صندوق کارگران محروم نیویورک به دلیل توقف پذیرش درخواست های جدید از سوی ایالت به پایان می رسد

صندوق کارگران محروم نیویورک به دلیل توقف پذیرش درخواست های جدید از سوی ایالت به پایان می رسد


کمک مالی 2.1 میلیارد دلاری برای کارگران غیرمجاز که از این همه گیری آسیب دیده اند تقریباً در دست استفاده است.

صندوق کارگران مستثنی که به افرادی که به دلیل وضعیت مهاجرت خود واجد شرایط برنامه های دیگر مانند بیکاری یا کاهش همه گیری نیستند ، کمک می کند ، روز جمعه پذیرش درخواست های جدید را متوقف کرد.

این صندوق در حال حاضر 1.2 میلیارد دلار مزایا به نزدیک به 120،000 نفر که از تابستان امسال وزارت امور خارجه این برنامه را درخواست کرده اند ، پرداخت کرده است و سایر موارد نیز با درخواست های معلق ارائه خواهد شد. به گفته دفتر فرماندار کتی هوخول ، تا پایان اکتبر ، این صندوق بیش از 2 میلیارد دلار پرداخت خواهد کرد.

هوچول در بیانیه خبری روز جمعه گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که جوامع مهاجر در بهبودی ما حمایت می شوند و من از روز اول خود در دولت ، متعهد شده ام که در اسرع وقت به نیویورکی های نیازمند کمک رسانی کنم.”

هوچول وعده داده بود که در اولین هفته حضور خود در این موقعیت به تأیید برنامه ها و پردازش پرداخت ها سرعت می بخشد. وزارت کار ایالات متحده همچنین با 75 گروه اجتماعی در سراسر ایالت همکاری کرده است تا هنگام درخواست به صندوق کارگران مستثنی ، آگاهی خود را در مورد برنامه و آموزش افزایش دهد.

ایالت گفت تقریباً تمام متقاضیان تأیید شده حداکثر مبلغ 15600 دلار را دریافت کردند.

برای واجد شرایط بودن برای این صندوق ، متقاضیان باید نشان دهند که قبل از مارس 2020 ساکن نیویورک بودند (و هستند) و واجد شرایط بیکاری یا کمک های دیگر نیستند. کمتر از 26،208 دلار در سال منتهی به آوریل 2021 ؛ آنها حداقل نیمی از درآمد هفتگی خود را بین 23 فوریه 2020 تا 1 آوریل 2021 به دلیل همه گیری از دست دادند.

طرفداران می گویند که خستگی سریع صندوق کارگران مستثنی نشان دهنده وسعت نیاز در سراسر ایالت است. موسسه سیاست مالی تخمین زده است که 290،000 کارگر در سراسر ایالت می توانند از این پول بهره مند شوند ، از جمله 213،000 نفر فقط در شهر نیویورک.

بیانکا گررو از اتحادیه کارگران مستثنی صندوق در بیانیه ای گفت: “این واقعیت که این صندوق تنها دو ماه پس از افتتاح به پایان رسیده است ، گواهی بر این است که مردم نیویورک به شدت به این نجات احتیاج دارند.” “دولت های هوچول باید به سرعت از منابع مالی خارج شوند-اما اکنون زمان پایان کار است. هزاران متقاضی هنوز در دست بررسی هستند و منتظر حکم هستند. حتی کارگرانی که شجاعانه 23 روز اعتصاب غذا کردند تا پیروز شوند. این صندوق برنامه های آنها تأیید نشده است. “

گوئررو گفت بسیاری از کارگران واجد شرایط به دلیل “موانع جغرافیایی و مسائل برجسته سیاست گذاری” از برنامه حذف شدند ، مهمترین آنها در ایالت نیویورک است ، جایی که گروه های اجتماعی کمتری برای کمک به ترویج و اجرا وجود داشت.

گوئررو گفت: “کارگران در سراسر ایالت برای به دست آوردن اسناد و مدارک مورد نیاز ، به ویژه با تاخیر کنسولگری برای ماه ها تلاش کرده اند.” گوئررو گفت: قانونگذار ایالتی برای اطمینان از دسترسی کامل و عادلانه به کارگران مستثنی در سراسر ایالت. “

سیاستمداران ایالتی که از صندوق کارگران مستثنی حمایت کردند ، همچنین خواستار بودجه اضافی و افزایش مزایای بیکاری شدند.

“با 99 applications از درخواست های تأیید شده که واجد شرایط دریافت مزایای سطح 1 هستند ، واضح است که بیمه بیکاری صدها هزار مالیات دهنده را به طور غیرمنصفانه شامل نمی شود و بسیاری از کارگران ، به ویژه در مناطق روستایی ، نتوانسته اند شرکت کنند.” ما برای ادامه خدمت به خانواده های کارگر در مسیر بهبود اقتصادی به منابع مالی اضافی نیاز داریم. “

“صندوق کارگران محروم ناشی از درد و رنجی است که در جوامع ما در اوج همه گیری COVID-19 دیده ایم. ما فوریت نیاز به حذف صندوق کارگران مستثنی را اغلب از خدمات دولتی مشاهده کردیم. کارمن دی لا رزا ، عضو انجمن در بیانیه ای گفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *