صدها خلبان مترو پس از سرویس خاموش کردن هشت خط خاموش شدند


هشت خط مترو ، در 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7 و L ، ساعت یکشنبه شب برق خود را از دست دادند ، که باعث شد MTA و FDNY صدها خلبان را تخلیه کنند. پس از قطع شدن منبع تغذیه و کاهش ولتاژ ، MTA سعی کرد از سیستم پشتیبانی کند ، اما آنچه را که فرماندار کتی هوچول نامیده بود “افزایش بی سابقه ای که باعث شد مترو قابلیت های سیگنال دهی و ارتباطی را از دست بدهد” قطارها و مرکز کنترل را تجربه کرد.

او صبح دوشنبه در خارج از مقر MTA در منهتن گفت: “بگذارید خیلی واضح بگویم ، شب گذشته غیرقابل قبول بود. اگر شما یکی از آن خلبانان هستید ، سیستم خراب شد.”

در بسیاری از نقاط شهر ، چراغ ها در حدود ساعت 8:30 شب چشمک می زنند. به گزارش WABC 7 ، کان اد می گوید آتش سوزی در لانگ آیلند سیتی همچنین باعث ایجاد مشکل برق در MTA شده است که در همان زمان رخ داده است.

برق در ساعت 1:20 بامداد دوشنبه به هشت خط برق بازگردانده شد. فرماندار گفت که می توان آن را نیمه شب بازسازی کرد ، اما آنها باید تمام جاده ها را بازرسی کنند و مطمئن شوند که هنوز کسی در تونل ها نیست و تخلیه شده است.

حدود 550 نفر از قطارها تخلیه شدند ، از جمله پنج نفر که بین ایستگاه ها گیر افتاده بودند (دو قطار در لوله های رودخانه هارلم قرار گرفتند). گزارشی از مجروحان گزارش نشده است.
یکی از مسافران به PIX 11 گفت: “آنها ما را مجبور کردند از پشت قطار پیاده شویم … ما [were] قدم زدن در کنار پیست تاریک بود … من مجبور شدم از تلفن خود برای روشن کردن راه برای من و همسرم استفاده کنم. “

هوچول با بیان اینکه خواستار تحقیق درباره آنچه اتفاق افتاده است می گوید: “ما باید بدانیم چرا سیستم خراب شد و چرا.”

او افزود: “MTA سنگ بنای این شهر است … خدا را شکر ، این یک لحظه رانندگی کم بود ، یک شب آخر هفته بود. نمی توانم تصور کنم اگر این اتفاق در هنگام رفت و آمد صبح رخ داده باشد.”

گزارش تکمیلی توسط اندی مایدیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *