شلبی راجرز حتی از این پیروزی آزار دهنده شگفت زده شد


شلبی راجرز: قاتل غول پیکر.

راجرز پس از اینکه با رنجاندن برخی از بهترین بازیکنان جهان نام خود را بر سر زبان ها انداخت ، سرانجام بهترین بازی را در مسابقات آزاد آمریکا کسب کرد. او شنبه شب در ست پایانی خم شد تا اشلی بارتی را با نتیجه 6-2 ، 1-6 ، 7-6 (5) در مقابل یک برگ از ورزشگاه آرتور آش ناک اوت کند.

راجرز ، 28 ساله ، در مصاحبه تلویزیونی پس از مسابقه گفت: “من در زمین بیرون احساس سرما داشتم.” “این قطعاً زمانی است که بقیه عمر خود را به یاد خواهم آورد.”

به محض کسب امتیاز نهایی ، مشخص شد که منظور از بومی کارولینای جنوبی و آخرین زن آمریکایی که در مسابقات آزاد ایستاده است چه معنایی دارد. بله ، برای نحوه انجام این کار ، اما همچنین علیه کسانی که این کار را انجام داده اند.

بارتی ، 25 ساله ، شماره 1 جهان می گوید: “بلعیدن آن سخت بود.”

راجرز که پیش از این بر سرنا ویلیامز ، سیمونا هالپ و دوبار قهرمان ویمبلدون ، پترا کویتووا پیروز شده است ، 0-6 در برابر دشمنان شماره 1 به میدان رفته بود و 0-5 برابر بارتی ، از جمله چهار شکست چشمگیر در سال جاری. تنها. به ستاره استرالیایی

شلبی راجرز حیرت زده پیروزی دور سوم خود مقابل آش بارتی را در مسابقات آزاد آمریکا جشن می گیرد.
شلبی راجرز حیرت زده پیروزی دور سوم خود مقابل آش بارتی را در مسابقات آزاد آمریکا جشن می گیرد.
کوری سیپکین

او گفت که قبلاً ویدیوی Vitas Gerulaitis را مشاهده کرده بود که اعلام می کرد “هیچکس 17 بار متوالی Vitas Gerulaitis را نمی زند” پس از اینکه در نهایت اولین برد خود را در مقابل جیمی کانرز به دست آورد. نیویورکی خشنی وارد آن بازی 1980 شد و ظاهراً هیچ کس راجرز را شش بار متوالی شکست نداد.

وقتی نقطه پایانی به دست آمد ، راجرز راکت را انداخت و روی شوک صورتش را پوشاند. او به آسمان و سپس به جمعیت نگاه کرد و کلمه “چی؟”

به طرز باورنکردنی ، بعداً از او خواسته شد که توضیح دهد چگونه دوباره برنده شده است.

“مطمئن نیستم که بتوانم. راجرز گفت ، من فقط سعی کردم برای همه امتیازها بجنگم ، “من توییت کردم [Friday] که جمعیت اینجا امسال سطح بعدی را دارد. شما انتخاب کرده اید که می خواهید برنده شوید و [it’s made a difference]به بنابراین از شما متشکرم که مرا انتخاب کردید.

“شما بچه ها فوق العاده بودید. من نمی خواستم بروم. من فقط گفتم توپ بسازید ، در این بازی بمانید. بدتر از این نمی شود: شما هر بار به او باختید ، چیز دیگری را امتحان کنید.”

دو استراحت 5-2 در ست سوم ، راجرز دفتر بازی را کاملاً حذف کرد و از دور خارج شد.

تاکتیک معمول او در تلاش برای شکست دشمنان با خدمات و قدرت خود در برابر بارتی جواب نمی دهد. سپس او یک پرتاب کننده سریع توپ را با هدف تغییر و کاهش سرعت هدایت کرد. کار کرد.

راجرز می گوید: “هرچه بیشتر به توپ ضربه می زدم ، محکم تر می شد. بنابراین من چیز دیگری را امتحان کردم.”

شلبی راجرز آرزوی یک ضربه مستقیم را در طول پیروزی آزاردهنده خود دارد.
شلبی راجرز آرزوی یک ضربه مستقیم را در طول پیروزی آزاردهنده خود دارد.
کوری سیپکین

“من تصمیم گرفتم که اگر بخواهم بازنده شوم ، من نیز به همان شیوه نمی بازم. … [I was] مخلوط کردن چند توپ بلند ، چیزهایی که من بیشتر از آنها راحت نمی دانم. اما مجبور شدم تغییر کنم. … این کاری نیست که من اغلب اوقات انجام می دهم ، گرگ های کوچک و فوق صبور هستم. “

نتیجه یک سری لوب و چیپس بود که چندین عدد از آنها درست داخل خط اصلی فرود آمد. راجرز تمرکز کرد تا یک تای بریک را مجبور کند و او را از آنجا بیرون کشید.

در حالی که بارتی 4-3 بازی می کرد ، تساوی توپ وی زمان زیادی طول کشید. پس از این حرکت ، بارتی دیگر از بارتی دروازه را قطع کرد اما با نتیجه 5 بر 4 راجرز به پایان رسید.

راجرز با نتیجه 6 بر 5 پیش رفت و در نقطه دیدار ، آن را برد. او راکت را پرت کرد و به جمعیت نگاه کرد ، در حالی که از کف زدن غرق شده بود. این پیروزی پس از بازگشت جراحی زانو و یک سال دور از بازی به دست آمد ، بازی ای که او مطمئن نبود به آن باز می گردد.

راجرز در مصاحبه پس از بازی در تلویزیون گفت: “شش ماه پس از عمل جراحی ، فقط به یاد دارم که به پزشک خود گفته ام. مطمئن نیستم که دوباره بازی کنم.” “بنابراین این برای من بسیار خاص است. و انجام آن در نیویورک برای من شگفت انگیز است. سال گذشته مسابقه خوبی داشتم ، بازیکنان دفاعی را انجام دادم ، اما این یک تورنمنت متفاوت با هواداران است.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *