ظاهراً Superiority Burger به اتاق غذاخوری قفل شده اودسا نقل مکان کرد


Superiority Burger ، محل یکی از شایسته ترین همبرگرهای گیاهی جهان ، از پنج صندلی East Village خود فراتر رفت. و در مورد کمیاب نادری از رستوران های عصر همه گیر ، Grub Street گزارش می دهد که پناهگاه گیاه خواران در حال حرکت به خانه قدیمی اودسا است.

بروک هدلی ، مالک برتر ، روز پنجشنبه در خروجی گفت که قصد دارد سال آینده 24 ساعت به سالن غذا خالی برود و مکان مجاور میدان تامپکینز را “فضایی رویایی” توصیف کرد.

در انحراف عمده از چند حفاری فعلی هدلی ، تکرار بعدی دارای سرویس میز ، بشقاب های یکبار مصرف و بین 60 تا 75 صندلی خواهد بود. به احتمال زیاد ، منو ، که در حال حاضر یک چرخ غیرقابل پیش بینی از غذاهای گیاهی و گیاهی است که در اطراف همبرگر معروف می چرخد ​​، نیز تغییراتی را مشاهده خواهد کرد.

غذاخوری ها در Superiority Burger دور هم جمع شدند

ترتیب صندلی ها در Superiority Burger ، قبل از همه گیری

فلش

هیدلی به خیابان گراب می گوید: “همه چیزهایی وجود دارد که ما هرگز نمی توانیم در خانه انجام دهیم ، مانند نان های گیاهی ، و کارهایی وجود دارد که ما فقط یک بار در هفته می توانیم انجام دهیم ، مانند فوکاچیا ، که می توانیم همیشه آنها را انجام دهیم.” “شاید او حتی سیب زمینی سرخ کرده دارد. آیا می توانم حتی یک سرخ کن را اداره کنم؟ ”

Headley ، درامر گروه پانک ، نام خود را به عنوان برنده شیرینی جیمز برد در Del Posto ، قبل از افتتاح Superiority در مکان فعلی خیابان نهم در سال 2015 ، نامگذاری کرد. این رستوران کوچک با کاشی سفید بلافاصله صف های طولانی و نظرات بسیار خوبی را برای دلار خود جذب کرد. 6 همبرگر بر پایه کینوا.

اودسا ، یکی دیگر از مورد علاقه فرقه ، تابستان گذشته در شرایطی تا حدودی گیج کننده بسته شد. ناهار قدیمی اوکراینی در سال گذشته خالی بود ، صندلی های پوشیده از گرد و غبار هنوز از طریق پنجره ها قابل مشاهده است.

به گفته هدلی ، فضا کاملاً مبله است و او قصد ندارد تغییری ایجاد کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *