س choosingالاتی که هنگام انتخاب خدمات تحویل پیک باید بپرسید

خدمات پیک شرکتی است که حمل و نقل بسته ها ، نامه ها و سایر محموله ها را درب منزل انجام می دهد. خدمات پیام رسانی می تواند محلی ، ملی و بین المللی باشد. خدمات پیام رسانی بین شرکت ها متفاوت است ، بنابراین مهم است که هنگام انتخاب سرویسی که مناسب نیازهای شما است ، سوالات مناسب را بپرسید.

آیا تحویل دقیق را ارائه می دهد؟

اکثر ایمیل ها تضمین تحویل دقیق را ارائه می دهند. معمولاً برای خدمات حمل و نقل استاندارد ، حمل و نقل سریع ، حمل و نقل یک روزه و حمل و نقل شبانه در دسترس است.

آیا شهرت خوبی دارید؟

موفقیت یک پیام رسان بستگی زیادی به رعایت تعهدات حمل و نقل دارد. ایمیل ها باید دارای لیستی از مشتریانی باشند که از خدمات خود راضی هستند. آنها باید در حمل و نقل بسته ها با نهایت دقت شهرت داشته باشند و سابقه آسیب یا از دست دادن اقلام را نداشته باشند.

هزینه خدمات پیام رسانی چقدر است؟

هزینه ارسال اقلام بین پیام رسان ها ممکن است متفاوت باشد. این مهم است که شما بهترین ارزش را برای پول خود دریافت کنید. بپرسید آیا تخفیف هایی برای اقلام عمده ارائه می شود یا خیر. دریابید که خدمات دقیق برای هر سرویس حمل و نقل چیست. پایین ترین قیمت همیشه بهترین خدمات نیست.

بیمه شامل چه مواردی می شود؟

از بیمه می پرسد که آیا بیمه ارزش کل کالای حمل شده را پوشش می دهد و اقلام دزدیده شده ، گم شده و آسیب دیده را پوشش می دهد؟ شما در نوشتن مقاله خود ضمانت بیمه می خواهید. تهیه گواهی بیمه نباید برای پیک بیمه شده مشکلی ایجاد کند. همه شرکت های پیک باید حداقل 1 میلیون دلار بیمه مسئولیت داشته باشند

زمان تحویل شما چقدر است؟

برخی از دفاتر پست هر ساعت و روز کار می کنند. برخی در تعطیلات کار نمی کنند. ممکن است مجبور شوید هزینه اضافی را برای زمان تحویل خاص بپردازید.

شماره مجوز دولتی شما چیست؟

هر ایالت مجوز حمل بارهای موتوری را صادر می کند. نباید از پیام رسان هایی استفاده کنید که مجوز لازم را ندارند.

پیوند خورده اید؟

وثیقه بیمه ای است در برابر جرمی که توسط کارمند شرکت پیک انجام شده است. به عنوان مثال ، اگر رایانه کالایی گرانقیمت را که توسط کارمندی به سرقت رفته بود ارسال کند ، اتصال ضرر مالی مشتری را پوشش می دهد.

هزینه حمل و نقل من چقدر خواهد بود؟

هزینه حمل و نقل بستگی به اندازه و وزن بسته دارد. بسیاری از ایمیل ها دارای ماشین حساب آنلاین برای تعیین هزینه حمل و نقل هستند.

آیا مقالاتی وجود دارد که پیام رسان آنها را ارسال نمی کند؟

مواردی وجود دارد که حمل آنها از طریق ایمیل ممنوع است. به عنوان مثال می توان به دام ، مایعات ، کالاهای فاسدشدنی ، شیشه ، گازها ، مواد پیروتکنیک ، سلاح و مهمات ، مواد خورنده و غیره اشاره کرد.

هنگام رزرو ایمیل به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟

معمولاً ایمیل ها باید نوع مورد ، اندازه و وزن مورد ، آدرس مقصد ، نوع خدمات مورد نیاز و … را بدانند.

هنگامی که خدمات پیام رسان را درخواست می کنید ، آنها باید به سوالات شما پاسخ دهند. در حال حاضر دفاتر پست بخش مهمی از حمل و نقل اقلام در سطح ملی و بین المللی هستند. دانستن این که چه س questionsالاتی را بپرسید می تواند کمک زیادی به اطمینان از سالم و سالم رسیدن محموله شما کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *