"علاءالدین" پس از هک شدن موارد کووید -19 این شرکت ، نمایش های بیشتری را لغو کرد

“علاءالدین” پس از هک شدن موارد کووید -19 این شرکت ، نمایش های بیشتری را لغو کرد


تولید برادوی “علاءالدین” پس از مثبت شدن تست COVID-19 اعضای دیگر تیم و بازیگران برای چند روز آینده لغو شد.

تهیه کنندگان برنامه در بیانیه ای در توئیتر اعلام کردند که برنامه های برنامه ریزی شده برای 1 اکتبر تا 10 اکتبر لغو شده است و برنامه بعدی برای 12 اکتبر برنامه ریزی شده است.

بازگشایی “علاءالدین” روز سه شنبه ، یک روز قبل از بسته شدن نمایشگاه چهارشنبه پس از کشف موارد متعدد هک COVID-19 در شرکت ادامه یافت. پس از دو دور ممیزی برای بازیگران ، خدمه و کارکنان ، برنامه پنجشنبه مجدداً بازگشایی شد تا روز جمعه اعلام کرد که دوباره بسته می شود.

سازندگان علاءالدین در توییتر خود گفتند: “ما برای ناامیدی و ناراحتی ناشی از دارندگان بلیط عذرخواهی می کنیم ، اما اطمینان داریم که مخاطبان موافقت می کنند که ایمنی باید در اولویت بازگشت ما به برادوی قرار گیرد.” تمام بلیط های نمایش های لغو شده مسترد می شود.

مشکلات باز ماندن “علاءالدین” بر چالش های پیش روی تولید پس از بازگشت مورد انتظار آن به برادوی در هفته های اخیر تاکید می کند. در حالی که “علاءالدین” اولین تولید برادوی بود که به دلیل COVID تعطیل شد ، چندین محصول خارج از برادوی تحت تأثیر این شکست قرار گرفتند. به گزارش نیویورک تایمز ، “پیشخدمت” قبل از اجرای اولیه تست مثبت روی بازیگرانش داد ، اما “توانست با استفاده از این آزمایش بقیه بازیگران خوب باشد و سپس با جانشین ادامه دهد.”

انجمن تجارت برادوی همچنین اعلام کرد که شرایط واکسیناسیون فعلی برای مخاطبان ، بازیگران ، خدمه و کارکنان تا پایان سال جاری باقی خواهد ماند.

“مالکان و گردانندگان 41 سالن تئاتر برادوی در شهر نیویورک همچنان به واکسیناسیون برای اعضای تماشاگران و همچنین نوازندگان ، عوامل پشت صحنه و کارکنان تئاتر ، برای همه اجراها تا پایان سال ادامه خواهند داد. ماسک برای مخاطبان نیز لازم خواهد بود. در داخل تئاتر ، “انجمن در بیانیه مطبوعاتی روز جمعه گفت. به جز هنگام فعالانه غذا خوردن یا نوشیدن در مکان های تعیین شده.

افراد زیر 12 سال که نمی توانند واکسن بزنند ، باید 72 ساعت پس از شروع عملکرد ، تست منفی COVID-19 PCR انجام شده توسط ارائه دهنده پزشکی یا آزمایش سریع COVID-19 منفی را در عرض شش ساعت پس از انجام آزمایش نشان دهند. زمان شروع اجرا

لیگ اعلام کرد که این الزامات را برای عملکرد 2022 در ماه دسامبر بررسی خواهد کرد.

فرماندار کتی هوخول گفت شیوع “علاءالدین” اهمیت واکسیناسیون را نشان می دهد.

هوچول می گوید: “تنها پاسخ این است که افراد بیشتری واکسینه می شوند و افراد در نمایشگاه ها واکسینه می شوند ، افراد در کنسرت ها واکسینه می شوند ، بنابراین وقتی دو یا سه ساعت روی صندلی نشسته اند و در نهایت از یک اجرای شخصی لذت می برند ، می توانند احساس اطمینان کنند.” در کنفرانس مطبوعاتی خود در روز پنجشنبه. انجام این کار ایمن است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *