شواهد دانش آموزان دهه 1990 توسط بویار احمد کامل با آشوبگران + عکس و فیلم


به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، همایش بزرگ دانش آموزان انقلابی به همت ستاد نماز جمعه یاسوج، آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد و نهضت فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد که دانش آموزان شهرستان یاسوج و جمع کثیری از مردم در این همایش حضور داشتند. سخنرانی نماینده ولی فقیه استان در سینما انقلاب برگزار شد.

در این همایش دانشجویان دهه 90 در جامعه پرشور با ابراز ناراحتی از اغتشاش گران خواستار برخورد شفاف و سریع با اغتشاش گران شدند.

آیت الله سید نصیر حسینی با تقدیر و تشکر از تشویق، حضور ارزشمند و معنوی طلاب در این همایش گفت: یک جوان می تواند در جوانی جایگاه حضرت قاسم (علیه السلام) و جایگاه او در بهشت ​​الهی را داشته باشد. یا یک مرد جوان او نیز ممکن است فرزند عمر بن سعد باشد و اقامتگاهش سالیان سال در جهنم باشد و مورد لعن همه مؤمنان و تاریخ بشر قرار گیرد.

وی با بیان اینکه جوان می تواند کسی باشد که دشمنان را به سنگ انداختن به دست و پای پیامبر (ص) تحریک می کند یا کسی که دست و پای پیامبر (ص) را می بوسد و در ادامه گفت: این اتفاق در تاریخ است. وی با بیان اینکه نوجوانان و جوانانی بودند که به تحریک دشمنان بر سر و صورت پیامبر اکرم (ص) سنگ می انداختند، گفت: امروز جوانانی مانند شما خود را سربازان انقلاب، اسلام و نظام معرفی می کنند. .

امام جمعه یاسوج در ادامه سخنان خود گفت: فرق است بین جوان و جوانی که علمای فقیه، عاقل و عادل آن را رهبری می کنند و فردی که رهبر جنایتکاران، جنایتکاران و شبکه های بیگانه است، آمریکا، سلطنت طلبان و تجزیه طلبان شما به رهبری امثال وارد میدان شده اید. علیه انقلاب، نظام و ارزش های دینی و اسلامی را سر می دهد.

نماینده ولی فقیه کهگلیه و بویراحمد تاکید کرد: کسانی که به رهبری، اسلام، قرآن، پرچم و کشور توهین می کنند، حجاب را از سر خود برمی دارند و با اسلام و حکم خداوند متعال مخالفت می کنند، برای آنها با دیگر. موقعیت ها و چنین افرادی عاقبت به خیر نمی شوند.

وی یادآور شد: کسانی که با نظام جمهوری اسلامی مخالفند، حجاب دارند و با حکم خدا مخالفت می کنند باید منتظر عذاب شدید باشند زیرا مخالفت با خدا و فرمان او رنج، ظلم و ستم را در پی دارد و نماد اسارت است.

حسینی خاطرنشان کرد: کسانی که به نام آزادی کشف حجاب کردند در دام شیطان افتاده اند. ما آزادتر از حضرت زهرا (س) و حضرت مریم (س) نیستیم زیرا آزادی آنها بر اساس تقوا و ایمان و خداشناسی و ترس از خدا بود.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به دانش آموزان حاضر در این همایش گفت: فرزندانم مراقب باشید که دشمن برای حفظ حجاب، عفاف، اسلام گرایی سعی در اداره جامعه توسط افراد نادان و مفسد دارد. انجام می دهند ارزش‌های دینی و مرجعیت فقه و سایر ارزش‌ها سنگ تمام گذاشته می‌شود.

وی تصریح کرد: شعارهایی که گاه بر دیوارها علیه انقلاب و نظام نوشته می شود به نیت دشمنان نظام و انقلاب است و این گونه افراد علاوه بر خیر نبودن عاقبت به سزای عمل خود خواهند رسید. . به خانواده خودش

حسینی با تاکید بر اینکه امروز دشمن در مقابل ایران قدرتمند قرار گرفته است، افزود: دشمن از صلابت ملت و سرزمین ایران اسلامی به برکت مرجعیت بسیار می ترسد.

امام جمعه یاسوج در ادامه سخنان خود گفت: دشمنان با تمام امکانات رسانه ای، مالی و نظامی تلاش می کنند تا ایران را از رسیدن به قدرت و جایگاه واقعی خود بازدارند و این کشور و ملت را با خاک یکسان کنند. دشمنان انقلاب بسته شدند. سیستم برای همه شما به اهداف از پیش تعیین شده خود خواهید رسید.

وی با اشاره به اینکه کشور ما در یک موقعیت مهم و استراتژیک در جهان قرار دارد، افزود: دشمنان تلاش می کنند کشور ما را از دستیابی به قدرت دفاعی کافی بازدارند، به همین دلیل از ابعاد مختلف استفاده می کنند و در صدد ایجاد توطئه و ناامنی هستند. . توسعه و رشد کشور در ابعاد مختلف باشد.

امام جمعه یاسوج بر نقش مهم نوجوانان و جوانان در جامعه تاکید کرد و گفت: همانطور که در دوران دفاع مقدس، قبل و بعد از انقلاب و در مناسبت ها و رویدادهای مختلف این نقش را در مقابل دشمنان نشان داده اید، امروز نیز در آمیت بزرگ این نقش را بازی کرد. مال شما برای دشمن وحشتناک است.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویار احمد با اشاره به اینکه دانش و درایت نوجوانان و جوانان ایران اسلامی مایه رعب و وحشت دشمنان است، افزود: آموزش و پرورش و دانش آموزان حضور و حمایت خود را نشان دادند. ثابت کرده است صحنه های مختلفی از انقلاب، نظام و ولایت به نمایش گذاشته شده است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.