طوفان طارمی در توییتر علیه ستاره ایرانی دوباره متهم به تقلب + عکس.


به گزارش خبرگزاری فارس، پورتو شنبه شب در دیداری دوستانه به مصاف موناکو رفت و با نتیجه 2 بر یک پیروز شد.

طارمی در این دیدار عملکرد درخشانی داشت و موفق شد گل اول تیمش مقابل موناکو را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند.

مطبوعات پرتغالی پس از پیروزی پورتو به تمجید از شاگردان کونسیسائو پرداختند و 2 نشریه معتبر این کشور از عکس طارمی به عنوان بزرگترین دارایی پورتو در این دیدار استفاده کردند.

ابولا به تمجید از بازیکنان پورتو پرداخت و نوشت که این تیم بدون وتینا که راهی پاری سن ژرمن شد، توانست عملکرد خوبی را ثبت کند.

پورتو هفته آینده در سوپرکاپ پرتغال به مصاف توندلا خواهد رفت و در صورت پیروزی، جام مهمی را قبل از شروع فصل به دست خواهد آورد.

با وجود اینکه همه از کیفیت پورتو صحبت کردند و رسانه ها از مهدی طارمی به عنوان ستاره این تیم یاد کردند، بار دیگر هواداران تیم های رقیب پورتو مانند اسپورتینگ و بنفیکا به انتقاد از ستاره کشورمان پرداختند و باز هم آنها را به طعنه زدن متهم کردند. چی

با توجه به صحنه مشکوک پنالتی در دقیقه 39 بازی پورتو مقابل موناکو، کاربران توییتر به طارمی حمله کردند و گفتند قصد دارند قبل از شروع فصل سازش کنند و دوباره پنالتی را بزنند.

یکی از کاربران نوشت: شوخی طارمی دوباره شروع شد.

کاربر دیگری نوشت: اصلاً کسی به او ضربه نزد و روی زمین افتاد. این سوء استفاده نباید در یک بازی دوستانه تکرار شود.

کاربری به نام «گای گارسیا» در پاسخ به توییت این مرد نوشت: «اکنون در پیش فصل هستیم. پورتو به وضوح نسبت به فصل گذشته ضعیف شده و رقبای آنها قوی تر شده اند. بنابراین تیم های رقیب باید دست از غر زدن بردارند.

هوادار ورزش نوشت: سالی مثل 40 سال پیش. داوران پرتغالی عزیز تا کی می خواهید چنین صحنه هایی بسازید؟

یکی دیگر از هواداران اسپورتینگ نوشت: یک سال دیگر برای ترمی که چنین پنالتی می گیرد و داوران آن را مانند اردک می گیرند.

یکی از کاربران فتوشاپ سقوط طارمی را شیرجه زدن در آب توصیف کرد و دیگری نوشت: ببخشید این اثر طارمی هنر نابی است. این را فقط طارمی می داند و هیچکس مثل او نیست.

البته خیلی ها هم از طریقی حمایت کردند و معتقد بودند که او به هیچ وجه سازش نکرده و اشتباهی که انجام شده درست بوده است.

کاربر دیگری نوشت: همه چیز را می توانم بفهمم. طارمی به خاطر خطا که یک پنالتی بود روی زمین افتاد و بلافاصله خبرنگار گفت که او خطا شده است. برای کسانی که متخصص شده اند پنالتی یعنی بازیکنی پای بازیکن را بشکند تا پنالتی درست شود.

مهدی تارینی فصل گذشته به عنوان موثرترین بازیکن لیگ پرتغال شناخته شد و بیش از هر بازیکن اسپورتینگ گلزنی کرد. این تیم که با اقتدار به مقام قهرمانی رسیده است، مدیون زحمات ستارامی بوده و همین مشکل باعث شده تا قبل از شروع فصل، هواداران بازی شمشیر خود را ببندند و شروع به حاشیه سازی کنند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.