سوپراستار رژیم غذایی کاهش وزن سالم – NeOpuntia، فیبر کاکتوس

الیاف کاکتوس کسی هست؟ اگر به من گفته بودید که یک برنامه رژیم غذایی کاهش وزن را آزمایش می کنم که از عصاره جلبک دریایی قهوه ای و فیبر کاکتوس استفاده می کند، می گویم ” شانس چربی”. اگر به من می گفتید که علم مدرن از مزایای تغذیه ای و چربی سوزی این دو گیاه استفاده کرده و آنها را برای گنجاندن در یک قرص مکمل رژیمی در دسترس قرار داده است، می گویم که بیشتر شبیه آن است.

آزمایشگاه Bio-Serae فرانسه این کار را انجام داده است. NeOpuntia (TM) فیبر کاکتوس مورد نظر است و از کاکتوس Opuntia ficus indica ساخته شده است. ID-alG (TM) نام تجاری عصاره جلبک دریایی قهوه ای است. من در مقاله دیگری در مورد مزایای ID-alG(TM) صحبت می کنم، بنابراین در اینجا بر NeOpuntia (TM) تمرکز خواهم کرد.

Cheia Vida Slim، یک مکمل کاهش وزن و برنامه رژیم غذایی جدید از Alive WorldWide، توجه من را به خود جلب کرده است زیرا ادعا می کند از ویژگی های چربی سوزی هر دوی این مشتقات گیاهی طبیعی بهره می برد. من چالش لاغری 10 روزه Cheia Vida Slim و سازنده آن را آزمایش می کنم و نتایج را در وبلاگم گزارش می دهم که در انتهای مقاله ذکر شده است.

برای شروع، NeOpuntia (TM) در سال 2004 جایزه نقره ای HI را برای خلاقانه ترین ماده غذایی دریافت کرد، بنابراین می دانید که باید کاملاً خاص باشد. مانند ID-alG (TM)، همچنین نقش چند منظوره در یک برنامه کاهش وزن سریع و سالم دارد: در حالی که به ما در سوزاندن سریع چربی کمک می کند، همچنین به بدن ما در متعادل کردن سطح قند خون کمک می کند. این از نظر بالینی ثابت شده است، نه فقط یک ادعا.

معنای این امر از نظر کاهش وزن و بهبود سلامت بسیار مهم است، زیرا این فیبر به کاهش هوس های ما کمک می کند، اشتها را برآورده می کند و حتی سطح کلسترول سالمی را ارتقا می دهد. این انبوهی از فواید سلامتی است که از یک مکمل به دست می آید.

بخش قابل توجهی از جادوی آن این واقعیت است که NeOpuntia (TM) یک چربی دوست 100٪ طبیعی است، که به معنای واقعی کلمه یک فیبر “چربی دوست” است، و این یک چیز خوب برای کاهش چربی و مدیریت وزن است. همچنین فیبر بسیار محلول و چسبناکی است و از آنجایی که میل ترکیبی به چربی دارد، آن را جذب کرده و روی آن نگه می دارد. در واقع، به نظر می‌رسد هنگامی که NeOpuntia (TM) به چربی‌ها در معده می‌چسبد، نمی‌توانند جذب روده کوچک شوند و بنابراین قبل از اینکه در سلول‌های چربی ذخیره شوند، از بدن خارج می‌شوند.

تحقیقات بالینی بر روی NeOpuntia (TM) فواید مثبتی را فراتر از کنترل وزن نشان داده است. اثرات مثبتی بر سطح چربی خون و همچنین سندرم متابولیک مرتبط با آن، با نام مستعار: سندرم X دارد.

با توجه به کاهش وزن سریع و سالم، وقتی جلبک دریایی قهوه ای، ID-alG (TM) و فیبر کاکتوس، NeOpuntia (TM) را با هم در محصولی مانند اضافه کنید چه چیزی به دست می آید. چیا ویدا اسلیم?

در راهنمای برنامه غذایی که همراه با چیا ویدا اسلیم، دکتر چارلز روس، خالق چالش 10 روزه لاغری، اشاره می کند که یک دوز روزانه از این مکمل کاهش وزن پتانسیل سوزاندن 500 کالری اضافی در روز را دارد که تقریباً معادل یک وعده غذایی با اندازه خوب است. او ادامه می‌دهد که با کند شدن فرآیند ذخیره‌سازی چربی در سلول‌ها، بدن در واقع به شیوه‌ای مثبت پاسخ می‌دهد و هم کیفیت بهتری از انرژی و هم بهبودی در کاهش اشتها برای ما فراهم می‌کند.

در اینجا خلاصه ای از مزایای سلامتی و کاهش وزن ID-alG (TM) و NeOpuntia (TM) آورده شده است:

  • کنترل اشتها بدون عوارض دارویی
  • کنترل قند خون بدون عوارض دارویی.
  • ارتقاء سطح سالم کلسترول.
  • مهار جذب کربوهیدرات و چربی.
  • محافظت در برابر رادیکال های آزاد.
  • یک منبع غلیظ برای مواد معدنی و عناصر کمیاب.
  • افزایش متابولیسم چربی سوز (ترموژنز).
  • منبع انرژی ثابت در طول روز.
  • یک مهمانی تمام روز برای چربی سوزی در بدن شما.

به طور خلاصه، آنچه شما با ID-alG و NeOpuntia (TM) دارید، دو فوق ستاره چربی سوز طبیعی و با استعداد هستند که به زیبایی با هم کار می کنند تا یک مکمل رژیم غذایی کاهش وزن سریع، ایمن و سالم را ایجاد کنند. آنها با هم یک رویکرد معقول برای کنترل اشتها و قند خون و سطح سالم کلسترول را ترویج می کنند. خودشه چرا آنها در این محصول جدید گرد هم آمده اند، و چرا آن را روی خودم و نیازهای کاهش چربی خودم آزمایش می کنم. می توانید نتایج را در وبلاگ شخصی من که در زیر لیست شده است دنبال کنید.