شهید اصغر نوروزی: تا از شر آمریکا و قاتلان مزدور آن خلاص نشویم، دست برنمی داریم.


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، شهید اصغر نوروزی در 10 مرداد 1324 در خانواده ای مؤمن و متدین در قم به دنیا آمد. وی در 28 دی ماه 65 پس از مدتی مجاهدت در جبهه های حق علیه باطل به شهادت رسید. وصیت نامه این شهید والامقام را در زیر می خوانید.

“اسم مهربان خداوند”

(و کسانی که در راه خدا کشته می شوند از آنها خبری نیست، ولی به سوی پروردگارشان برانگیخته می شوند) آل عمران 169 / کشته شدگان در راه خدا را مرده مپندار. اما آنها زنده اند و از خدا روزی می گیرند.

سلام و درود بر بقیه الله الاعظم، ابراهیم دوران، روح فداکار، موسی زمان قاتل ظالمان، پیر جماران، بت شکن عصر، نایب برحقش، رهبر بزرگ جهان اسلام. حافظ انقلاب ایران و جهان و حافظ مستضعفین.

درود بر شهدای این ملت ایران که با مال و جان خود خالصانه از دین مبین اسلام و حریم امام (ره) حمایت کردند و درود بر شهدای عملیات اخیر و عزاداران جبهه حق علیه باطل به ویژه رهبر. پیکر شهدای آزادگان و عزاداران زهرا (س) و رسول خدا (ص) حسین بن علی (ع) پاره پاره شد و می گوییم یا حسین اگر کربلا نبودیم. . سلام من نصیر یانصرانی در پاسخ به این دعوت می گفت: «اما ما با روح خدا و آخرین قطره خون جواب فرزندت را می دهیم، ما جان خود را در راه خدا و اسلام و قرآن فدا کرده ایم. ” و در راه شما و ما خط قرمز مرجعیت را دنبال خواهیم کرد.

سلام و درود بر دلاوران و همرزمان یاران حسین و خمینی در خط مقدم نبرد حق علیه باطل و تسلیم ناپذیران همیشه در علنی، مفقودین، مجروحان و معلولان جنگ اجباری. به آن اسیران عزیزی که نظاره گر راه همرزمان خود در مظلومیت هستند، بغداد را زیر پایشان له کند و دست به دست هم دهیم تا کربلا و قدس عزیزمان را از چنگال اسرائیل غاصب آزاد کرده و پرچم توحید را با هم به اهتزاز درآوریم. و دین اسلام در تمام دنیا.

خدایا تو گواه هستی که بار سنگین گناهانم را به دوش کشیدم و تمام تلاشم را به سوی رضای تو معطوف کردم. خون بی اندازه من در راه شماست و امام بزرگوارمان فرمود: امید من به شما جوانان است.

ما جوان ها هم به او امید داریم و او را تنها نمی گذاریم و همیشه یاورش خواهیم بود و راه این رسالت و امامت را ادامه می دهیم و به صراحت می گویم که این راه را آگاهانه انتخاب کرده ام، چیست و خواهم کرد. انجام این وظیفه .

انسان یک بار به دنیا می آید و یک بار می میرد، پس بهتر است در راه خدا بمیرد، چنین انسانی هرگز خود را تنها، بی خانمان، سرگردان یا خالی و بی فایده نخواهد یافت.

دشمن بداند که ما شهادت را دوست داریم، تا از روزگار حاکمان آمریکا و جیره و قاتلان مزدور خلاص نشویم، دست برنمی داریم. در راه خدا بجنگید و بجنگید و بکشید. این وعده مطلق خداوند در تورات، انجیل و قرآن است.

وصیت یکی از عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از اعضای کادر اصلی انجمن اسلامی شهدای سیدالشهدا(ع) «رضوان الله تعالی علیه» در شهر مقدس خون و قیامت و یک مقلد واقعی سورج جماران.حضرت روح الله روحی لحافظه وحاج اصغر نوروزی حافظ اسلام. خون کربلا به جوش می‌آید و وظیفه ماست که انتقام خون‌هایی که به ناحق ریخته شد را بگیریم.

ای کاش حسین (ع) در میان ما بود و می دید که چگونه بندگان خدا به دعوت او پاسخ مثبت دادند و گیاه کاشته شده را با خون خود آبیاری کردند. امروز یزید زمان با لشکری ​​تا دندان مسلح آمده است تا خون حسین زمان و یارانش را بریزد اما ما همه آنها را در کربلا و سوسنگرد و خانین شهر و حویزه و آبادان دفن خواهیم کرد و انقلاب خود را آغاز خواهیم کرد. تمام دنیا تا دیگر ابرقدرت یا ابرقدرتی که به تجاوز فکر می کند وجود نداشته باشد.

درود بر تو ای پدر مهربان که برای تربیت چنین فرزندی زحمت کشیدی و او را در راه خدا و در حریم اسلام عطا کردی، هر چند نتوانستم برای جبران زحماتت در خدمت تو باشم. اما امیدوارم مرا همانطور که بخشش است ببخشید من از بزرگان طلب بخشش می کنم.

درود بر شما مادر عزیز و مهربانم. با این حال می دانم که در مورد مادران روایات و احادیث زیادی وجود دارد، همانطور که می گویند بهشت ​​زیر پای مادران است، من نتوانستم خدمتی به شما بکنم، اما باید بگویم که شما به من تطهیر داده اید. در مقابل فاطمه زهرا (س) شیر بنوشید و سلام خدا بر شما باد و امیدوارم مرا حلال کنید.

ای برادران و خواهرانم که همیشه با من بودید و من را خواهرانه دوست داشتید و انتظار محبت برادرانه داشتید، اگر برادر خوبی برای شما نبودم، امیدوارم مرا ببخشید و حلالم کنید.

ای همسرم حاجیه خانم رازی دارم و ای دوست من در این لحظات آخر به تو درود می فرستم و تو مستحق سلام من هستی زیرا در زمانی که با هم زندگی می کردیم حداقل نتوانستم همسر خوبی برای تو باشم. . بدانم چگونه آن را جبران کنم، و آن این است که معلم خوبی برای فرزندانم باشم و آنها را به خوبی تربیت کنم. همانطور که همیشه سختی ها و سختی ها را تحمل کردی و مرا در جامعه سربلند و پیروز کردی، همان طور که فرزندانم را در جامعه اسلامی سربلند و سرافراز و سرمشق جامعه بشری قرار دادی، حتماً بیاور. مشکل به راحتی حل خواهد شد و پاداش زیادی برای تحقیق دریافت خواهید کرد.

ای فرزندان من، ای جگرهای گوش من، می دانستم که اگر در روز بزرگ در برابر من بایستید و بگویید پدرتان برای ما از اسلام و جنگ کفر بگویید، اندکی از جبهه بگویید. پس شرمنده و شرمنده می شوم و نمی توانم جواب شما را بدهم.» بگو و بگو در دوران جهاد برای اسلام و انقلاب چه کردی؟

با اینکه میدونم نمیتونم پدری باشم که بغلت کنم. فرزندانم من هم همین را می خواستم، ولی افسوس که ظالمان و یزیدیان آن زمان این دین مقدس اسلام را ترک نکردند و به سرزمین و مواضع مسلمین تجاوز کردند و ترسیدم که شرمنده رسول خدا شوم. رحمت الله علیه خواهد رفت. (ص) و اهل بیتشان در روز محشر. باشد که من یار دیرین این امام عزیز نباشم و این روح خدا تنهاست، جانت را فدای راه او کن و تو نیز زینب(س) و فرزندان حسین(ع) قدم برداری. راه آنها را ادامه دهید تا تاریخ به شما افتخار کند و در حفظ حجاب تلاش کنید و با خون شهدا یاری ام کنید و از من حمایت کنید اما با این عمل مرا در برابر اهل بیت اطهر روسفید کنید. ع.) زیرا حفظ حجاب مشکل ساز است.

اگر مضطرب هستید، فرزندان امام حسین (علیه السلام) و فرزندان شهدای عزیزمان را به یاد بیاورید، همدیگر را در آغوش بگیرید، همیشه شاد و پیروز باشید و به مناسبت دعاها و دعاها و دعاها و دعاهای کمیل حضور داشته باشید. ماندن نماز جمعه را بخوان و به اندازه تو به اذان امام گوش کن، جان عزیز، استغفار کن و بدان که هر چه داریم از این دعاهاست.

پیروزی حق؛ و سلام بر کشیشان مبارز که خط قرمز مرجعیت دینی را طی می کنند و سلام بر بندگان وارسته و درود بر شما مجاهدان در راه خدا جناب شیخ امیرعلی سینی درود بر شما که از دوستان و دوستانتان بوده اید. همراهان خیلی وقت بود می خواستم بگویم مسئولیت بزرگ و بزرگ و سنگینی بر دوش شماست، شما محل و قلعه مساجد هستید، امیدوارم مانند کوه سوترا باشید و این قدرت را ترک نکنید. خداوند به شما داده است و همیشه در صحنه باشید و آن مردم را به تعالیم دین و قرآن و اسلام دعوت کنید و با قهرمانان و شهیدان متحد شوید و همیشه اراده آنها از کجاست. با مشت های بسته می توانند به دهان یاوه گویان شرق و غرب و جهان بزنند و از همه شما عزیزان سلامتی خود را می خواهم.

امیدوارم پرچم انقلاب جمهوری اسلامی ایران به پرچم انقلاب حضرت مهدی عج (عج) بپیوندد و حکومت عدل الهی سایه خود را بر مستضعفان سراسر جهان بگستراند و استوار و پایدار شود.

و سلام، رحمت و برکات خدا بر شما باد. به امید پیروزی رزمندگان اسلام و طول عمر امام عزیز و استقرار حکومت الهی در جهان. خدایا خدایا تا انقلاب مهدی حتی قبل از مهدی خمینی مواظب زندگی ما باش و سن رهبر را زیاد کن.

انتهای پیام/ 78032
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.