سریال / انیمیشن تلویزیونی «روایت استاندارد» ناگفته های دفاع مقدس را با کیفیت 4K فاش می کند


به گزارش خبرگزاری فارس، پروژه «روایت استاندارد» که در مرکز پویانمایی صبا در حال ساخت است، ناگفته های دفاع مقدس را در قالب انیمیشن روایت می کند.

اسدالله دیانتی تهیه کننده پروژه «روایت استاندارد» گفت: این پروژه به صورت استاندارد برای مستندهای عملیات دفاع مقدس ساخته شده و در آن تاریخ جنگ را بازخوانی می کنیم و قرار است که باشد. نشون بده چی بود عملیات بین سپاه، ارتش و گروه های نظامی ثبت شده است. تولید در قالب انیمیشن و مستند.

وی افزود: این تولیدات از جمله پروژه های بزرگ تلویزیونی است که طی تفاهم نامه ای بین ستاد کل نیروهای مسلح و صدا و سیما و ناظران برای ارتقای کیفی پروژه منعقد شده است.

وی افزود: برای ایجاد چنین مجموعه ای به محتوا، سبک پرداخت و گرافیک و همچنین حساسیت محتوا که باید به وضوح بیان شود، توجه زیادی داشتیم.

اسماعیل یوسفی کارگردان این پروژه نیز به تازگی این مجموعه مستند انیمیشن تلویزیونی اشاره کرد و گفت: هر قسمت از این مجموعه یکی از اقدامات دفاع مقدس را در سبک انیمیشن به تصویر می کشد. در قسمت اول عملیات قدس را که حدود 30 دقیقه است شرح دادیم.

وی ادامه داد: قسمت اول این مستند انیمیشنی با استفاده از تکنیک های پیشرفته مانند سه بعدی، کمیک و موشن گرافیک برای جلب رضایت و استقبال مخاطبان با کیفیت بالای 4K ساخته شده است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.