شهید چمران الگوی عملی و میدانی برای مردم و مراجع مختلف است.


به گزارش خبرگزاري فارس از ساويا، سردار علي فضلي عصر امروز در مراسمي كه به مناسبت بزرگداشت شهيد دكتر مصطفي چمران برگزار شد، با بيان اينكه با حضور جمعي از مردم و مسئولان در صحن اصلي مسجد برگزار شد، گفت: نجات انقلاب: شهید دکتر چمران عالمی در عرصه علم، یار وفادار خدا و امام و انقلاب بود و حتی لحظه ای خدا را فراموش نکرد.

وی شهید چمران را الگوی عملی و میدانی برای افراد مختلف دانست و گفت: آوازه مجاهدان چمران در آن سوی مرزها به سازمان ملل نیز رسیده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه کشور از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی از درون و بیرون درگیر جنگ بود، ادامه داد: دشمنان نظام را شکست داد و با موفقیت پشت سر گذاشت. این زمینه.

وی گفت: در زمانی که شناخت حق و باطل مانند لبه شمشیر بود و حساسیت زیادی در مبارزه و مبارزه وجود داشت، این شهید گرانقدر با اندیشه هوشمندانه خود عرصه را بر این مردم تنگ کرد.

سردار علی فضلی با تاکید بر حضور شهید چمران در لحظات حساس احساس تهدیدات دشمن، امیدواری کرد: پرچمدار را ساخت. انقلاب

وی یکی از توانمندی های شهید چمران را تشکیل ستاد جنگ غیرمتشکل برشمرد و افزود: مشغول بودم. او گروه های مردمی را برای دفاع از کشور تشکیل داد که مهمترین نمونه آن مبارزه با گروهک های ضدانقلاب در پاوه بود.

فرمانده سپاه پاسداران شهید چمران را مرد ایثارگر و جهادی معرفی کرد و گفت: شهید دکتر مصطفی چمران اهل ایثار و جهاد بود و توجه به اندیشه های دین و رهبری را وظیفه خود می دانست. او صمیمانه خواستار رضایت الهی، استقلال کشور و جنگ با دشمنان بود.

به گزارش فارس، این مراسم با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در مسجد انقلاب ساویه برگزار شد و شامل پخش کلیپ های شهید چمران، اجرای سرود و حضور یاران شهدای چمران و جمعی از اساتید بسیجی بود. بخش هایی از برنامه

شهید مصطفی چمران متولد 1340 بود که در 30 خرداد 1360 در منطقه دهلوی بر اثر اصابت گلوله خمپاره دشمن به شهادت رسید.

روستای چمران ساویا از توابع نوبران زادگاه پدرش است.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.