سیتی به ساکنان نیویورک اجازه می دهد که هنگام پاکسازی پس از طوفان ایدا ، سیلاب را به خیابان ها پمپاژ کنند


با اشاره به شدت سیل جاری چهارشنبه سیل در اطراف منطقه نیویورک ، “به نفع سلامت عمومی” ، این شهر به ساکنان اجازه می دهد تا آب سیلاب را از ساختمان های خود به خیابان ها پمپاژ کنند ، اقدامی که به طور معمول ممنوع است و بسیاری از آنها را در معرض خطر قرار می دهد.

همانطور که بقایای طوفان ایدا منطقه را غرق کرده بود ، ساکنان در شبکه های اجتماعی به ثبت سند آپارتمان و زیرزمین های سیل زده خود پرداختند.

واکنش معمول شهر به جاری شدن سیل در خیابان ها و داخل خانه ها یا ساختمان ها این است که ساکنان وضعیت را به 311 گزارش دهند و منتظر پیگیری آژانس های مناسب شهری باشند. اما وزارت حفاظت از محیط زیست روز پنجشنبه گفت که مردم می توانند بدون جریمه آب را به خیابان ها پمپاژ کنند.

مایکل دلوچ ، معاون روابط عمومی DEP ، می گوید: “معمولاً ممنوع است ، اما با توجه به شدت طوفان و به نفع سلامت عمومی ، DEP به صاحبان اجازه می دهد تا آب باران را به خیابان پمپ کنند تا آن را در حوضچه های ما جمع آوری کنند.” در یک بیانیه.

اداره ساختمانها می گوید هنگام پمپاژ آب باران ، مراقب باشید. پمپاژ آب ناشی از سیلابی سریع به ساختمان می تواند باعث آسیب جدی به سازه شود. آب باید به آرامی تخلیه شود تا فشار در دو طرف دیوارهای ساختمان برابر شود. “

DOB همچنین دستورالعمل هایی را برای صاحبان املاک و مدیران برای پاکسازی طوفان صادر کرده است.

ملانی ای لا روکا ، کمیسر ساختمان گفت: “در حالی که بدترین سیل خوشبختانه فروکش کرده است ، این بدان معنا نیست که احتمال خطرات به پایان رسیده است.” “ساختمانهای آسیب دیده از سیل هنوز می توانند خطری جدی برای نیویورکی ها باشند. اقدامات احتیاطی را انجام دهید و در صورت مشاهده شرایط ناامن ، فوراً آن را گزارش دهید. “

جاری شدن سیلاب های سنگین می تواند ویرانی هایی را به همراه داشته باشد: آسیب های ساختاری ، تخریب پی و ایجاد قالب تا حد خرابی سیستم های لوله کشی برق و گاز.

DOB به مالکان و مدیران املاک توصیه کرده است که در صورت بروز هرگونه مشکل با 311 و در مواقع اضطراری مربوط به ساختمان با 911 تماس بگیرند.

علائم مشکلات شامل رشد قالب ، ترکهای جدید ایجاد شده در دیوارها و دیوارهای برآمده است که ممکن است شواهدی از آسیب به پایه باشد.

سازه های بیرونی مانند سقف ها ، ایوان ها و دیوارهای حایل نیز می توانند بر اثر جاری شدن سیل آسیب ببینند. خاک همچنین می تواند حرکت کرده و سوراخ هایی به ویژه در نزدیکی سیستم های سپتیک ایجاد کند. DOB گفت اگر مناطق اطراف شما نرم است از مناطق نزدیک به درختان بزرگ اجتناب کنید.

DOB همچنین به مردم توصیه کرد از سیل عبور نکنند. کابل های برقی و سیستم های لوله کشی گاز می تواند باعث جاری شدن آب شود. سعی نکنید هنگام ایستادن در آب ، برق را قطع کرده یا با قطع کننده مدار کار کنید.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *