طرح چربی سوزی – همه چیز با میل شما شروع می شود

چاق بودن برای کسی جالب نیست. اما چند بار تا به حال به شروع یک برنامه کاهش چربی فکر نکرده اید یا حتی شروع کرده اید اما نتوانسته اید در برابر همه وسوسه ها مقاومت کنید؟ اگر حتی نمی توانید به خاطر بسپارید که چند بار، پس وقت آن رسیده است که طرز فکر خود را تغییر دهید.

اولین چیزی که هنگام شروع هر برنامه چربی سوزی باید داشته باشید، میل به رژیم غذایی و ورزش برای کمک به بدنتان است، تمایلی که برای آن حاضر خواهید بود هر گونه فداکاری لازم را انجام دهید. اکثر کسانی که چنین برنامه ای را شروع می کنند معتقدند که با این تمایل هدایت می شوند، اما تعداد کمی از آنها قدرت ادامه دادن به رژیم غذایی و ورزش خود را دارند.

بسیار مهم است که پس از تصمیم گیری در مورد رژیم چربی سوزی و/یا برنامه ورزشی، دلیل کاهش وزن را یادداشت کنید. همچنین، باید پیشرفتی را که هر روز انجام می دهید یادداشت کنید. نگه داشتن یک دفتر خاطرات از پیشرفت خود و شروع آن با دلیل انجام آن و هدفی که می خواهید به آن برسید، به عنوان یک یادآوری عمل می کند و زمانی که در شرف سقوط هستید به شما قدرت می دهد. وقتی احساس می کنید در حال شکسته شدن هستید، هیچ چیز بهتر از این نیست که رویاهایی را که هنگام شروع برنامه چربی سوزی دیده اید و اینکه در طول زمان رتبه بندی کرده اید را به خاطر بسپارید.

علاوه بر این، شما همچنین باید نگرش خود را نسبت به زندگی و به طور کلی تغذیه تغییر دهید. اگر فکر می کنید بدون غذاهای چرب و فست فود نمی توانید زندگی کنید، پس نباید خود را با برنامه های چربی سوزی آزار دهید، زیرا لحظه ای که برنامه را رها کنید و به عادات غذایی خود بازگردید، دوباره تمام چربی ها را از دست خواهید داد. به جای اینکه به برنامه چربی سوزی به عنوان یک بار نگاه کنید، به آن به عنوان یک روش جدید زندگی نگاه کنید. با این حال، هنگامی که رژیم غذایی خود را تغییر دادید و ورزش را شروع کردید، باید توجه داشته باشید که این یک روند موقتی نیست، بلکه راهی است که از آن به بعد زندگی خود را شکل خواهید داد. این نوع تفکر فاز رژیم غذایی شما را آسان‌تر می‌کند، عمدتاً به این دلیل که جاذبه مشابهی نسبت به غذاهای چرب و ناسالم احساس نمی‌کنید و می‌توانید غذاهای چربی‌سوز جدید و سالمی را کشف کنید که حواس شما را به وجد می‌آورد.

اگر واقعاً می خواهید وزن کم کنید، از شر این همه چربی خلاص شوید و اندامی زیبا و خوش فرم داشته باشید، به تمام اهداف خود خواهید رسید. خواسته ها و پیشرفت های خود را بنویسید و هر زمان که احساس ناراحتی کردید آنها را مرور کنید. آنها به شما قدرت لازم برای حرکت دادن یکی را می دهند. به یاد داشته باشید که همه چیز از این شروع می شود که شما چقدر آن را می خواهید و برای زیبایی و داشتن بدنی سالم حاضرید از خیلی چیزها چشم پوشی کنید.

رژیم لاغری سریع