بازیکن گرفت.

وی ادامه داد: سعید ارمغانی سرمربی تیم ملی بازیکنان را به خوبی در زمین حرکت داد و نشان داد که شاگردانش را به خوبی می شناسد.

آزادی پناه افزود: بازی بچه ها توقع ما را بالا برده و قطعا یکی از مدال آوران کورس خواهیم بود که امیدوارم طلا شود.

سرمربی سابق تیم ملی تاکید کرد: یک چیز را هرگز نباید فراموش کرد. همچنین نباید هیچ تیمی را در پلی آف دست کم بگیریم زیرا اگر این اتفاق بیفتد مانند سال گذشته خواهد بود که به اردن باختیم و المپیک را باختیم اما مطمئنم بچه ها هیچ تیمی را دست کم نمی گیرند. اراده و با همان قدرت. . و شاید قوی تر. در مقابل حریفان بعدی ظاهر شوید.

آنها در مورد این هستند که آیا شما یک استرالیایی اصلی هستید یا خیر.بیشترین حریف ایران می دانید: استرالیا تیمی نیست که چند بازیکن کلیدی بیاورد اما در کل بسکتبال آنها از آسیا جلوتر است. فکر می کنم اگر بچه ها همین فرمان را ادامه دهند، پیروزی برابر استرالیا دور از دسترس نیست. حمید حدادی را داریم که در این دوران بسیار فعال است. سلامتی شروع به بازگشت کرد او انجام می دهد، مسدود کردن او این کار را می کند، امتیاز می گیرد و پاس های عالی می دهد. چه چیز دیگری می توانیم از یک بازیکن بخواهیم؟

آزادپناه در خاتمه گفت: حضور دو بازیکن جوان و کم تجربه مانند سجاد جابان و متین آقاجانپور نیز قابل تقدیر است. او در این دو دیدار نشان داد که می تواند در آینده حرف های زیادی بزند.

انتهای، آخر پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.