شهید «شهری» برای حل مشکلات نیاز به اسرار داشت/ «چمران» در کنار مقام علمی خود مجاهد بود.


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سردار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در جمع معلمان با بیان اینکه شهید چمران چندین بار در میادین مختلف مجروح شد، گفت: شهید چمران چندین بار در میادین مختلف مجروح شد اما دوباره بازگشت. ایستاده در خط مقدم با دشمنان درگیر شدند، گفت: شهید بزرگوار اغلب شبانه روز می خوابید اما فرصتی برای خوابیدن پیدا نمی کرد.
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه شهید چمران با تلاش و کوشش به این مکان رسید و می توانست به مقام بالاتری دست یابد، افزود: وی مجاهد بود. شهادتش باعث شد لبخند بزند.
وی با اشاره به اینکه در راز و نیاز شهید چمران شهادت فراوان است افزود: دعای شهید چمران مکتوب است.
سردار کریمی با بیان اینکه سرداران بزرگ و شهدا درس زندگی را به ما داده اند، گفت: مادر شهید شهریاری می گفت هر وقت این شهید گره یا مشکلی داشت آن را از خدا پنهان می کرد و گره می شد. مورد نیاز است. باز شد
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) در استان زنجان با اشاره به روحیه جهادی و عاشورا شهدا باید به عنوان یک سبک زندگی سرلوحه کار ما باشند، گفت: پیشرفت شهدای اساتید ریشه در تلاش و جهاد آنها دارد.

وهاب جعفریان رئیس سازمان بسیج اساتید استان زنجان نیز در این همایش گفت: بسیج اساتید با پیروی از رهبری با تمام توان حضور پر رنگی در جهاد علمی دارد و در این زمینه تلاش می کند.
رئیس سازمان بسیج اساتید استان زنجان با اشاره به اینکه وصف چمران از زبان امام راحل بسیار زیباست، گفت: شما در سخنان خود با ایمان، جهادی و بصیرت از وی یاد کردید.
وی با اشاره به اینکه شهید چمران منصف بود و رفتارش بین دوست و دشمن شبیه بود، افزود: شهید چمران اهل عبادت بود که امروز کمتر دیده می شود، اگر دعای خدا را بخوانیم متوجه می شویم. روح حساس و لطیف شهید چمران.
رئیس بسیج اساتید استان زنجان با بیان اینکه بسیج اساتید استان زنجان در سال گذشته 88 نفر جذب کرده است، افزود: بازدید از 18 مرکز و راه اندازی سه دفتر جدید از دیگر اقدامات بسیج اساتید استان زنجان است. سال
جعفریان با اشاره به تشکیل 20 جبهه فرهنگی و 19 جلسه تعاملی برای حل مشکلات استانی، تصریح کرد: باید نهاد بسیج اساتید فعال شود و 32 حلقه صالحین برای بسیج معلمان تشکیل شود و اقدامات دیگری نیز وجود دارد. سال
پایان پیام / 2308
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.