صندلی‌های ماساژ به فیبرومیالژیا و پلی‌میالژیا کمک می‌کنند

فیبرومیالژیا و پلی میالژیا دو حالت متفاوت هستند، اگرچه فکر می کنید کاملاً یکسان هستند، اما از بسیاری جهات بسیار متفاوت هستند. به طور کلی، فیبرومیالژیا بافت فیبری را درگیر می کند، در حالی که پلی میالژیا شامل ناحیه مفاصل و ماهیچه می شود. هر دوی این شرایط باعث سفتی نواحی بافت نرم و در نتیجه درد می شود. از صندلی های ماساژ برای کمک به مبتلایان به فیبرومیالژیا و پلی میالژیا استفاده شده است.

فیبرومیالژیا یک سندرم یا یک بیماری مزمن نامیده می شود. این سندرم می تواند باعث درد شدید و خستگی فوق العاده شود. فیبرومیالژیا بر روی رباط ها و تاندون ها تأثیر می گذارد و آنها را سفت می کند. این علائم می تواند در هر قسمت از بدن شایع باشد. اسپاسم عضلانی و سوزش عضله از دیگر شکایات رایج افراد مبتلا به فیبرومیالژیا است.

پلی میالژیا یا پلی میالژیا روماتیکا، ناحیه مفاصل و عضلانی را تحت تاثیر قرار می دهد. این بیماری ماهیت التهابی دارد، در حالی که فیبرومیالژیا اینگونه نیست. پلیمیالژیا بیشتر افراد مسن را تحت تاثیر قرار می دهد. اکثر مبتلایان به این عارضه زنان هستند و غالباً از نوادگان اسکاندیناوی یا شمال اروپا هستند.

منشاء احتمالی پلی میالژیا ممکن است از یک اختلال ژنتیکی، آرتریت روماتوئید، یک اختلال خودایمنی یا عامل محیطی باشد، اگرچه این امر قطعی نیست. علائم پلی میالژی روماتیکا سفتی و درد در عضلات بالای ران، گردن، باسن، شانه ها، بازوها است. مبتلایان ممکن است کاهش وزن، تب و/یا کاهش اشتها داشته باشند. این علائم ممکن است بدون هشدار ظاهر شوند.

درمان با روش های طبیعی مانند ماساژ درمانی شروع می شود و در صورت عدم موفقیت، ممکن است از درمان دارویی برای کاهش علائم و بهبود کیفیت زندگی استفاده شود. هر دوی این شرایط بر بافت های نرم تأثیر می گذارد. آنها سفت و سفت می شوند که باعث درد، درد و ناراحتی می شود.

روش های طبیعی درمان شامل کشش، ورزش سبک و ماساژ درمانی است. تمرکز بر بازگرداندن انعطاف پذیری و قابلیت ارتجاعی بیشتر به نواحی بافت نرم است. کشش به کشیده شدن بافت های نرم برای بازگرداندن خاصیت ارتجاعی کمک می کند. ورزش سبک به افزایش قدرت بافت های نرم کمک می کند. از ماساژ درمانی برای کشیده شدن عضلات برای کمک به بهبودی آنها پس از ورزش و حفظ حالت ارتجاعی آنها استفاده می شود.

از آنجایی که درد یکی از علائم فیبرومیالژیا و پلی میالژیا است، صندلی های ماساژ روش موثری برای تسکین هستند. صندلی های ماساژ به بازیابی انعطاف پذیری کمک می کنند و در عین حال درد مرتبط با این شرایط را کاهش می دهند. البته، از آنجایی که بافت‌های نرم سفت هستند، تمام فعالیت‌های اولیه برای بازگرداندن انعطاف‌پذیری ممکن است منجر به شروع درد اولیه شود.

فرد باید از مانع درد اولیه که کشسانی بیشتر نواحی بافت نرم است عبور کند. این سخت ترین بخش در مسیر عادی سازی است. رژیم غذایی، ورزش، حرکات کششی و ماساژ برای سفت نگه داشتن بافت های نرم مهم است.

هر دوی این شرایط می تواند برای بیماران بسیار خسته کننده باشد، زیرا هیچ درمانی وجود ندارد. تا زمانی که درمان پیدا نشود، علائم کانون درمان هستند. بسیاری از مردم در ناامیدی خود از جستجوی این اقدامات به درمان جایگزین روی می آورند تا به خود در تسکین علائم درد کمک کنند. بسیاری صندلی ماساژور را به عنوان ابزاری ضروری برای مقابله با هر دو شرایط یافته اند.

صندلی های ماساژور ماساژ درمانی موثری را ارائه می دهند و قابلیت تمام بدن را دارند. درمان های درمانی اضافی در صندلی های ماساژ مانند عناصر گرمایشی، سیستم های کششی و حتی پخش کننده های موسیقی گنجانده شده است. اینها به بازگرداندن خاصیت ارتجاعی به نواحی بافت نرم تحت تأثیر این شرایط کمک می کنند. با متخصص مراقبت های بهداشتی خود در مورد درمان هایی که برای شرایط شما مناسب است، مشورت کنید.

رژیم لاغری سریع