ظلم و ستم فکری در نظام اسلامی جایی ندارد.


به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، محمدعلی نوبخت رسانه ها را یکی از ارکان توسعه جامعه دانست و اظهار داشت: باید نقد سازنده بر رسانه ها شود تا جامعه توسعه یابد.

وی با اشاره به اینکه ساری نیازمند توسعه در مرکز استان است، نباید به دنبال افسانه باشیم، افزود: لزوم افزایش توجه نخبگان با ساخت شهری فرهنگی به سمت مرکز مازندران، زنده نگه داشتن سنت ها و آداب و رسوم است. ).

فرماندار ساری بر لزوم تقوای سیاسی و نوع دوستی در مسائل سیاسی تاکید کرد و گفت: هماهنگی، پذیرش متقابل و شنیدن متقابل ما را به سعادت متقابل می رساند. شادی نقطه مشترک هماهنگی و ارتباطات فرهنگی و اجتماعی است.

وی با تاکید بر اینکه باید پتانسیل های خفته و معلق کل شهر بررسی شود و برای توسعه شهر با عقل و منطق صحبت کرد، تصریح کرد: با استفاده از تجربیات گذشته و استفاده از دانش نخبگان باید با عقل و منطق صحبت کرد. توسعه شهر زمین برای توسعه برای آینده.

نوبخت با بیان اینکه در ساری در حال کاوش در شأن شهر هستیم، افزود: نخبگان بر عزت شهر اتفاق نظر دارند.

وی محبوبیت دولت را در دولت سیزدهم یک اصل دانست و گفت: ارائه خدمات به صورت متوازن مهم است تا مردم طعم عدالت را بچشند.

فرماندار ساری با بیان اینکه درب فرمانداری ساری به روی همه باز است و گفتمان سیاسی خاصی نداریم، یادآور شد: خفقان و سرکوب فکری در نظام اسلامی جایی ندارد. ما با گذشته تعامل داریم و از تلاش های آنها قدردانی می کنیم.

وی با هشدار جدی مبنی بر اینکه وضعیت آب شهرستان ساری رو به بهبود نیست و در مسیر خشکسالی قرار داریم، گفت: 400 روستا، 20 هزار حلقه چاه، 96 سد آبی و 440 میلیون مترمکعب آب در کل شهرستان کشاورزی و کشاورزی است. باغ ها

وی با اشاره به اینکه علیرغم داشتن 357 دهانه و 570 میلیون مترمکعب آب در کل شهر، 130 میلیون مترمکعب کسری آب داریم، گفت: اگر قرار است آب را بین حوضه ها انتقال دهیم، باید آب مورد نیاز خود را تامین کنیم. ابتدا مناطق شهر ما و سپس آب به شهرهای دیگر.” بدهیم.

فرماندار ساری تصریح کرد: مرکز مازندران در سال 1401 بالغ بر 173 میلیارد تومان اعتبار داشت و به 39 اداره تقسیم شد.

انتهای پیام/86006/ج
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.