شیعه و سنی در دهان دشمن با وحدت می جنگند.


به گزارش خبرگزاری فارس از سووه، حجت الاسلام جعفر رحیمی با بیان اینکه اگر برای نظام و ولایت ارزشی قائل نباشیم، مورد ظلم و ستم قرار می گیریم، گفت: پیشرفت علمی و صنعتی به سرعت در حال حرکت است، حرکت و حرکت دشمنان خارجی و داخلی است. مزدوران و ناآگاهان با ایجاد اختلال در این قطار سعی در توقف آن دارند.

وی با بیان اینکه اغتشاشات ظلم به تولید، صنعت و تجارت مردم است، افزود: اغتشاشگران کوچه و خیابان به کسب و کار و آرامش مردم ظلم کرده اند و با شعارهای بی ادبانه آبروی خود را از دست داده اند و به همه نشان می دهند که هوس باز هستند. و متفکران و هیچ عمل عقلانی ندارند.

خطیب نماز جمعه افزود: اغتشاش گران به امنیت کشور ظلم کردند و باعث شدند که روباه پیر انگلیس و شیر گاو عرب و وهابیت پلید طمع کنند و مردم متدین ما در مزار شاه چراغ به شهادت برسند.

امام جمعه صالح با تأکید بر اینکه ایجاد ناامنی و اغتشاش در ایران عزیز و این گونه اقدامات کور و شرم آور، خللی در قدرت و اراده شجره طیبه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد نمی کند، گفت: تجربه تاریخی ثابت کرده است. این اقدامات باعث تقویت امنیت ما و تقویت وحدت و عزم ملت ایران در برابر استکبار و شرک می شود.

وی افزود: امروز همه شواهد نشان می دهد که پشت این جنایات فجیع جاسوسان و کلاهبرداران و خائنان انگلیسی و اسرائیلی بوده اند که می خواهند این مردم و نظام را هدف قرار دهند و در دید مسئولان کشورمان قرار نگیرند.

حجت الاسلام جعفر رحیمی با هشدار به عاملان این جنایات و دست اندرکاران آن گفت: اگر عده ای از حمایت بی شرمانه از این اغتشاشگران دست برندارند منتظر پاسخ قاطع و مشت محکم انقلابیون هستند. . مردم دلیر انقلاب اسلامی.

وی ادامه داد: اگر شیعه و سنی در هر لباس و مقامی دست به دست هم دهند و با اتحاد و توافق به صورت دشمن ضربه بزنند، مشکلاتی به وجود می‌آید، اما آن را کور توصیف کرده است، زیرا این انقلاب راجی‌ها، بهانی‌ها را از دست داده است. داده شده است و بهشتی، و هشت سال جنگ جهانی را تحمل کرده است، و در واقع، کاملاً آزمایش شده است.

امام جمعه سیف با بیان اینکه قلب ما برای این جوانان متقلب به درد می آید، تصریح کرد: مردم باید شیادان را راهنمایی کنند و نگذارند در دام دشمن بیفتند و محاصره شدن توسط نیروهای امنیتی فایده ای ندارد اما به درد ما می خورد. دلها، اما صبر حدی دارد.

حجت الاسلام جعفر رحیمی خطاب به دولت و مجلس گفت: آقایان دولت و مجلس انقلابی، امید مردم به شماست، بروکراسی اداری مردم را آزار می دهد، اگر می بینید برخی از مسئولان نمی توانند کار کنند و دارند. بدون مواد، آنها را بیرون بریزید.

وی تصریح کرد: نگذاشتن مسئولین مردم را اسیر کنند مردم مایه حیات نظام هستند نباید همیشه مردم را مقصر بدانیم زیرا خیلی جاها اشتباه شده است.

خطیب نماز جمعه محفوظ گفت: بازی های دسته جمعی و خویشاوندی در انتخاب برخی از مدیران و ضعف امور اداری و امور اداری توسط افراد نالایق موجب نارضایتی می شود، لذا باید از دولت و مجلس در مورد راه حل آن سوال شود. . کشور را از شر افراد خائن به نظام پاک کنید و مردم را پاکسازی کنید.

لازم به ذکر است در پایان نماز جمعه این هفته مردم ولایت ساویه حادثه تروریستی اخیر را محکوم کردند و خواستار برخورد قانونی با عاملان و فرماندهان این اقدامات شدند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.