شلبی راجرز با رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات آزاد آمریکا ، اشلی بارتی را غافلگیر می کند


نوجوانان در این مسابقات آزاد آمریکا خشمگین بودند. اما او کارگری است که باعث بزرگترین ناراحتی مسابقات شد. و چه سفری برای شلبی راجرز بود.

پس از غلبه بر اشلی بارتی 28 ساله آمریکایی ، این قهرمانی ، اولین برد او در شماره 1 جهان ، به وضوح مورد علاقه هواداران فلاشینگ میدوز در مرحله یک هشتم نهایی دوشنبه با اما رادوکانو شد.

جمعیت باعث شد راجرز از بارتی جلوتر باشد ، در حالی که او 0-5 مقابل او بود. و کارولین جنوبی دوباره در زمین محلی در برابر راداکانو برتری دارد.

“من فقط به انرژی آنها و اراده و اشتیاق آنها در ورزشگاه اعتقاد دارم [Saturday] راجرز گفت: “واقعاً شگفت انگیز بود.” گاهی اوقات وقتی در ورزشگاه خالی یا حیاط خلوت هستید [at] در نیمه شب ، جمع آوری هر یک از این شجاعت ها دشوار است. بنابراین همیشه برای دیگران مفید است که شما را تشویق و تشویق کنند. این قطعاً یک عامل بود.

US Open
شلبی راجرز روز یکشنبه پیروزی خود مقابل اشلی بارتی را در مسابقات آزاد آمریکا جشن می گیرد.
کوری سیپکین

“آن لحظه که به 5 رسیدم ، همه چیز فوق العاده بود … 5-همه عالی بود. و سپس وقتی برنده شدم ، آن لحظه نیز بسیار به یاد ماندنی بود.”

در هفته اول این مسابقات ، جوانان مورد توجه قرار گرفتند. نوجوانان کارلوس آلکاراز ، لیلاه فرناندز و البته رادوکانو همه در مرحله یک هشتم نهایی بودند.

اما از بین 22 زن آمریکایی که در قرعه کشی شروع کردند ، آخرین ایستادن یک پدیده نیست ، بلکه یک جانباز است که یک سال با جراحی زانو از دست داد ، یکی که فکر می کرد آیا به بازی مورد علاقه خود باز می گردد یا خیر.

یکی که او را در مرحله بازتوانی سخت قرار داد تا بدن خود را بازسازی کند و حتی بهتر از قبل از مصدومیت شروع به دویدن و دفاع از خود کند. و همه را با همان نگرش مثبت انجام داد.

US Open
شلبی راجرز
کوری سیپکین

راجرز می گوید: “بسیاری از شکست ها درس های زیادی به من آموخت و شکست ها چشم انداز خوبی به من داد.” “مسیحیت من نیز برای من بسیار مهم است. این به من دیدگاهی در مورد روزهای سخت می دهد ، از این ورزش به خاطر آنچه که هست قدردانی می کنم ، می فهمم که می توانم کار خاصی انجام دهم و برای بسیاری از افراد دیگر الهام بخش هستم.

“این دلیل بزرگی است که من بازی می کنم و لبخند را در صورت دیگران می بینم. اگر من از آن لذت نمی برم ، پس چرا اینجا هستم؟ من سعی می کنم هر روز بهترین انرژی و بهترین نگرش را به ارمغان بیاورم ، زیرا در نهایت این انتخاب من است که اینجا باشم و کاری را که انجام می دهم انجام دهم. “

پس از سرنگونی بارتی ، نفر بعدی رادوکانو ، بریتانیایی است که در این تورنمنت حتی یک ست نگذاشت. راجرز پیروزی شنبه را دوست داشت ، اما او قد بلندی ندارد که شماره 1 جهان را از بین ببرد ، یکی از درسهایی که در مورد پدیده های جدید اگر از او خواسته شود ، خواهد بود.

راجرز با لبخندی آگاهانه گفت: “ببین. راه رفتن طولانی است.” “من می گویم سعی کنید تا آنجا که می توانند از آن لذت ببرند. یکی از مهمترین چیزهایی که من آموختم این است که زیاد یا زیاد نباشید … زیرا فصل طولانی است و شما پیروزی های بزرگ و برخی ناراحتی های بزرگ خواهید داشت ، اما باید بتوانید احساسات خود را به گونه ای کنترل کنید که شما می توانید در طول یک سال و چندین فصل متوالی نگهداری کنید. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *