طغیان مایکل کامفورت به جلوگیری از فاجعه متس علیه ملی پوشان کمک می کند


مایکل کنفورتو بعد از نزدیک به هفت نوبت نشستن ، شنبه شب هنگام در هفتمین نوبت به بشقاب رفت ، حال و هوایی نداشت.

میسون تامپسون ، که به تازگی از سوی ملی پوشان به زمین دعوت شده بود ، سینکی را که Comfort در حصار وسط چپ آن را خرد کرده بود ، بالا برد ، و در این روزهای بی حس یک تکان شدید نادر از انرژی را به میدان Citi وارد کرد.

انفجار سه مرحله ای کامفورت باعث شد متس با پیروزی 5-3 مقابل ملی پوشان ، با برد 4 بر یک بازی شکست بخورد. مسابقه خانگی پس از استراحت All-Star تنها دومین مسابقه Comfort در خانه بود.

متس (62-67) در چهار بازی قبلی خود در مجموع پنج ران به ثمر رسانده بود ، بنابراین این نمایش همچنین می تواند 10 دور پشت سر هم باشد. چند ساعت پس از آنکه فرنچایز ، جری کوسمن ، کوزه گر سابق را با برداشتن جایگاه 36 خود در مراسم قبل از مسابقه مورد تقدیر قرار داد.

با پشت سر گذاشتن متس با نتیجه 3-2 ، جف مک نیل با تک گل راین هارپر در رده هفتم قرار گرفت و کوین پیلار (که قبلاً دو بار گل زده بود) برای یک ضربه مشت زد. پس از بیرون آمدن پاتریک مازایکا ، تامپسون مدافع راست به مصاف کامفورت رفت که در ترکیب اصلی مقابل شان نولین چپ دست حضور نداشت. و Comfort اولین پایان کار خود را آغاز کرد.

ست لوگو و ادوین دیاز با تساوی بدون گل از برتری محافظت کردند. دیاز در 30 موقعیت بیست و ششم ایستاد.

مایکل راحتی
مایکل راحتی
بیل کاسترون / نیویورک پست

این پیروزی به متس اجازه داد بازی خود را در جدول رده بندی که شب گذشته در مقابل شجاعان از دست داده بود ، بازیابی کنند. با این حال ، کسری متس 7 ½ بازی در NL East است ، محصول 7-19 اوت که در آن ترکیب آنها منفجر شد.

ملی پوشان در دیدار هفتم با ترور می 3-2 پیش افتادند ، در حالی که رایلی آدامز در یک زمین وحشی گلزنی کرد و پس از یک گل تک گل زد. می در پنج بازی قبلی خود به او اجازه نداده بود که نامزد شود.

دومین بازی شبانه پیلار در شب پنجم با نولین 2-2 شد. این دومین بازی چند نفره فصل برای پیلار بود ، که در زمین راست شروع به کار کرد تا ضربه ای بیشتر در ترکیب مقابل چپ دست واشنگتن به دست آورد. ستون همچنین به یک ضربه خانگی رسید و سوم شد.

متها در تلاش برای ایجاد شغل فعال بودند. جاناتان ویلار در تلاش برای دزدیدن دومین ضربه به پایان رسید و سومین بار به پایان رسید و فرانسیسکو لیندور با موفقیت دوم را در فریم بعدی پشت سر گذاشت ، اما توسط پیت آلونسو و خاویر بائز گیر افتاد. لیندور در ردیف ششم دوم نیز دزدیده شد و سرگردان بود.

مارکوس استرومن دومین اجرای مستقیم شش متنی متوالی را ارائه داد که در آن دو دو اجرا کرد. راست دست در 91 زمین ، پس از اجازه هفت ضربه و یک پیاده روی حذف شد. استرومن در چهار مسابقه از پنج مسابقه اخیر خود دو پیروزی یا کمتر کسب کرده است ، کششی که در آن به سختی افزایش یافته است ، از 2.80 به 2.85.

استرومن بعد از پیاده روی لوئیس گارسیا برای شروع اینینگ ، اجازه دو دویدن را در دومین مسابقه داد. RBI دوگانه لین توماس قبل از تک گل آلکیدس اسکوبار – پس از آخرین توپ مازایکا – یک بازی دیگر را برای ملی پوشان پیش انداخت.

استرومن پایه ها را در اولین برتری دوگانه توماس بارگذاری کرد ، اما با ضربه زدن به یادیل هرناندز و بازنشستگی کارتر کیبوم از این مسابقه فرار کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *