سه ماهه سوم "اخبار" است: هفت ملاحظات کلیدی برای گزارشات فصلی

سه ماهه سوم “اخبار” است: هفت ملاحظات کلیدی برای گزارشات فصلی


برای شرکت ها در 31 دسامبرخیابان در یک سال مالی ، سه ماهه سوم “گزارشی” برای نتایج کل سال است: فقط یک چهارم باقی مانده است ، و در زمان گزارش ، شما به آن دوره رسیده اید. با ادامه عدم اطمینان در مورد هزینه های مصرف کننده ، سفر و بازگشت به فعالیت های شخصی ، همراه با تعداد بی سابقه رکورد صادرکنندگان جدید ، ارزش ها بی ثبات است و سرمایه گذاران به دنبال وضوح هستند.

اگرچه هیچ شواهد جهانی وجود ندارد ، اما ما به شرکت ها پیشنهاد می کنیم که به یاد داشته باشند که هدف از گزارش دهی این است که اطمینان حاصل شود که عملکرد شرکت شما به خوبی منتقل می شود ، موقعیت استراتژیک شما به خوبی مشخص شده است و اطمینان شما از چشم اندازهای آینده قوی شما بسیار تضمین شده است.

  • دیدن را فراموش نکنید! شرکتها اغلب مشغول عملکردهای قوی هستند و بر دریافت کف زدن تمرکز دارند. عالی است ، بله ، اما با تقویت استراتژی و چشم اندازی که به شما امکان می دهد به نتایج استثنایی دست یابید – و فکر می کنید در آینده این کار را می کنید ، مطمئن شوید که سرمایه گذاران شما در دراز مدت با شما خواهند بود.
  • راهنمایی از تغییر عادات راهنمایی خودداری کنید. طبق معمول دستورالعمل های سالانه را تأیید یا به روز کنید و بازخورد ثابت خود را در مورد دوره های آینده حفظ کنید. اگر عوامل شناخته شده ای در صنعت وجود دارد که بر کسب و کار شما در سال آینده تأثیر می گذارد ، خواه کمبودهای نیمه هادی ها ، اختلالات زنجیره تأمین یا هزینه های حمل و نقل ، آنها را تصدیق کنید ، اما همچنین توجه داشته باشید که تیم های شما برای کاهش تاثیرات با تامین کنندگان و مشتریان همکاری می کنند. به
  • اهداف رشد این که آیا قبلاً اهداف رشد را به طور منظم یا به طور منظم به اشتراک گذاشته اید روز سرمایه گذارگزارش سه ماهه سوم زمان مناسبی برای بررسی دلیل اطمینان شما در این اهداف است. اجتناب از آنها اضطراب سرمایه گذاران را افزایش می دهد و اغلب دلیل خوبی وجود دارد که چرا دوره فعلی به حدی که شما انتظار دارید نرسیده است.
  • ویژگی موقعیت بسیاری از شرکت ها برای کاهش هزینه های سفر و بهره برداری از این بیماری همه گیر ، خواه افزایش تقاضا برای محصولاتی که از نیروی کار از راه دور پشتیبانی می کنند ، استفاده کرده اند. برخی از شرکت ها از طریق بازاریابی ، ارائه محصولات و یا اقدامات سیاستی فرصت هایی را پیدا کرده اند تا خود را از همتایان خود متمایز کنند. این موارد همچنان مهم هستند و سرمایه گذاران سعی می کنند میزان مزیت باقی مانده را تنظیم کنند. آیا حاشیه های شما به دلیل هزینه های عملیاتی که احتمالاً به شدت افزایش می یابد ، به طور مصنوعی بالا هستند؟ آیا به دلیل افزایش هزینه حمل و نقل یا مواد اولیه ای که نمی توانید به مشتریان منتقل کنید ، حاشیه سود شما به طور موقت کاهش یافته است؟ آیا تغییر طولانی مدت و معناداری در ردپای دفتر شما با مزایای هزینه اضافی ایجاد می شود؟ بسته به موقعیت و انتظارات خود ، می خواهید انتظارات خود را بدون مشخص کردن آنها برای شفافیت مطلق ، روشن کنید.
  • آیا هنوز در مورد کووید صحبت می کنیم؟ بستگی دارد. برای شرکت هایی که همه گیری در آنها فرصت های جدید هیجان انگیزی را باز کرده است ، با به اشتراک گذاشتن کامل پیشرفت شرکت شما – و این بازارها همچنان قوی باقی می مانند. برای بسیاری دیگر ، این امر در ساختار هزینه ها و شیوه های تجاری منعکس می شود ، اما شما زمان گذشته را به حالت عادی تری نگاه می کنید. به سرمایه گذاران کمک کنید تا نظر خود را با آنچه در ظاهر به نظر می رسد در میان بگذارند ، دوباره با هر جزئیاتی که می توانید به اشتراک بگذارید.
  • انضباط عملیاتی و مالی را تقویت کنید بازارها و اقتصاد به هر حال در حال حرکت هستند ، برای سرمایه گذاران مشخص کنید که آمادگی خوبی دارید. با قدرت ترازنامه خود و سایر روشهای نوآورانه تأمین مالی رشد صحبت کنید. موقعیت اهرم خود و بخشی از تخصیص سرمایه خود و زمان کاهش آن را روشن کنید. اگر هر سنت رشد را پشتیبانی می کند ، نحوه اندازه گیری بازده سرمایه را توضیح دهید و اینکه در صورت لزوم چه اقداماتی را در طول مسیر انجام دهید.
  • مرحله را به اشتراک بگذارید با توجه به درام امسال ، اگر تغییرات بیشتری در C-Suite ایجاد شود ، تعجب آور نخواهد بود. بسیاری از شرکتهای جدید در حال رشد سریع هستند که امیدوارند استعدادهای کهنه کار را از شرکتهای بالغ تر بکشند و بسیاری از شرکتهای جدید از استعدادهای نوظهوری که آنها را به آن سطح رسانده است ، پیشی می گیرند. این روند را با اطمینان از مشارکت سرمایه گذاران با میز مدیریت ارشد خود پیش بینی کنید ، خواه با مشارکت آنها در تماس های سه ماهه و یا مشارکت آنها در حضور در کنفرانس. هدف این است که مدیر عامل و مدیر مالی به عنوان مخاطبین اصلی سرمایه گذار جایگزین نشوند ، بلکه نشان دادن یک تیم بزرگ و کارآمد است که استراتژی شرکت را اجرا می کند.

در سطح بالا ، ما به شرکت ها توصیه می کنیم این کار را انجام دهند مختصر باشید نه پرحرف؛ به جای کلیات از جزئیات استفاده کنید. اکثر شرکتها در این زمان از سال راهنمایی در مورد سال 2022 ارائه نمی دهند ، و حتی اگر بینایی شما کمتر از آن چیزی باشد که شما ترجیح می دهید ، آنها بهتر از برگهای متضاد چای که توسط مهمانی های خارجی خوانده می شود مطلع هستند. و وقتی این سه ماهه را به پایان برسانیم ، زمان برنامه ریزی جدی برای سال 2022 فرا می رسد. اگر می توانیم به شما در ارزیابی گزینه های توسعه بازاریابی ، افزایش دید و اعتبار خود در جامعه سرمایه گذاری کمک کنیم ، با ما تماس بگیرید.


از ماری تی لذت ببرید کانوی ، مدیر ارتباطات کانوی ، تجربه زیادی در روابط سرمایه گذاران و روابط عمومی مالی دارد. قبل از تأسیس این شرکت در 1998 ، وی در چندین شرکت روابط عمومی بوستون پست های ارشد داشت و روابط سرمایه گذاران ، خدمات به مشتریان و مشاوره توسعه تجارت جدید را ارائه می داد.

Conway Communications یک شرکت روابط سرمایه گذار است که روابط متنوع با سرمایه گذاران را ارائه می دهد
و قابلیت های ارتباطی استراتژیک برای چالش هایی که سازمان ها در تأمین موقعیت خود با ذینفعان مهم با آن روبرو هستند. Conway Communications که مقر اصلی آن در بوستون بزرگ است ، خدمات انعطاف پذیر و متناسب با نیازهای خاص هر مشتری ارائه می دهد و مشاور موقت یا دائمی را برای نیاز فوری یا پشتیبانی مداوم ارائه می دهد.


جدیدترین نکات روابط عمومی ، رسانه ، بازاریابی و رسانه را در وبلاگ Business Wire دریافت کنید. امروز مشترک شوید!دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *