سناتور جو مانچین در طول سخنرانی جمهوری خواه چاک شومر ناامیدی را نشان می دهد

سناتور جو مانچین در طول سخنرانی جمهوری خواه چاک شومر ناامیدی را نشان می دهد


سناتور جو مانچین طاقت تماشای سخنرانی چاک شومر ، رهبر اکثریت سنا توسط حزب جمهوریخواه را در پنجشنبه شب نداشت – صورتش را پوشاند و سرانجام در هنگام اظهار نظرها روی گردان شد.

واکنش شگفت انگیز در حالی رخ داد که شومر قبل از اینکه سنا به طور رسمی قدرت استقراض دولت را افزایش دهد ، صحبت کرد – و کاملاً توسط دوربین CSPAN ضبط شد.

شومر اظهارات خود را در حالی آغاز کرد که منچین پشت سرش مقابل دوربین نشسته بود: “جمهوری خواهان یک بازی حزبی خطرناک و پرخطر انجام داده اند و خوشحالم که روابط نزدیک آنها کار نکرد.”

وقتی شومر میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا و سناتورهای جمهوری خواه را مقصر دانست ، منچین ابتدا سرش را تکان داد و سپس کف دست خود را با ناراحتی به صورتش فشار داد.

“[Senate Minority] رهبر [Mitch] جمهوری خواهان مک کانل و سنا اصرار داشتند که راه حلی برای سقف بدهی می خواهند – اما گفتند دموکرات ها باید به تنهایی آن را با گذراندن یک روند آشتی طولانی ، پیچیده و خطرناک افزایش دهند. “

جو مانچین سرش را تکان داد و سپس کف دست خود را به صورتش فشار داد ، در حالی که صدا در سخنرانی حزب جمهوریخواه چاک شومر بود.
AP

کمتر از یک دقیقه بعد ، در حالی که شومر همچنان مک کانل را هدف قرار می داد ، مانچین روی برگردانده می شد.

سپس ، در خارج از اتاق ، منچین این سخنرانی را محکوم کرد.

منچین به خبرنگاران گفت: “من فکر نمی کردم در حال حاضر مناسب باشد.”

منچین گفت: “ما باید خلع سلاح شویم. شما نمی توانید سیاست بازی کنید. هیچکدام از ما نمی توانیم – در هر دو طرف.”

چاک شومر ، رهبر اقلیت سنا ، میچ مک کانل ، را در آدرس GOP خود ، جایی که منچین در حال تکان دادن سرش است ، مورد حمله قرار داد.
چاک شومر در سخنرانی خود در حزب جمهوری خواه از میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا انتقاد کرد ، جایی که در آن لحظه منچین سر تکان می دهد.
AP

هیچ یک از جمهوریخواهان به تصویب قانون واقعی افزایش سقف بدهی رای ندادند ، اما خط مشی حزبی ، 50-48 رأی یک نتیجه قطعی بود پس از آنکه 11 جمهوری خواه دقایقی پیش به پایان بحث درباره این اقدام رای دادند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *