سیاتل می تواند 40 درصد از نیروهای پلیس را به دلیل دستور واکسن اخراج کند

سیاتل می تواند 40 درصد از نیروهای پلیس را به دلیل دستور واکسن اخراج کند


اداره پلیس سیاتل که از قبل تخلیه شده است در حال آماده شدن برای یک شکست دیگر است.

بر اساس گزارشات محلی ، این شهر در حال آماده شدن برای اخراج حداکثر 403 افسر ، حدود 40 درصد از نیروی 1000 نفری خود ، به دلیل عدم موفقیت در حمله COVID-19 تا 18 اکتبر است.

یک افسر ناشناس به فاکس 13 نیوز گفت: “محیط بسیار سمی و منفی بود.” “نه تنها از کل این وظیفه ، بلکه قبل از آن نیز. من مطمئن نیستم که این مکان مناسبی برای کار طولانی مدت برای سلامت روان من باشد. این بسیار استرس زا بود.”

این ایستگاه گزارش داد که در مجموع 292 افسر تا 6 اکتبر هنوز مدارکی مبنی بر واکسیناسیون COVID ارائه نکرده اند. علاوه بر این ، 111 افسر منتظر نتایج درخواست معافیت خود هستند ، سخنگوی اداره پلیس سیاتل. رندی هسریک.

اداره پلیس سیاتل در حال حاضر بیش از 300 افسر خود را از زمان ناآرامی های سیاه پوستان از دست داده است و جنبش “بازپرداخت پلیس” باعث جرقه شهر در سال 2020 شد و افسران را در خشم سیاسی و عمومی قرار داد.

رئیس پلیس موقت ، آدریان دیاز ، از همه ماموران می خواهد تا از 13 اکتبر در تماس با 911 باشند.
عکس توسط کارن دوسی/گتی ایماژ

در پاسخ به بحران نیروی کار ، آدرین دیاز ، رئیس پلیس موقت به بخش خود توصیه کرده است که از 13 اکتبر وارد “مرحله سوم بسیج” شود ، که در میان سایر موارد اضطراری ، همه پرسنل قسم خورده باید در آماده باش باشند تا به تماس های 911 پاسخ دهند ، Fox 13. گزارشات آموزنده است

شهردار جنی دورکان در ایمیلی که از دستور واکسن این هفته به کارکنان شهر ارسال شده است ، می گوید: “ما از تک تک شما قدردانی می کنیم و نمی خواهیم شما را به عنوان کارمند از دست بدهیم.” اما افرادی که بیشتر به شما وابسته هستند ، کسانی هستند که برای واکسیناسیون به شما نیاز دارند. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *