طوفان هنری پیش بینی می کند که در منطقه نیویورک به زمین برسد


سیستم طوفان تحت هدایت نیویورک صبح شنبه از سوی مرکز ملی طوفان رسماً به عنوان طوفان تعیین شد و پیش بینی زمین در لانگ آیلند یا جنوب نیو انگلند در روز یکشنبه زود انجام شد.

خط طوفان هنری به منطقه باعث لغو رویدادها و تعطیلی سواحل شد ، در حالی که مقامات از ساکنان خواستند تا خود را برای سیل و قطع برق احتمالی ناشی از بادهای طوفان تا 75 مایل در ساعت آماده کنند.

مرکز ملی طوفان ها اعلام کرد “موج خطرناک طوفان ، شرایط طوفان و سیلاب در بخش هایی از شمال شرقی ایالات متحده از اواخر امشب یا اوایل یکشنبه آغاز می شود.”

هشدار طوفان در حال حاضر برای نوار بزرگی از شرق لانگ آیلند به بخشهایی از نیو انگلند اعمال می شود:

  • ساحل جنوبی لانگ آیلند از ورودی جزیره آتش به نقطه مونتاک
  • ساحل شمالی لانگ آیلند از بندر جفرسون بندر تا نقطه مونتاک
  • نیوهیون کانکتیکات در غرب وستپورت ماساچوست
  • جزیره بلوک

هشدار افزایش طوفان از شرق در شرق تا مونتواک در حال اجرا است ، در حالی که یک ساعت موج طوفان از شرق رودکوی ورودی تا ماستیک در شهرستان سافولک در حال اجرا است.

برخی از مناطق این منطقه ممکن است شرایط طوفان گرمسیری را تجربه کنند ، از جمله سواحل نیویورک (که شامل نیویورک است) و نیوجرسی.

ادیسون روز شنبه در بیانیه ای اظهار داشت که 1500 کارمند کمک های متقابل دیگر کارکنان شرکت های دولتی را برای بازگرداندن قطعی های احتمالی برق ناشی از ریزش باد شدید از درختان روی خطوط برق تکمیل می کنند.

لورا کران ، یکی از مدیران شهرستان ناسائو ، شنبه در مصاحبه ای تلفنی گفت که پیش بینی می شود که قطعی برق در لانگ آیلند 7 تا 10 روز به طول انجامد ، که او آنها را “غیرقابل قبول” توصیف کرده و از PSEG Long Island خواست تا آمادگی های بهتری را انجام دهد.

سیل همچنان یک نگرانی جدی است. کران خاطرنشان کرد که یکشنبه ماه کامل خواهد شد و گفت که شهرستان نسائو می تواند طوفان های 3-4 پایی را ببیند. استیو بلون ، مدیر اجرایی شهرستان سافولک ، به WSHU گفت: “ما از تجربه می دانیم که این می تواند خسارت قابل توجهی را ایجاد کند ، به ویژه البته در مناطق پست این شهرستان. ما به ویژه در مورد چرخه جزر و مد صبح یکشنبه هشدار می دهیم.”

ادیسون در بیانیه ای گفت که “باران و جزر و مدی که رخ می دهد همچنین می تواند باعث جاری شدن سیل شود” که می تواند تجهیزات را تحت تاثیر قرار دهد و اولویت ها برای بازسازی انرژی ، تأسیسات مهم مانند حمل و نقل جمعی ، بیمارستان ها و پلیس و ایستگاه های آتش نشانی خواهد بود.

با این حال ، کان اد هشدار داد ، “بسته به شدت طوفان ، بازسازی می تواند چند روز طول بکشد.”

بخش ساختمانهای شهر از مالکان جرثقیل ، پیمانکاران و اپراتورها خواسته است تا از مکانها و تجهیزات خود در برابر باد شدید و باران محافظت کنند.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *