عاملان تیراندازی خونین عروسی در قوچان دستگیر شدند.


به گزارش خبرگزاری فارس از قوچان محمد طبسی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفته گذشته در روستای نخ مرکز این شهرستان در مراسم عروسی تیراندازی شد.

وی بابیان اینکه متأسفانه در این حادثه 27 نفر مجروح شدند که بلافاصله توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شدند، گفت: بیماران به صورت بستری ترخیص شده اند اما تعدادی از آنها بستری هستند و شدت وخامت وضعیت مربوط به تصادف در منطقه است. ناحیه چشم و کودکی که از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

فرمانده انتظامی کوچان با تاکید بر اینکه این حادثه به دلیل هراس و هراس به غیر از جراحات جسمی آسیب روحی نیز به همراه داشت، گفت: بلافاصله پس از وقوع این حادثه کمیسیون عملیات و هماهنگی قضایی تشکیل و عاملان آن شناسایی و تیم های ویژه برای دستگیری تشکیل شد. مکان های احتمالی حادثه اعزام شده است.

طبسی با یادآوری اینکه عاملان این حادثه سعی کردند صورت خود را بپوشانند تا شناسایی نشوند، تصریح کرد: صبح زود از بستگان و افراد مرتبط با حادثه دعوت شد و این کمبود عواقب پیدایش حفاظت و تداوم آن بود. درک کرد. بلافاصله تیم هایی به این روستا اعزام و برای جلوگیری از حوادث بیشتر در روستا مستقر شدند.

وی با اشاره به دستگیری 3 نفر از عوامل این حادثه و تحویل آنها به مراجع قضایی گفت: ضارب اصلی حادثه با همکاری دستگاه قضایی و کمک نهادهای امنیتی به یکی از شهرهای شمالی کشور متواری شد. محل نگهداری وی و یکی دیگر از همدستانش شناسایی و هر دو در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی قوچان از کشف اسلحه استفاده شده در این حادثه خبر داد و یادآور شد: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که علت واقعی این حادثه اختلافات خانوادگی بوده است به طوری که برادر ضارب 8 ماه پیش فوت کرد و به مراسم عروسی یکی از بستگان مرد است و ضارب درخواست کرده است که مراسم تا روز تولد برادرش برگزار نشود.

طبسی افزود: خط قرمز نیروی انتظامی امنیت است و هر جا که امنیت مردم احساس شود به طور جدی وارد عمل می شود بنابراین کسانی که می خواهند شرارت و ناامنی ایجاد کنند باید دست از اقدامات مجرمانه خود بردارند. رها شود.»

انتهای پیام/70043
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.