شهیدولی بخشی: خدایا! مرا بپذیر و شاهد مرگم باش


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید» او وجدان عرفانی را مشاهده کرد و در چهار سوره گاتی شخصیت همه خوبی ها را نشان داد و چشم ستارگان آسمان را روشن کرد، ققنوس هشت بهشت ​​را که هفت آسمان را طلسم کرد، همان عاشقی که به وادی مقدس پرواز کرد. . فرشتگان را با روح القدس خود دوست داشت و دوست داشت.

می خواهیم هر روز را با نام و خاطره این ستارگان به پایان برسانیم و به برکت و کمک این صوفیان دوست داشتنی کار را آغاز کنیم. ادای دینی بر این دلاوری و دلاوری و مجاهدت و دلاوری … برگ سبز هدیه درویشی چه پذیرفته و چه فهمیده شود.

3187 / برکت لحظه هایمان با شهید ولی بخشی

نام خداوند بخشنده
این اراده انسان را می سازد و بیدار می کند.
(امام خمینی رحمه الله)

اگر دین محمد برپا نشد، شمشیر به سوی من بینداز تا مرا بکشی.

به نام خداوند خالق همه مخلوقات و وجود دهنده به همه موجودات، به نام خداوندی که انسان را از خون آفرید و او را از همه موجودات زنده رهانید و او را فرق بین انسان و انسان قرار داد. مرد. چی به موجودات زنده دیگر تا راه را بدانند طرز فکر و طرز فکر را یاد داد، اما ما را هم نباید از این نعمت ها محروم کرد، زیرا ثواب شکر نعمت های خداست و در مقابل آن بخشش. سپاس از نعمت های خداوند با شکرگزاری برای این نعمت ها دعا کنید.

محض رضای خدا! چگونه شکرگزار این همه نعمت و نعمت باشیم؟ اگر شبانه روز دعا کنیم نمیتوانیم مستجاب یکی از نعمتهای شما باشیم، خدا را شکر که مرا در این موقعیت قرار دادی، خدا را شکر که صحنه کربلا را تکرار کردی تا بتوانیم شکرت کنیم. و رو به تو، ما خواهیم آمد.

محض رضای خدا! من فقط یک راه را برای تشکر از شما انتخاب کرده ام، البته اگر قبول کنید و این لذت را به من بدهید و آن شهادت در راه شما و برای شماست، زیرا از شما تشکر می کنم، ناتوانی در پرداخت آن گونه که باید داشته باشم و شاید با آن زبان سپاس، اما اکنون می خواهم با هر قطره خونم از تو تشکر کنم، خدایا مرا بپذیر و مرگم را تنها شاهد سر راهت قرار ده.

و پدر و مادرم با اینکه فرزند خوبی برای شما نبودم و نتوانستم حق فرزندی را آنطور که باید بپردازم، اما امیدوارم در راه خدا شهادتم موجب احترام من باشد. جهان و ثواب اخروی بزرگی دارد و برای ادای دینم برای اسلام و انقلاب دعا می کنم، پدر و مادرم بعد از شهادتم برای من گریه نمی کنند زیرا حتی حضرت قاسم هم کسی را نداشت که برای آنها گریه کند.

انتهای پیام/89001/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.