سیلی قرن نوزدهمی به غرب با آهنگ «سلام فرمانده».


به گزارش خبرگزاری فارس از برجند، آیت الله سیدعلی رضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ظهر امروز در دیدار با کاروان در سایه خورشید اظهار داشت: جایگاه ائمه (ع) و به ویژه امام رضا (ع) جایگاه ویژه و بین المللی دارد.

وی با بیان اینکه جایگاه امام رضا(ع) یک مکان بین المللی است و تنها محدود به شیعیان و مسلمانان نیست.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: در جوامع ارامنه و مسیحی امام هشتم وجود دارد و حتی مراسم عزاداری امام رضا(ع) توسط مسیحیان بسیار گرم و دلنشین است.

عبادی تصریح کرد: احتیاطات زیادی از جانب ائمه(ع) از آنچه در تاریخ ثبت شده و ثبت نشده است و امام رضا(ع) به عنوان یک مشکل پزشکی، برخی درمان ها دیده می شود، بهانه است اما راهنمایی می خواهند.

حجت الاسلام محمد مهدی یاوری مبلغ کاروان در سایه خورشید نیز در این دیدار گفت: در سایه خورشید کاروان در قالب دو گروه وارد استان شده و خراسان جنوبی وارد استان شده است. یک گروه گرفت نمره خوب در برنامه ریزی در سایه خورشید.

وی گفت: تاکنون بیش از 280 برنامه در استان برگزار شده است.

مبلغ کاروان در سایه خورشید گفت: در دهه نود با اجرای برنامه های «سلام فرمانده» در نقاط مختلف استان، جریان غرب در تلاش برای تضعیف ولایت فقیه سیلی خورد. و محبت ائمه

یاوری با بیان اینکه موسیقی انقلاب ما برگرفته از تاریخ معنوی است و این ملودی و موسیقی جریان زندگی اهل بیت(ع) است، گفت: مردم معنویت را با مشکلات اقتصادی و ارادت خود را با پول همراه نمی کنند. گوشت و مرغ.”

انتهای پیام/ 3635 / ب
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.