شهر نیویورک Elevate ، یک گروه پشتیبانی از کارگران زندگی شبانه را راه اندازی می کند

شهر نیویورک Elevate ، یک گروه پشتیبانی از کارگران زندگی شبانه را راه اندازی می کند


میزال راموس ، که در 20 سال گذشته در شب زنده داری شهر نیویورک کار کرده است ، گفت که افراد زیادی را دیده است که با سوء مصرف مواد و مسائل مربوط به سلامت روان سروکار دارند. در یک زمان ، او گفت که از میزبانی مهمانی ها استراحت کرد تا بتواند به تنهایی بهبود یابد. او گفت که مردم این صنعت تمایلی به صحبت درباره این مبارزات ندارند.

راموس ، که در مجموعه ای از نقش های شبانه کار کرده است ، می گوید: “مردم نمی خواهند در مورد برخی از این مسائل صحبت کنند.” “آیا می توانیم از آن صرف نظر کنیم و مستقیماً برای نوشیدن برویم؟ آن را رها کرده و مستقیماً سر کار برویم؟ شهر سریع نیویورک.”

راموس در حال حاضر داوطلب است تا با گروه پشتیبانی آنلاین رایگان جدیدی که شهر تابستان امسال برای افرادی که در صنعت زندگی شبانه کار می کنند ، راه اندازی کند ، کمک کند. این گروه که بعدازظهر دوشنبه ملاقات می کند ، بخشی از ابتکار گسترده تری به نام Elevate است که توسط دفتر رسانه ها و سرگرمی شهردار و دفتر بهداشت روانی شهردار راه اندازی شده است. این برنامه همچنین به افرادی که در سرگرمی ها ، کافه ها و باشگاه ها کار می کنند دسترسی به مدیران فردی مجانی که می توانند ارتباطات درمانی و سایر خدمات بهداشتی رفتاری را ارائه دهند ، ارائه می دهد. راموس گفت از مذاکرات هفتگی راضی است.

راموس گفت: “این فرصتی عالی برای داشتن فضایی برای گفتگو با افرادی بود که دچار افسردگی ، مشکلات روحی و روانی ، مسائل مربوط به سوء مصرف مواد هستند و در زندگی شبانه شهر نیویورک حرکت می کنند و سعی می کنند خرج خود را تأمین کنند.”

این شهر از طریق Backline ، یک سازمان غیرانتفاعی ملی که ابتدا برای کمک به افراد در صنعت موسیقی تأسیس شده بود ، خدمات ارائه می دهد. در حال حاضر ، ابتکار 15000 دلاری تا پایان سال ادامه دارد و دفتر شهردار سلامت روان جامعه 5200 دلار برای Backline هزینه می کند تا یک گروه پشتیبانی هفتگی را اداره کند. دفتر رسانه و سرگرمی شهردار 9،750 دلار دیگر برای مدیریت پرونده اختصاص داده است. سخنگوی دفتر رسانه ها و سرگرمی شهردار برآوردی از تعداد افرادی که این برنامه می تواند خدمت کند ارائه نکرده است ، تنها به این دلیل که هدف آن جذب هرچه بیشتر کارگران زندگی شبانه است.

Elevate همچنین میزبان یک وبینار آینده در مورد چگونگی استفاده از نوارهای تست فنتانیل و معکوس کردن نالوکسان است و آموزش های بیشتری را در مورد نحوه تشخیص خطرات افسردگی و خودکشی در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد.

شهردار زندگی شبانه ، آریل بالتز می گوید این ابتکار بخشی از یک مأموریت بزرگتر است تا نگرانی های نیویورکی ها در صنعت زندگی شبانه را جدی بگیرند. پالیتز می گوید که کاهش آسیب در رابطه با مصرف الکل و مواد مخدر را یکی از اولویت های اولیه خود برای دفتر شب زنده داری ، پس از راه اندازی آن در سال 2018 ، با انجام یک تور شنیداری در پنج منطقه اعلام کرد.

او گفت: “این فقط یک شب بیرون نیست.” “این نه تنها از نظر فرهنگی و کارت تلفن ما برای جهان مهم است ، بلکه موتور اقتصادی ما است. این صنعت 35.1 میلیارد دلار است. از 300000 شغل برای مشاغل کوچک پشتیبانی می کند.”

“به عنوان کسی که قطعاً هنوز در یک سال و نیم گذشته آسیب دیده است و مجبور است به عنوان دی جی در مقابل جمعیت زیادی اجرا کند یا حتی در جمع زیادی حضور داشته باشد ،” [Elevate is] لورن فلکس ، دی جی و عضو یک گروه جداگانه پیشگیری از مصرف بیش از حد ، با شنیدن خبر ابتکار دیشب گفت که دی جی جان من را نجات داد. “خوشبختانه ، من یک درمانگر دارم که هر هفته با او کار می کنم ، اما همه به آن دسترسی ندارند.”

یافتن یک درمانگر مقرون به صرفه در شهر حتی برای کسانی که بیمه هستند ، می تواند چالش برانگیز باشد. دکتر لیندا روزنبرگ ، همکار در کار روانشناسی در مرکز پزشکی ایروینگ دانشگاه کلمبیا ، گفت که افزایش تقاضا در بحبوحه همه گیری بیماری را دشوارتر کرده است.

روزنبرگ افزود که هدف قرار دادن منابع به گروه های خاص ، مانند افرادی که در زندگی شبانه کار می کنند و مدیریت موارد رایگان را ارائه می دهد ، می تواند برای کسی که هنگام آماده شدن برای کمک راحت تر است ، کمک کند. او در ابتکارات بهداشت روان قبلی با این شهر کار کرده است اما در برنامه ریزی برنامه Elevate مشارکت نداشته است.

او با تأمین بودجه برنامه به صورت محدود برای شروع ، می گوید: “این شانس را دارید که ببینید آیا مردم از آن استفاده می کنند و همچنین تغییرات لازم را بر اساس نحوه استفاده مردم از آن اعمال می کنید.”

هنگامی که COVID-19 بهار سال گذشته کلوب شبانه بوشویک را مجبور به تعطیلی کرد ، آنیا سابوزنیکووا ، بنیانگذار باشگاه گفت که او نه تنها منبع اصلی درآمد خود را از دست داده است ، بلکه منبع خروجی خود را برای بیان خلاق و زندگی اجتماعی خود از دست داده است.

او می گوید: “همه ما تروما داریم و همه ما چیزی داریم که روی آن کار کنیم.” “همه چیز در حال حاضر ظاهر شده است. و سپس وقتی همه سازوکارهای مقابله را برداشته و جامعه خود را غارت می کنید ، فقط برای تسلط بر شیاطین باقی می ماند.”

در اکتبر گذشته ، سابوژنیکووا متوجه شد که به کمک احتیاج دارد و به مدت 30 روز خود را در بیمارستان در بیمارستان روانی معاینه کرد. دو ماه پس از آزادی ، او میزبان جلسه AMA (از من چیزی بپرس) در Zoom بود که در آن به س questionsالات مربوط به تجربه دیگران در صنعت زندگی شبانه و طرفداران House of Yes پاسخ داد. من متوجه علاقه زیادی به موضوع شدم.

شهردار نایت بالتز گفت که همه گیری باعث شده است که رفتارهای عمومی به طور کلی به یک اولویت فوری تبدیل شود. وی افزود: “بدون تردید ، همه گیری واقعا بر سرعت و واقعیتی که ما در بحران هستیم تأکید کرده است.”

پالیتز در زمان قرارداد با AMA در مورد بستری شدن در بیمارستان با ساپوژناکوا در مورد برنامه های خود برای Elevate تماس گرفت. ساپوژناکوا گفت که از ادامه گفتگو در مورد سلامت روان بسیار هیجان زده است و اکنون در تلاش است تا منابعی را که این شهر در بین کارکنان و شبکه وسیع تری از هنرمندان که خانه بله از آنها استفاده می کند ، در اختیار شهر قرار دهد.

ساپوژناکوا می گوید: “همه چیز در مورد انتشار این کلمه و قرار دادن آن در دست مردم است ، زیرا می دانم که بسیاری از مردم قطعاً هنوز رنج می برند.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *