سناتور ایالتی فرماندار را تحت فشار قرار می دهد تا از نگهبانان سوگند در اجرای قانون و ارتش سوال کند

سناتور ایالتی فرماندار را تحت فشار قرار می دهد تا از نگهبانان سوگند در اجرای قانون و ارتش سوال کند


سناتور بروکلین ، زلنور مری ، پس از آنکه گزارش WNYC/Gothamist پیوندهای واضحی را بین نیروی انتظامی نیویورک ، ارتش و گروه نگهبان سوگند ، یک گروه شبه نظامی ضددولتی که ادعا می شود اعضای آن را فاش کرد ، از فرماندار نیویورک کتی هوچول خواست تا به “حذف” افراط گرایی متعهد شود. در شورش کنگره آمریکا در ژانویه نقش داشت.

مری در نامه ای که روز جمعه به فرماندار ارسال کرد ، شبه نظامیان افراطی را “تهدید جدی برای امنیت عمومی” خوانده و از هوخول خواسته است تا مراحل در حال انجام تحقیقات را توضیح دهد و اعضای این گروه را در نیروهای انتظامی و نظامی در این رویداد شناسایی کند.

مری در این نامه می گوید: “نیویورکی ها باید اطمینان داشته باشند که کسانی که وظیفه حفاظت از جوامع ما را بر عهده دارند ، مخالفت مشترکی با خشونت های افراطی و ملی گرایی شبه نظامی دارند.”

سناتور به طور خاص ادوارد کیروز ، رئیس ستاد گارد نیویورک را پرچم گذاری کرد ، نام او در سوابق عضویت که از گروه هک شده بود و به یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر شفافیت اینترنت منتقل شد ، که هفته گذشته داده ها را منتشر کرد ، نشان داده شد.

گارد نیویورک یک نیروی داوطلب ایالتی است. کیروز به فرماندار پاسخگو است و همچنین کارمند غیرنظامی وزارت امور نظامی و دریایی ایالت نیویورک است که بر 20000 پرسنل نظامی و اعضای گارد در سراسر ایالت نظارت می کند.

کی روش در ایمیلی به WNYC/Gothamist اعتراف کرد که با The Oath Keepers در ارتباط است ، اما گفت که او به طور فعال در سازمان مشارکت نداشت و هرگز در هیچ یک از فعالیت های آن شرکت نداشته است. اما در سوابق ، ورودی مربوط به کارمند گارد نیویورک به توانایی وی در “استخدام در ارتش و گارد هوایی NY و گارد ایالت نیویورک و USCG” اشاره می کند. [Coast Guard] دستیار “

در پاسخ به نامه مری ، هازل کرامپتون-هایز ، سخنگوی فرماندار هوخول ، تأیید کرد که دفتر وی در حال بررسی موضوعات مطرح شده توسط سناتور ایالتی و بررسی “وضعیت نیویورک گارد” است.

کرامپتون هیز گفت: “فرماندار هوخول در برابر دیدگاه های افراطی و تعصب نفرت انگیز تحمل صفر دارد.”

كيروز فوراً به درخواست اظهار نظر در مورد نامه پاسخ نداد.

تحقیقات مقدماتی Gothamist/WNYC همچنین دو افسر NYPD را که به نظر می رسید در شبه نظامیان مشارکت داشته اند ، همراه با ده ها تن از اعضای فعلی و سابق اجرای قانون در سراسر ایالت ، مشخص کرد.

بیل دی بلازیو ، شهردار شهر نیویورک گفت که هر افسری که با این گروه بیعت کرده است باید اخراج شود. شهردار در سخنرانی روز جمعه خود در نمایش برایان لرر گفت که رهبری خاص مورد بررسی قرار می گیرد ، اما وی شهر را به بررسی همه اعضای NYPD برای پیوندهای احتمالی تندروها راهنمایی نمی کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *