طرح نیویورک برای آزمایش دانش آموزان واکسینه نشده به والدین این امکان را می دهد که عواقبی نداشته باشند


برخی از والدین و مربیان از سیاست جدید آزمایش کووید -19 شهر نیویورک برای مدارس دولتی نگران هستند. بخشی از پروتکل هایی که هفته گذشته اعلام شد ، این طرح نیاز به آزمایش تصادفی 10 درصد از دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده دو بار در ماه دارد. این در مقایسه با نیاز زمستان گذشته است که یک نمونه تصادفی 20 درصد از دانش آموزان و کارکنان باید به صورت هفتگی آزمایش می شد.

اما شکافی برای والدین کودکان واکسینه نشده وجود دارد. برخلاف سال گذشته ، هنگامی که به دانش آموزان گفته شد در صورت عدم رضایت از امتحان از طریق پورتال آنلاین شهر ، باید به آموزش از راه دور بازگردند ، هیچ عواقبی برای کاهش در سه ماهه آینده وجود نخواهد داشت. برخی منتقدان نگران هستند که گروه آزمایش برای تشخیص موارد و تشخیص شیوع بیماری در حین جوشیدن بسیار محدود است.

لیز روزنبرگ ، یکی از اعضای والدین برای مدارس ایمن پاسخگو (PRESS NYC) ، گفت که شهر باید آزمایش را افزایش دهد و آن را کاهش ندهد. “این به سطوح فعلی خطر به دلیل گسترش جامعه پاسخ نمی دهد … و همه شواهد آن [the] دلتا [variant] متفاوت است ، “او گفت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها به دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده توصیه می کند که هر هفته در آزمون ها شرکت کنند ، اگرچه راهنمای فدرال می گوید که مدارس محلی می توانند جزئیات دقیق نحوه بررسی دانش آموزان را تعیین کنند. این راهنما می گوید: “آزمایش مکرر ممکن است اثربخشی را افزایش دهد ، اما امکان افزایش تست در مدارس باید مورد توجه قرار گیرد.”

نینا کولکارنی ، معلم ریاضی دبیرستان می گوید: “ما باید تا آنجا که ممکن است آزمایش کنیم ، به ویژه در مدارسی که دانش آموزان برای واکسیناسیون بسیار کوچک هستند.” همه کارکنان ملزم به داشتن حداقل یک دوز واکسن قبل از 27 سپتامبر هستند ، اما تا کنون هیچ حکمی برای دانش آموزان وجود ندارد. و فقط دانش آموزان بالای 12 سال واجد شرایط واکسن هستند.

شهردار بیل دو بلاسیو گفت که در صورت نیاز شهر می تواند آزمایش را افزایش دهد. “اگر ما در برخی از کالج ها نیاز به انجام کارهای بیشتر می بینیم ، می توانیم آزمایش های بیشتری را به راحتی و به معنای واقعی کلمه ارسال کنیم [on] همان روز ، “او گفت.” ما همیشه این گزینه را داریم. “

شهردار تاکید کرد که آزمایش بخشی از یک رویکرد چند جانبه برای ایمن نگه داشتن مدارس است. این استراتژی شامل یکی از سخت ترین دستورالعمل های واکسن در کشور برای مربیان و فشار مستمر برای تلقیح دانش آموزان واجد شرایط و خانواده های آنها است.

این علاوه بر اقدامات دیگر مانند بهبود تهویه و فاصله گذاری اجتماعی است که میزان مثبت در مدارس را در سال گذشته بسیار پایین نگه داشته است. اما س questionsالاتی در مورد استانداردهای تهویه شهر مطرح می شود ، زیرا برخی از آنها با دستورالعمل های CDC مطابقت ندارند و صدها کلاس درس هنوز در دست تعمیر هستند. برخی از مدیران نگران هستند که ممکن است نتوانند همه دانش آموزان را سه پا دور نگه دارند. اما دو بلاسیو خوشبین است: “در اینجا ما به توانایی حفظ امنیت کودکان بسیار اطمینان داریم.”

دنیس نش ، استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک ، گفت آزمایش منظم COVID در مدارس می تواند به دو منظور انجام شود: شناسایی سریعتر موارد و محدود کردن زمان حضور کودکان آلوده در کلاس درس. و ارزیابی کنید که آیا سایر راهکارهای کاهش ، مانند ماسک زدن ، فاصله گذاری ، تهویه ، برای جلوگیری از شیوع بیماری کار می کنند.

نش معتقد است طرح شهر به اندازه کافی مانع از ورود دانش آموزان مبتلا به COVID-19 به کلاس ها نمی شود و همچنین زمان مواجهه ایجاد شده توسط کودکان آلوده در کلاس ها را به طور موثری کاهش نمی دهد. برای انجام این کار ، یک سیستم مدرسه باید همه را بیشتر آزمایش کند. همچنین داده های مهمی در مورد عملکرد مناسب اقدامات امنیتی ارائه می دهد.

سایت آزمایش موبایل COVID-19 در سانست پارک ، بروکلین ، 12 آگوست 2020

سایت آزمایش موبایل COVID-19 در سانست پارک ، بروکلین ، 12 آگوست 2020

فلش

سایت آزمایش موبایل COVID-19 در سانست پارک ، بروکلین ، 12 آگوست 2020

مایکل اپلتون / دفتر عکاسی شهردار

وی گفت: “این به شما می گوید ، خوب ، استراتژی های کاهش ما در حال انجام همان کاری است که ما از آنها انتظار داریم در زمینه محدود کردن پتانسیل گسترش در دیوارهای مدرسه.” “یک نمونه 10 ، اگر استراتژی نمونه گیری به خوبی طراحی شده باشد ، می تواند اطلاعات بسیار مفیدی برای دستیابی به این هدف تولید کند.”

با این حال ، نش تأکید کرد که آزمایشات باید حداقل هفتگی انجام شود. وی گفت: هر دو هفته یک اشتباه است. “دلتا خیلی سریع است که این کار را هر دو هفته انجام دهد.” وی گفت که انتظار دارد مقامات افزایش تعداد دفعات آزمایش را در نظر بگیرند. در لس آنجلس ، دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده و واکسینه نشده به صورت هفتگی آزمایش می شوند.

وی افزود که “به طور ایده آل” به دانش آموزان اجازه انتخاب داده نمی شود زیرا نمی تواند اطلاعات به دست آمده هنگام انجام آزمون ها را مخدوش کند. توصیه می شود از همه دانش آموزان نیاز به آزمایش داشته باشید یا در صورت عدم امکان ، تعداد دانش آموزانی را که برای شرکت در یک هفته معین از جمله مدرسه ، محله و سن انتخاب می کنند ، به دقت زیر نظر بگیرید تا به درک بهتر روندها کمک کنید.

در جلسه استماع نظارتی شورای شهر نیویورک ، روز چهارشنبه ، دکتر دیو چوکشی ، کمیسر بهداشت نیویورک ، گفت که این شهر آماده است تا در صورت لزوم آزمایش را گسترش دهد ، منابع یک مدرسه خاص را مورد بررسی قرار دهد یا فراوانی آزمایش ها را به طور گسترده تری افزایش دهد. او گفت که علاوه بر غربالگری 10 درصدی ، آزمایش های تشخیصی برای هرکسی که علامت دار باشد نیز در دسترس خواهد بود.

وی گفت: [the current testing policy] چوکشی گفت: به عنوان یک طبقه و نه به عنوان یک سقف. “

سخنگوی اتحادیه مدیران ، شورای سرپرستان و مدیران مدارس (CSA) ، گفت که رهبران همچنین نگرانی های لجستیکی دارند ، از جمله نحوه پاسخ به شواهد مثبت در جامعه خود.

سخنگو گفت: “اگرچه درصد کمی از دانش آموزان کمتر مورد آزمایش قرار می گیرند ، اما آزمایش ها پیچیده تر خواهد بود زیرا شهر باید تعیین کند که چه کسی واکسینه نشده است و چه کسی در همه مدارس رضایت داده است.” “مهمترین چیز این است که شهر باید تصمیم بگیرد که اگر شواهد نشان دهد موارد جامعه مدارس افزایش یافته است ، چه اقدامی انجام دهد.”

برخلاف برنامه آزمایش ، سیاست قرنطینه شهر سخت تر از توصیه های CDC است. آژانس بهداشت فدرال به همه دانش آموزان در کلاس درس توصیه می کند که در صورت ماسک زدن و فاصله گرفتن اجتماعی قرنطینه نشوند.

مقامات شهری هفته گذشته اعلام کردند که وقتی در کلاس درس قرار می گیرد ، دانش آموزان واکسینه نشده باید قرنطینه شوند ، اما آستانه خاصی برای زمان تعطیلی کل ساختمان ها ندادند و گفتند “مورد به مورد” تصمیم گیری می شود. به “

در حالی که کمتر از دو هفته به راه اندازی بزرگترین سیستم مدارس کشور باقی مانده است ، موارد ابتلا به کووید در کودکان و نوجوانان رو به افزایش است. داده های شهر نشان می دهد که نوجوانان 13 تا 17 ساله دارای نرخ مثبت 5.38، هستند ، از هفته ای که به 21 آگوست ختم می شود. میزان مثبت بودن کودکان در سنین 5 تا 12 سال که برای واکسیناسیون بسیار کوچک هستند 4.78 درصد است. میانگین شهر برای همه سنین 3.74 است. کودکان 5 تا 17 ساله نیز به طور متوسط ​​150 عفونت در هر 100000 کودک دارند ، که این میزان بیشتر از همه افراد بالای 45 سال است.

نش گفت که بر اساس تجربه سال گذشته ، “دلایل خوبی وجود دارد که فکر کنیم ماسک زدن و تهویه و پوشش واکسن در میان بسیاری از افراد دیگر کافی است.” اما او گفت نوع دلتا “علامت سوال” را نشان می دهد.

الک همیلتون در تهیه گزارش مشارکت داشته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *